Vztahy

Arettka a její trable

Ahojky,

můj příběh je o králíčcích, které chovám doma jako kamarády - o Bobince a její dceři Arettce.

 

 

 

 

 

Když jsme se rozhodli připustit naši krásku Arettku (shodou okolností narozenou 16. 2. 2005, i když jsme ji čekali už na Valentýna) s Prckem, byl to vlastně čin z nouze. Arettka je králíček-prasátko. Většina chovatelů králíčků-mazlíčků se chlubí, jak jejich ušatý miláček chodí vzorně na kočičí WC, moje Arett je výjimka, co potvrzuje pravidla - dělá kam může, i tam, kde nesmí  :(. Většina samiček se po připuštění ukázní, a tak i já vsadila na tuhle poslední naději. Vybrali jsme jí krásného chlupatého myšáka jménem Meďáček, jeli za ním až do Mladé Boleslavi, jenže Arettka se rozhodla, že takhle teda ne - ona je jeptiška, která nikomu nedá. Medík byl hodně rozladěn, stejně jako já, ale co už - nutit jsme ji nemohli. To byl únor loňského roku.

O velikonocích se sjela králičí společnost a s ní přijeli i dva krásní samečkové. Jindy hodně hlídáme, aby se „něco nestalo", tentokrát jsme nechali Arett běhat s oběma samci - aby si vybrala sama. Jenže ona dál věrna slibu bohu" ani během tří dnů pobíhání ocásek nezvedla - a že se chlapci snažili, seč jim síly stačily.

Nakonec přítel dovezl samečka od svých rodičů a jednoho hezkého dne jsem k němu Arett z ničehož nic hodila a ono to vyšlo. Spíš než by chtěla, tak to byl pro ni takový šok, že nestihla nic udělat:). Vzešli z toho čtyři krásní ušáčkové - dvě tmavé holčičky a dva světlí - proužkatí samečkové. Avšak tím můj příběh nekončí.

Kamarádi si dělali legraci, že Bobinka, která je za všech okolností připravená se pářit,  Arettce nakecala kdo ví jaké hrůzy ji s chlapem" nečekají, aby ho měla pro sebe. Jelikož byla Bobka v době Arettčiina připouštění dva měsíce po svém třetím vrhu, nechtěla jsem ji vysilovat dalšími mladými. Avšak člověk míní a příroda mění. Láska mezi Bobinkou a Prckem byla tak silná, že 6. 6. 2006 se Prckovi povedlo otevřít kotec 1,5 metru nad zemí, vyskočit z něj v době, kdy Bobina volně běhala po zahradě, a zrovna odpočívala přímo pod tím jeho kotcem. Za 31 dnů se z tohoto ďábelského spojení" narodili dva krásní ušáčkové - Eos a Efti. Přítel si dělal legraci, že Prckovi nestačila dcera, musel zkusit i mámu.

A závěr?? Arettka je pořád stejné prasátko a Bobinka už zase shání chlapa:)))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hezký den Pipinka a www.kralici.cz ;)


Děkujeme za krásný příběh králičí lásky a úžasné fotky :).

redakce@zena-in.cz

   
09.02.2007 - Láska a vztahy - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] gwen [*]

  Krásní ušáci, ale ještě víc jim by to slušelo na pekáči.

  superkarma: 0 09.02.2007, 15:27:35
 2. [4] Pipinka [*]

  Eli: ale stejně mám nejradši tvé příhody, kdy kluci vystrnadí manžela z postele, jenom aby tě měli pro sebe

  superkarma: 0 09.02.2007, 15:15:24
 3. avatar
  [3] Eliana [*]

  JO jako u nas Bobi, kdyz prinesla ve tme na zemi kurku od chleba a navlekla ji naladenemu muzi primo na nos, jo to bylo dabelsky

  superkarma: 0 09.02.2007, 15:13:42
 4. [2] Pipinka [*]

  Myslím, že kdo má doma králíčky, tak by přidal ještě jednu příhodu - a to, když byli s přítelem/manželem v nejlepším a ta chlupatá, ušatá koule se rozhodla, že zrova teď chce za paničkou do postele a drbat, seč jí síly stačí. :)))

  superkarma: 0 09.02.2007, 15:11:58
 5. avatar
  [1] Eliana [*]

  No konecne poradny clanecek na tema zvireci lasky. Ty kralici jsou nejkrasnejsi a nejtrvalejsi

  superkarma: 0 09.02.2007, 15:11:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme