Přiznává se ke své vášni sbírání náušnic naše čtenářka s nickem Claire. A přidává jednu náušnicovou příhodu a dvě krásné fotky s náušnicemi.

Pohodový den, dnes mám poránu trošku volného času, téma je pro mne hodně zajímavé a tak rychle písnu pár řádek.

Náušnice. Líbí se mi odmala. Jsem ráda, že uši mi mamka nechala píchnout ještě coby několikaměsíčnímu mimču, protože nesnáším bodání jakéhokoli druhu. Navíc pohled na krev ve mně vyvolává hysterii a poté upadnutí do stavu bezvládného,neboli mdloby.

Takže je nosím pouze v páru. Zato moje sbírka je úctyhodná. Čítá několik desítek těchto ozdob, je rozmatitá a škála barev též.
Kupuji nejčastěji samozřejmě ve slevách, ponejvíce v jednom obchůdku na hlaváku, když mám chvilku času před odjezdem vlaku domů.

Vlastním několikery perličky /ty si půjčuje i mamka/, poté různé druhy visacích v barvách, které mi korespondují s oblečením. Vzácnější - z bílého zlata, nosím jen při slavnostnějších příležitostech. I když - k těm mám několik druhů bižu :))
No, asi je to umne už patologické. /Pominu - li  moji sbírku bot/.

 Ještě bych ráda napsala jednu příhodu.

Když jsem byla malá, jeden z bráchů si náušnici strašně přál. Našim nic neřekl a tajně si koupil maličký kroužek. Teď už zbývalo jen píchnout ušní boltec.K tomu se mu nabídli další dva dobrovolníci. Zavřeli se v koupelně. Jeden ho držel a druhý se jal perforovat mu silnou jehlou ucho. Byl slyšet jen strašný řev a nepublikovatelná slova.  Chytil mne hysterák, že ho tam asi vraždí a běžela jsem to vyslepičit taťkovi. Ten nečekal, vletěl na ně. No, co dodat. Ucho měl propíchnuté tak napůl, na umyvadle krev, brácha uřvanej, pomocníci bledí a vykulení a během chvilky jsme řvali všichni.

Takže - brácha si na náušničku nechal zajít chutě. Já bych odvahu k dalším pokusům o nastřelení náušnice nenašla odvahu. Navíc - na uchu je nejvíce akupunkturních bodů. Nemá cenu něco riskovat. A další věc - nelíbí se mi spousty náušnic zavěšených jedna nad druhou, násilné roztahování lalůčků jak u domorodců v  Africe. Prostě to už nemá s estetikou nic společného.

Ale ať si každý dělá, co se mu líbí, co jedinec, to názor. Tak se mějte krásně, zdravím z Avignonu, škola začíná až třicátého :))

Claire

p.s. foto je z krásné doby mých tří let, a druhé současné :)) s perličkami

tri

nausnice

Milá Claire, z Avignonu? Hm,taky bych si dala říct. Jinak díky za pěkné fotky, jste učiněná modelka

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s nošením náušnic vy, milé ženy-in?  

  • Máte propíchnuté uši? Od jakého věku? Měly jste s nimi nějaké problémy?
  • Nosíte jenom pravé šperky, nebo i bižuterii.
  • Sundáváte náušnice před spaním?
  • Máte nějakou příhodu s „amatérským“propichováním uší podomácku?
  • Nosíte stále náušnice, nebo jste si nechaly dírky zarůst?
  • Nahradily jste je klipsovými náušnicemi, nebo jste na ně rezignovaly?
  • Jak se vám líbí náušnice na mužích?
  • Jste alergická na nějaký kov? Jak se to projevuje?
  • Co říkáte na „nové“ metody zdobení uší?
  • Patříte k ženám, které nosily plné boltce kroužků a různých ozdob?

Napište nám. Pošlete fotku svého ozdobeného ucha.

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek můžete získat balíček luxusní kosmetiky Avon Anew GENICS

avon

Reklama