Tradice, kvalita, elegance. To všechno charakterizuje mimořádně zajímavé řady vín, které v Novém Šaldorfu připravuje společnost Arte Vini. Moderně pojatá vína s krásnou svěžestí a jasným rukopisem jsou nejen lahodná a krásně pitelná, ale také chuťově bohatá a příjemně aromatická. A přitom jsou připravována tradiční metodou s důrazem na vysoký podíl řemeslné práce, pečlivě vybrané terroir a ekologické pěstování révy.

Arte Vini

Arte Vini nabízí tři řady vín. V základní řadě „Green - Pink - Red“ můžete ochutnat typická regionální vína, která charakterizuje elegantní a současně svěží ovocná chuť. Tato vína jsou příjemně aromatická - Green voní po čerstvých jablkách a exotickém ovoci, zatímco ve víně Red najdete krásnou vůni třešní a višní, současně harmonická a nádherně pitelná.

Ve vyšší řadě najdete odrůdově vybroušená, minerální vína z nejlepších viničních tratí, která dokonale odrážejí terroir a uspokojí nejnáročnější konzumenty. Společnost Arte Vini se při výběru odrůd zaměřila na staré a na Moravě tradiční odrůdy, jako například Veltlínské zelené, Rýnský ryzlink, Frankovka či Zweigeltrebe.

V nabídce však nechybí ani mezinárodně známé odrůdy Chardonnay, Sauvignon Blanc, Pinot Gris, Merlot, Pinot Noir či Cabernet Sauvignon, kterým se díky místnímu klimatu a vynikajícím půdním podmínkám na Moravě také velmi dobře daří. Takže si každý může vybrat podle svých chuťových preferencí - od pikantního a chuťově mnohovrstevnatého Veltlínu, přes angreštem a bezem vonící Sauvignon až po rubínově temnou a šťavnatou Frankovku s krásnou a dlouhou dochutí. Nejvyšší řadu vín představují rezervy, připravené z nejúspěšnějších šarží vybraných ročníků.

Arte Vini

Vína společnosti Arte Vini patří k nejzajímavějším novinkám, které se v poslední době objevily na českém trhu. Nabízejí ideální spojení kvality za rozumnou cenu, jsou lehce zapamatovatelná, čitelná a přitom chuťově bohatá a nádherně aromatická. Důkazem jejich mimořádné kvality je také celá řada medailí, která v posledních dvou letech získala na domácích i mezinárodních soutěžích, a které dokazují, že jejich obliba mezi konzumenty dobrého vína dále poroste. A svůj podíl na tom jistě bude mít i výrazný design etiket, který získal v letošním roce cenu za nejlepší design v soutěži Prague Wine Trophy. Je totiž stejně výrazný a lehce zapamatovatelný, jako chuťově vybroušená vína Arte Vini.

www.artevini.cz

 

Reklama