Každý z nás si mnohokrát prožil nepříjemné nachlazení nebo virózu. Jistě dobře znáte ten pocit, kdy cítíte, že na vás „něco leze“. Bolest hlavy a kloubů, pálení sliznic, zvýšená teplota, to jsou známé příznaky začátků  virových nákaz, které na nás útočí zejména v období chladných dní. Víme, že nejlepším řešením je odpočinek, teplo a lék, který tyto projevy zmírní. Každá z nás si ovšem nemůže dovolit zůstat na pár dní doma. Známe to: V práci je spousta termínů, k tomu děti, domácnost a naplánovaný víkend s přáteli. Proto hledáme účinné přípravky, které nám poskytnou úlevu hned na začátku.

Jedním z možných řešení je léty prověřený Aspirin®. Označení „aspirin“ u nás natolik zdomácnělo, že ho používáme pro všechny tablety s obsahem kyseliny acetylsalicylové, při bolesti, chřipce a nachlazení. Pravý Aspirin® je ovšem jen jeden. Možná nevíte, že Aspirin®, pomáhá lidem již 110 let. Když v roce 1897 chemik společnosti Bayer Dr. Felix Hoffmann hledal účinné a dobře snášené antirevmatikum pro svého otce, jako první na světě syntetizoval kyselinu acetylsalicylovou (účinnou látku léku Aspirin®), v chemicky čisté a stabilní formě. Tak se zrodil lék, který dnes znají lidé po celém světě. Ročně se na celém světě vyrobí neuvěřitelných 11 miliard tablet Aspirinu!
Aspirin®není jen lék proti bolesti a horečce. Pomůže i při revmatických onemocněních a je v různých fázích výzkumu u dalších onemocnění.

Aspirin®si dnes  můžete koupit vedle klasických tablet také ve formě šumivých tablet obohacených vitaminem C. Spolu s 400 mg kyseliny acetylsalicylové obsahují tablety Aspirin®C navíc 240 mg kyseliny askorbové (vitamin C). Vitamin C svým antioxidačním působením váže volné kyslíkové radikály, a tím se minimalizuje negativní vliv kyseliny acetylsalicylové na žaludeční sliznici. K tomu přispívá i šumivá forma přípravku Aspirin®C. Vysoká technologie výroby přípravku Aspirin®C umožňuje rozpuštění tablety na velmi jemné částečky, a tím i rychlejší prostupnost účinné látky do krevního oběhu.

Hlavní účinky a výhody léku Aspirin®C
• Zmírňuje první příznaky chřipky a nachlazení (bolest hlavy, svalů, kloubů a horečku)
• Šumivé tablety mají vyšší analgetický účinek a urychlují nástup účinku
• Optimální dávka vitaminu C pokrývá jeho zvýšenou potřebu v době nachlazení
• Nepotlačuje přirozené obranné mechanismy organismu
• Je praktický, neboť k užívání nepotřebujeme horkou vodu

Aspirin®C a Aspirin® jsou léky k vnitřnímu použití! Obsahují kyselinu acetylsalicylovou. Čtěte pozorně příbalovou informaci a instrukce, jak správně přípravek užívat.

Více informací najdete na www.aspirin.cz
Na těchto stránkách také najdete zábavnou soutěž, do které se můžete zapojit a vyhrát značkové sportovní oblečení!

Reklama