Zdraví

AQ Pure White

Chcete mít okouzlující a nezapomenutelný úsměv? Která ženy by nechtěla, že? Ovšem vykouzlit sexy úsměv bez krásně bílých zubů je téměř nemožné... Naštěstí mít zuby jako perličky už v dnešní době není žádný problém!

A nejen to, bělit zuby si už můžete dokonce vy sama a v pohodlí domova!
Jak? 

Aquafresh Pure White Ultra

 

Nové možnosti v bělení zubů!

 

Aquafresh Pure White Ultra jsou proužky na bělení zubů, které může kdokoli aplikovat sám doma. Aktivní složkou proužků Aquafresh Pure White Ultra je stomatologický gel – 10% karbamid peroxid, který postupným působením uvolňuje účinnou bělicí látku – peroxid vodíku.

 

Ta působí nejenom na povrchové pigmentace na zubní sklovině, ale proniká i do dentinu a způsobuje jeho zesvětlení. Bělicí proužky Aquafresh Pure White Ultra dokáží vybělit zuby až o pět odstínů. To znamená 10x větší účinek než při používání bělicí zubní pasty.

 

Dlouhodobé užívání bělicích proužků Aquafresh Pure White Ultra nemá žádné nepříznivé účinky na povrch zubní skloviny a dobře je snášejí i dásně.

 

Bělicí proužky Aquafresh Pure White Ultra se používají po dobu čtrnácti dnů. Proužky se aplikují dvakrát denně po dobu třiceti minut – jeden proužek se přiloží na spodní a druhý na horní zuby. Proužky lze aplikovat současně a dvakrát po sobě – např. večer namísto aplikace v ranním spěchu.

 

Účinek je patrný již během několika prvních dnů a optimálního výsledku dosáhnete po dvou týdnech. Aquafresh Pure White Ultra lze používat každých šest měsíců. Bezpečnost a účinnost proužků byla, při dodržení návodu k použití, prokázána v mnoha klinických a laboratorních testech. Klinická studie je k dispozici na www.aquafresh.cz.

 

Bělicí proužky Aquafresh Pure White Ultra jsou k dostání v lékárnách a v obchodech DM, Droxi, Rossmann, Carrefour a Makro.

 

Pozor! Od 6. 12.-15. 12. 2004 bude probíhat soutěžní kvíz, ve kterém můžete vyhrát 3 ks Aquafresh Pure White Ultra s Cetebe C a Cetebe C se zinkem!

 

   
29.11.2004 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Vivian [*]

  Měla jsem testovací proužek. Brrrr... Navíc to vybělí jen pár předních zubů, takže zadní stejně nemůžete ukazovat (čili nesmát se na plnou hubu ), takže když už bych toužila po bílých zubech, radši bych si zaplatila laserové bělení.

  superkarma: 0 01.12.2004, 19:58:51
 2. [1] mbeta [*]

  nechce se mě věřit,že by peroxid nenarušil sklovinu zubu

  superkarma: 0 29.11.2004, 16:57:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme