Bulvár

Aquamánie - nejširší dostupný přehled vodních zařízení v České republice!

aquamanie

V těchto dnech startuje nový projekt Aquainfo/Aquamánie, který je zaměřený na cestovní ruch spojený s vodním vyžitím.

Je určený pro nadšené návštěvníky bazénů a aquaparků, kterým nabízí nejširší dostupný přehled vodních zařízení.

Projekt, který právě startuje má za cíl obsáhnout přehled informací o vodní zábavě, relaxaci a zdravotních benefitech, které nejsou jinde komplexně zpracovány.

Na stránkách bude také možno najít informace o programech, novinkách nebo cenových zvýhodněních v jednotlivých vodních zařízení.
K dispozici jsou fotky i videa, které často velmi usnadňují výběr nejvhodnějšího bazénu k návštěvě. Návštěvníci také velmi ocení možnost sdělit své dojmy nebo tipy ostatním čtenářům, což je mnohdy nedoceňovaná a přesto žádaná součást interaktivních webových stránek.

Zaměřuje se i na vybrané cílové skupiny a ačkoliv si na své přijde každý, specializovaným rubrikám přijdou na chuť například rodiče, senioři či handicapovaní lidé. Právě těmto skupinám by totiž měly sloužit přehledy vytvořené na základě specifických požadavků.

Součástí projektu jsou i interaktivní mapy, na nichž jsou popsány aquaparky, kryté bazény, koupaliště a další vodní plochy v celé České republice včetně GPS polohy jednotlivých zařízení.

Možná ještě nějaký týden nebo měsíc potrvá, než obsáhnou všechna vodní zařízení, ale již nyní zde lze najít skvělé tipy, jak se v této zimě ohřát v saunách, kde si zaplavat a kde strávit příjemné chvíle.

Celý projekt vzniká za podpory Ministerstva pro místní rozvoj.

   
09.12.2010 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Quentinová z Montargis (Kentánová) [*]

  č/ř Sml31Sml30

  superkarma: 0 09.12.2010, 21:35:45
 2. avatar
  [6] Quentinová z Montargis (Kentánová) [*]

  ula — #5 Bydlím asi 20min autem od Frantovek, do toho Tropicalu jsme poprvé jeli, když bylo dceři rok a půl, jsou tam rodiče s daleko menšími dětmi, i s šestinedělňátky... Zázemí pro děti je tam věude skvělé, zrovna v těch Frantovkách je i v šatně extra přebalovák apod. děti samosebou zadarmo vstup... v Tropicalu do 4 let jdou děti zdarma, pak se platí jen tak, že např. rodina s dvěma, třemi, čtyčmi dětmi... zaplatí za dospělé 25Eur/os, vstup za jedno dítě 19Eur a ostatní děti jdou zdarma... Spát tam můžete ve stanovém městečku (stany dost pěkné, s povlečením, ručníky...atd, jako v hotelu) nebo přímo na pláži. Je tam teplo je to skutečně obrovské, pro 10tisíc návštěvníků. Hala Tropicalu má rozlohu 6,5 km, takže to je opravdu pořádný bazén Sml57 Někomu se tam líbí, někomu ne, nám rozhodně ano Sml67 Manžel i dcera jsou vodnáři a vodu mají rádi, opravdu se tam dá výborně vyřádit v zálivu, ve vodopádech...dobře najíst... spát, odpočívat)Sml67

  superkarma: 0 09.12.2010, 21:34:46
 3. [5] ula [*]

  Quentinová z Montargis (Kentánová) — #4 A odkud jsi? Frantovky mám moc ráda, jezdíme tam taky často a to Německo bych taky chtěla vyzkoušet, až budou děti větší.

  1. na komentář reaguje Quentinová z Montargis (Kentánová) — #6
  superkarma: 0 09.12.2010, 21:23:53
 4. avatar
  [4] Quentinová z Montargis (Kentánová) [*]

  Sml67 Od začátku provozu jezdíme do Frantovek, do vyhřívaného lázeňského Aquafora, rádi jezdíme do SRN buď do Weidenu, což máme kousek od domova nebo do Tropical Islands u Staakowa, asi 60km od Berlína. Ta hala se s ničím nedá srovnat, jak cenovou relací, tak programem, nabídkou, už při první návštěvě mne příjemně překvapilo, jak tam neustále uklízejí. Jsou tam v tropickém pralese živá zvířata, rostliny, palmy... Navíc za jedno vstupné tam můžete být jak dlouho chcete Sml67

  1. na komentář reaguje ula — #5
  superkarma: 0 09.12.2010, 15:24:15
 5. [3] Zuzice82 [*]

  Aquamanii miluji především v létě byla jsme různě v cizině a tam kdyby jste zažili ty jejich adrenalinové vodí parky ta kto by jste viděli jaká to může být teprve jízda, vždycky jak to líčím známým fakt nevěří, ale je mi jasné že každý ty možnosti nemá podívat se někam dál, ale řeknu vám je to neskutečně nesrovnatelné, i ty horské dráhy wow to je síla úsměv vám doslova přimrzne na tváři

  superkarma: 0 09.12.2010, 14:29:27
 6. [2] lidicka [*]

  dobrý  nápad, hlavně pro milovníky vodních radovánek

  superkarma: 0 09.12.2010, 07:18:49
 7. avatar
  [1] Introvertka [*]

  Byla jsem v Aquapaláci Praha a vřele doporučujiSml67. Hned jak budu mít příležitost tak se tam objevím znovaSml22

  superkarma: 0 09.12.2010, 00:38:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme