.

Aprés Ski snowpark přivítá českou snb a freeski špičku i amatéry v prvním závodě sezóny

Novinky

Aprés Ski snowpark přivítá českou snb a freeski špičku i amatéry v prvním závodě sezóny

Třetí ročník festivalu Aprés Ski představí snowboarderskou a freeskierskou jezdeckou špičku natěšenou první závod sezóny. Vedle snowparku z dílny Freeride.cz budou prkna a lyže létat vysoko i nad řekou na jedinečném Vltava Après Ski Jump.

Svoji účast v závodě už potvrdili nejlepší čeští snowboardeři (loňský vítěz Roman Dlauhý, Petr Horák, Darek Bergmann, David Čonka, Štěpán Rokos, Jan Nečas, Dušan Kříž, Dan Paulíček, Martin Kolařík nebo Jakub Šimůnek) a freeskieři (loňský vítěz Dan Hanka, Mario Skála, Riči Skála, Roman Dalecký, Martin Horák, Jan Balcar, Robin Holub nebo Jirka Volák). Očekáváme, že se ve snowparku i na obřím skoku na řekou objeví také pozvaní zahraniční rideři. Bojovat se bude o 40 tisíc Kč a spoustu věcných cen.

ask

V Aprés Ski snowparku se však neutkají pouze profesionálové. Spoustu cen jsme připravili i pro amatérské jezdce, kteří se mohou přihlásit do denního závodu. Získají tak nejen silný zážitek a výhru ale také rady k nezaplacení od profíků, kteří budou denní závody hodnotit.

Letošní Aprés Ski snowpark bude mít zhruba 300 m2 sněhem pokryté plochy. Netradičně bude umístěn na sjezdu z Rašínova nábřeží na náplavku směrem k Železničnímu mostu.

ask

Na vodě bude k vidění i úplně nová zábava zvaná Flyboard, při které se jezdci dostávají v mžiku skoro 10 metrů nad vodu, aby se v zápětí mohli zanořit až 3 metry pod hladinu.

Předvádět se budou i wakeboardisté a wakesurfisté tažení nejrychlejšími čluny v ČR. Jezdci dosáhnou rychlosti až 40 km/h.

Každý si návštěvník si může přinést svoje lyže či prkno. Získá servis zdarma a ještě se naučí, jak si základní údržbu udělat během chvilky doma. Připraveny budou také populárních šlehačkové bitvy aneb první koulovačky sezóny. Zahraniční i tuzemská horská střediska nabídnou svoje služby pro nadcházející zimní sezónu. K vidění budou nové lyže, snowboardy a další nezbytné zimní vybavení.

ask

Na nejmenší čeká rozsáhlá zóna se zasněženým svahem a půjčovnou pro první obloučky, nefalšovaným dětským snowparkem Burton Riglet, na kterém si ti nejmenší mohou vyzkoušet svoje první překážky za asistence odborníků a rodičů. Burton Riglet se v ČR objeví pouze jednou, na Aprés Ski. Bavit budou jistě i praktické ukázky slaňování, malování na obličej nebo dráha pro odrážedla.

Na Aprés Ski budou pomáhat i Oranžová kola Nadace ČEZ. Návštěvníci mohou vyšlapat peníze hned pro dvě neziskové organizace: Kolpingův dům a KVADRU. Nadace ČEZ také na náplavce předá šest kol dětem z pěstounských rodin.

ask

Minulé ročníky Aprés Ski přilákaly na náplavku přes 20 tisíc návštěvníků. Letos hodláme oslovit, pobavit, potěšit, poučit i rozesmát minimálně stejný počet milovníků zimy a jejích radovánek.

Více informací najdete na stránkách www.apresskipraha.cz

(red)

   
07.10.2013 - Redakční novinky - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] emkop [*]

  Sml80

  superkarma: 0 30.10.2013, 15:28:01
 2. [1] jkrej [*]

  Může to být zajímavé.

  superkarma: 0 29.10.2013, 19:56:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme