Jako druhý jsem si ze včerejší várky příspěvků vybral pravý opak prvního. Čtenářka PBD do sdauny nechodí a ani nechápe, proč to lidé dělají. I Vám PBD děkuji za příspěvek, ale v mnohém s Vámi nesouhlasím. Sauna je zdraví prospěšná a se S/M praktikami nemá nic společného. Kdyby se Vám jednou podařilo se dobře vysaunovat, hned byste věděla, proč to lidé dělají…

Dobrý den,

tak já jsem nesaunovací typ - a to ze zdravotních důvodu.

Ale bylo by tomu jinak,kdyby mě to zdravotní stav umožnoval? Já Vám nevím..I když jsem několikrát četla/slyšela-jak je saunovaní prospěšné a vlastně i názory opačné.Já  nejsem žádný odborník,takže nevím,zda je to pro  organismus plus či minus . Ať je to jakkoliv,domnívam se,že bych sauně na chuť nepřišla.Nějak nevidím důvod,proč se jít někam potit a pak se zas rychle chladit a ještě se u toho řezat větvema.Nevím,asi nejsem ten správnej S-M typ :)))

Nechápu ani saunovaní a ani ten opak kryoterapii..

Přece když se chci potit,tak to můžu dělat doma a to o dost příjemějším způsobem  - tedy pokud nejde o pocení chřipkového typu ;):) A když chci zmrznout,tak strávím noc na mrazu :) Jasně, o tom to není atd -ale nejsem tvor,co by chtěl tyto praktiky využívat a ještě za zimu či hic platit:)

Tak je asi všem jasné,že jsem se v sauně ani neseznámila a ani nezažila nějakou veselou příhodu z pocení a dalších saunovacích praktik..

Ale každý jsem jiný,tak kdo saunovaní miluje,tak ať si to užívá na plné pecky:)

Hezký den přeje neopocená,neošlehaná,neochlazená a nevymrzlá

PBD:)
Text nebyl redakčně upraven


Máte ráda saunu a saunování?

  • Chodíte do sauny, nebo vám nedělá dobře?
  • Chodíte výhradně do ženské, nebo do společné?
  • Je pro vás sauna meditačním místem, nebo součást společenské zábavy?
  • Máte svou oblíbenou saunu, na kterou nedáte dopustit?
  • Saunovala jste se na nějakém zajímavém místě?
  • Stala se vám při pocení zajímavá historka?
  • Seznámila jste se v sauně?

Těch otázek se nabízí obrovská paleta. A vy si můžete položit zcela jinou, než vám předkládám.

Své příspěvky můžete posílat na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

A já dnes v 16 hodin jednu z vás za příspěvek odměním. Knihou Hot Boys české spisovatelky M.T. Majar, Diářem na rok 2013 od Paula Coelho  a poukázkou na 500 Kč od firmy ALBI na nákup společenských her.

Reklama