aquamanie

V těchto dnech startuje nový projekt Aquainfo/Aquamánie, který je zaměřený na cestovní ruch spojený s vodním vyžitím.

Je určený pro nadšené návštěvníky bazénů a aquaparků, kterým nabízí nejširší dostupný přehled vodních zařízení.

Projekt, který právě startuje má za cíl obsáhnout přehled informací o vodní zábavě, relaxaci a zdravotních benefitech, které nejsou jinde komplexně zpracovány.

Na stránkách bude také možno najít informace o programech, novinkách nebo cenových zvýhodněních v jednotlivých vodních zařízení.
K dispozici jsou fotky i videa, které často velmi usnadňují výběr nejvhodnějšího bazénu k návštěvě. Návštěvníci také velmi ocení možnost sdělit své dojmy nebo tipy ostatním čtenářům, což je mnohdy nedoceňovaná a přesto žádaná součást interaktivních webových stránek.

Zaměřuje se i na vybrané cílové skupiny a ačkoliv si na své přijde každý, specializovaným rubrikám přijdou na chuť například rodiče, senioři či handicapovaní lidé. Právě těmto skupinám by totiž měly sloužit přehledy vytvořené na základě specifických požadavků.

Součástí projektu jsou i interaktivní mapy, na nichž jsou popsány aquaparky, kryté bazény, koupaliště a další vodní plochy v celé České republice včetně GPS polohy jednotlivých zařízení.

Možná ještě nějaký týden nebo měsíc potrvá, než obsáhnou všechna vodní zařízení, ale již nyní zde lze najít skvělé tipy, jak se v této zimě ohřát v saunách, kde si zaplavat a kde strávit příjemné chvíle.

Celý projekt vzniká za podpory Ministerstva pro místní rozvoj.

Reklama