.

Aquapalace Praha otevírá venkovní zónu s divokou řekou i barem

Cestování

Aquapalace Praha otevírá venkovní zónu s divokou řekou i barem

řeka

Od května si v aquaparku v Čestlicích užijete zábavu i na čerstvém vzduchu!

Začíná letní sezona. Aquapalace Praha od května otevírá venkovní zónu a divokou řeku. Kromě venkovního bazénu s vířivými lavicemi a masážní sprchou zde najdete také dětské brouzdaliště a dětské vodní hřiště se skluzavkou. Divoká řeka je 98 metrů dlouhá atrakce simulující opravdový vodní živel. Její převýšení je 5 metrů a za hodinu jí proteče 1,8 milionu litrů vody. Koryto vytváří divoké meandry se zpětnými proudy a peřejemi. Milovníci adrenalinových dobrodružství budou jásat! Ve venkovní zóně jsou umístěna také lehátka pro relaxaci na sluníčku a čerstvém vzduchu a občerstvit se návštěvníci mohou v plážovém baru. Více informací najdete na www.aquapalace.cz.

Kudy proudí divoká řeka?

Řeka začíná v Paláci dobrodružství s tobogány a také v nejvyšším bodě venkovní zóny aqvaparku. Jízda je povolena i zdatným dětem, plavcům ve věku od 8 let. Atrakce přináší skupinovou adrenalinovou zábavu, oproti skluzavkám a tobogánům pro jednotlivé jezdce zde dovolena jízda i ve skupinách. Řeka ústí do klidného dojezdového bazénu s fontánou, odkud se po schodišti dostanete opět na start, anebo můžete pokračovat dalším divokým ramenem řeky a rychlým skluzem skrz peřeje se ocitnete v řece s klidnou proudící vodou.

Praktické informace

Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C") - Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.

O Aquapalace Praha

aqua

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě. Prostor pro relaxaci hledejte v rozsáhlém Saunovém světě s nejširší nabídkou finských saun a římských lázní v České republice. O vaše zdraví a vitalitu se postaráme v moderním Fitness a nechybí ani široká nabídka wellness služeb, pečujících o vaši krásu v příjemném prostředí našeho Spa. Nabídku služeb Aquapalace Praha doplňuje přilehlý čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Provozovatelem sportovně-relaxačního komplexu a největšího aquaparku ve střední Evropě - Aquapalace Praha je společnost GMF Aquapark Prague, a.s. GMF Aquapark Prague, a.s. je joint venture české společnosti SPGroup, a.s. a německého GMF GmbH& Co KG. Společnost GMF GmbH & Co KG aktuálně provozuje přes dvacet vodních areálů a termálních lázní po celém Německu a expanduje do České republiky, Švýcarska či Polska.

   
05.05.2010 - Doma - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Juana [*]

  za ty prachy, co za to chtějí, ani náhodouSml30

  superkarma: 0 05.05.2010, 19:06:46
 2. avatar
  [3] Eva_CZ [*]

  Tam bude narvano - a nachcano.

  superkarma: 0 05.05.2010, 17:24:11
 3. [2] FAXÍK [*]

  je to nádhera Sml67

  superkarma: 0 05.05.2010, 13:54:47
 4. avatar
  [1] SENSITIVESKIN [*]

  to si dělají prdel? na čerstvém vzduchu u dálnice?Sml68

  superkarma: 0 05.05.2010, 13:32:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme