Čtenářka Snany je první statečnou, která se rozhodla dnes přispět. Doufám, že nezůstane jedinou. Snaží se v příspěvku uhodnout, čím okouzlila své partnery, ale jsou spíš domněnky...

Velice citlivý a zajímavý příspěvek zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Snany. Moc jí za něj děkuji!


Dobrý den, každého partnera jsem asi okouzlila pravděpodobně něčím jiným.

První lásku dlouhými vlasy. Po 10 ti letech jsem se potkali, zkusili spolu znovu „chodit“. Motivem pro něj byla jistota, že se o něj v případě potřeby dokáži postarat. Pro někoho to může znít smutně, ale pro mě dosud největší životní poklona.

Bývalého životního partnera laskavostí, starostlivostí, obětavostí, asi i skromností, aktivitou. Prostě jsem pro něj v daný okamžik byla „slečna dokonalá“. Říkal mi sluníčko, byla jsem sluncem jeho života. V daný okamžik by mi byl schopen snést „modré z nebe“. Myslím, že mě miloval opravdu hodně. Škoda, že slunce zašlo a nastoupila po letech mračna. I ve chvílích, kdy již bylo rozhodnuto, že naše cesty se budou ubírat jinými směry, mi dokazoval, že si mě nesmírně váží jako člověka a na léta spolu strávená bude vzpomínat jen v dobrém.

Současného manžela těžko říci. City příliš nedává najevo. Vlastně nikdy /pokud se dobře pamatuji/ mi neřekl, že mě miluje. Sice mi občas řekne, že mě má rád, ale to je trochu něco jiného. Možná na něho zapůsobila moje tajemnost, aktivita a taky nedostupnost. Sice jsem hledala muže pro společný život, ale po zklamáních jsem muže od sebe odháněla. Musel mě dobývat, tak asi tohle ho na mě přitahovalo. Taky v tom hrála roli i schopnost postarat se o domácnost a o děti.

Nikdy jsem se partnerů neptala, proč právě já? Nepřišlo mi to důležité. Takže vše napsané /kromě první lásky/ jsou čisté spekulace.

S pozdravem a přáním pěkných dní,

Snany

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korektuou.

Téma dne 9 .8. 2013: Tím jsem ho dostala

  • Čím jste dostala (nebo chcete-li okouzlila) svého chlapa?
  • Víte, jak vás hodnotí? Zkuste to popsat, jako byste mluvila za něj.

Své příspěvky na toto téma zasílejte na známou redakční e-mailovou adresu (viz níže), a to nejpozději 9. 8. 2013 do 15.00 hodin. Jsem hodně zvědavý, jak se vidíte očima vašeho partnera. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravený pěkný dárek: Hru o manželství od Albi (www.albi.cz) - o dárku si můžete přečíst víc v našem článku: Jak dobře znáte svého Partnera? Zahrajte si Hru! Šanci na jeho získání budete mít, pokud váš příspěvek dorazí před výše zmíněnou uzávěrkou a bude dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

hra

Reklama