Zdraví

APOTEX přináší dětská probiotika 4. generace

bab

Novinku pro děti již od třetího měsíce věku přináší největší kanadská farmaceutická společnost APOTEX. Své produktové portfolio rozšiřuje o doplněk stravy APO-BABY PROBIO, který obsahuje vyváženou kombinaci šesti probiotických kmenů a miliardu zdraví prospěšných bakterií. Směs probiotik je navíc chráněna unikátní formou ochrany Duolac. Ta bakterie chrání při průchodu zažívacím traktem až do místa působení.

babAPO-BABY PROBIO je sestaveno speciálně pro děti, tak aby splňovalo již obecně známé pozitivní účinky na organismus. „Díky unikátní technologii dvojího potažení jsou probiotické bakterie chráněny už během zpracování a skladování, ale samozřejmě i po požití, aby se do tenkého střeva dostaly živé a schopné se množit,“ uvádí Michaela Lovětínská, produktová manažerka společnosti APOTEX.

„Laktobacily jsou velmi citlivé na prostředí a jejich životaschopnost významně ovlivňuje vnější prostředí, ať už během zpracování, skladování, ale i přímo v organismu v trávícím systému,“ vysvětluje RNDr. Dana Nováková, imunoložka z FN Motol. Systém dvojího potažení 4. generace dokáže výrazně zvýšit jejich stabilitu. První vrstvu tvoří peptidy a proteiny, které umožňují uvolňování látek na základě pH. Druhá vrstva obsahuje směs polysacharidů a hydrokoloidů. Ta chrání bakterie před vlhkostí, teplotou a mechanickým tlakem.

APO-BABY PROBIO se vyznačuje praktickým balením v jednorázových sáčcích i velmi snadnou přípravu. Obsah sáčku stačí jednoduše přimíchat do jídla nebo nápoje.

Přípravek APO-BABY PROBIO je doplněk stravy a nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu.

Více na www.apotex.cz

   
10.11.2010 - Zdraví - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme