Armani Code

Tajemné jméno, které zní jako mystické poselství. Značka uvádějící vůni, svůdný parfém, který Vás přenese do světa Giorgio Armani. Odhalení tajemné vůně, podstata absolutní ženskosti očima návrháře.

 

Moderní elixír s nadčasovou elegancí, který po sobě zanechává zřetelnou, sofistikovanou a přirozeně smyslnou stopu. Esoterický elixír určený k rozdmýchání touhy a probuzení žádostivosti.

 

Přitažlivost je záhada…

Tento výtvor vzdává poctu ženám, jejich síle a přitažlivosti. Postupně se objevují tak, že se odhalují kousek po kousku. Od záhadné po odhalenou, z temnoty do světla. Dávají si pozor na to, aby zanechaly prostor pro představivost, aby se staly ještě více fascinujícími.

 

Podmanivé poselství

Obraz inspirovaný přitažlivou scénou hollywoodského filmu. Příběh setkání. Zvláštní síla letmého pohledu, křivek těla, odvážného hlubokého výstřihu na zádech a zářící pleti.

 

 

On hraje roli svůdce. Ona má roli femme fatale, která je v moci toho záhadného kódu, který muže uchvacuje a fascinuje.

 

Její čirý pohled, noblesní držení těla, neodolatelné charisma a síla samozřejmosti neodolatelně přitahují jeho pozornost.

 

Fotografie jedinečného okamžiku - když ji zaregistruje, předtím než se jí nevyhnutelně pokusí přiblížit.

 

 

První překvapení: květ pomerančovníku zahalený v safírově modré. Tato vzácná, velmi působivá božská barva se elegantně šíří skrze lakovanou škálu odstínů od světlé po tmavou, od ranního rozbřesku po barvu půlnoční oblohy.

Další neočekávaný kontrast: čistá, uhlazená silueta je dekorovaná orientálním motivem, který na skle vytváří průsvitnou výšivku s efektem hry stínů.

Barva a ozdobné vyšívání jsou blízkým odkazem na ducha Giorgio Armani couture. Přitažlivost a tajemství jsou skloubeny v chytré dualitě. Vrchol ženskosti.

 

Okouzlující kompozice

Květ pomerančovníku, ztělesnění ženskosti, je zvýrazněn jednoduchým a ladným stylem. Tento poklad Středozemské kultury Giorgia Armaniho byl odvážně přepracován, aby postupně odhalil jeho kontrastní půvaby.

Postupný proces plný složek té nejvyšší kvality, zvýraznění každého z jeho aspektů, pro důvěrné odhalení na povrchu kůže. Chytrý vzorek odlišných tónů je atraktivní a návykový. Po změně prvních jiskřiček třpytu na smyslnou auru, originálního blyštění na jemnější hřejivé světlo, vzrušující kompozice dosahuje ve své zapamatovatelné stopě vrcholu intenzity.

 

Tajemství květiny se dráždivě odhaluje…

 

Středomoří – tak prozářené a spontánní. Všechna panenská svěžest sotva rozvinuté květiny je vyjádřena radostným třpytem pomerančové kůry.

 

Dva druhy pomerančové kůry spojily své síly, aby vyjádřily jednoduchou, lehce srdečnou italskou vybroušenost. Jedna pochází z Pobřeží Slonoviny a druhá z italských pomerančů.

 

Pulzující a vzrušující hluboká vůně pestíku. Elegance jedinečně slunečného a zářícího tuniského květu pomerančovníku je zesílena vzácným jasmínem Sambac z Indie, který je tak ženský a sofistikovaný.

 

Sladké objetí nezapomenutelné stopy. Známá, nenapodobitelná sladkost květu pomerančovníku, tak sametová, že se stává návyková, je zesílena neskutečně jemným sevřením vanilky z Madagaskaru a kapkou medu.

 

 

Armani Code Donna  

 

30 ml    1489,--

 

50 ml    2190,--

 

85 ml    2790,--

Chcete tuto smyslnou vůni vyhrát? Pak se zapojte do naší soutěže! Soutěžíme o 3 parfémy Armani Code Donna! (klikněte)

Reklama