Vzpomínkou na fenečku toy pudla je pro čtenářku Arminku její nick. Poslala k dnešnímu tématu němu i fotku té psí holky...

Dalším pejskem v nicku je Arminka...


Zdravím všechny milé ženy -in!
Chtěly by jste vědět, jak jsem přišla ke svému nicku? Docela jednoduše. Před více jak dvaceti lety jsem si pořídila papírovou fenku toy pudla. Ta už měla své jméno v rodokmenu.
Zažila jsem s ní mnoho hezkých chvil. Byla velmi přítulná, hravá a navíc i úspěšná - na výstavách se umisťovala mezi prvními. Bohužel se u ní projevila rakovina dělohy a operace nebyla možná kvůli metastázím. Museli jsme ji dát spinkat. Na její počest jsem si dala její jméno do nicku a používám ho nejen zde, ale i na jiných serverech.
Je to již jedenáct let a stále se nám po ní stýská. Postupem času jsme si pořídili další pejsky, ale Arminka byla jen jedna.

Přeji pěkný zbytek dne, 
Arminka

PS: fotečku přikládám

arminka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části naší Věrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama