Hledáte inspiraci, kam vyrazit v zimě na dovolenou za velmi příznivé ceny a chcete si zalyžovat bez front.

Apartmány Javor na Bublavě

Javor

Pokud ještě nevíte, kam se letos vydáte na hory, chceme vám doporučit  apartmány Javor na Bublavě. Leží naproti modernímu lyžařskému areálu Ski Centrum Bublava-Stříbrná. Apartmány se nacházejí 400 metrů od nástupních stanic vleků Ski Centra. Široké a bezpečné sjezdovky, nová čtyřsedačka, 6 vleků, dětský vlek s vyhřívaným altánkem. Snowboardpark s umělými i přírodními překážkami, půjčovna lyží, lyžařská škola a denně večerní lyžování. Každý si zde přijde na své – celá rodina!

Javor

Potřebujete děti naučit lyžovat? Nebo si chcete zajistit lekce snowboardingu? Ve Ski Centru Bublava je lyžařská škola a snowboardová škola s kvalifikovanými instruktory pro děti i dospělé. Pracovníci vleků a lanovky jsou milí a ochotni pomoci všem, zejména dětem. Malí, začínající lyžaři mají k dispozici samostatný a od ostatního lyžařského provozu oddělený svah a na něm zdarma vlek, u kterého je zdarma přístupný a vytápěný altán s možností odpočinout si, zahřát se, pohrát si, malovat a nasvačit se.

Javor

Co nabízejí Apartmány Javor?

Apartmány Javor na Bublavě nabízí svým hostům 8 stylových nových apartmánů různých velikostí s kapacitou 2-5 osob. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň, koupelnu, TV a internet. Utěrky, jar, ručníky, mýdlo, toaletní papír a povlečení jsou samozřejmostí. Hostům je k dispozici společenská místnost s dětským koutkem, lyžárna s uzamykatelnými boxy a vyhříváním bot. A po lyžování můžete relaxovat v sauně nebo si zahrát stolní tenis a šipky. Parkování zdarma na vlastním parkovišti přímo u domu. V apartmánech si můžete vařit sami  ve vybavené kuchyni v každém z apartmánů. Na vyžádání je možné pro skupiny připravovat bohaté bufetové snídaně. Vedle společenské místnosti je další plně vybavená kuchyň s možností vlastního vaření pro větší skupinu hostů max. 32 osob. 

Místní vybavenost vám zajistí vše, co potřebujete

Javor

Ve vzdálenosti 150 m od apartmánového domu Javor se nachází obchod se smíšeným zbožím s možností nákupů potravin. Děti našich hostů chodí každé ráno pro čerstvé pečivo. V Kraslicích a Klingenthalu jsou Billa, Tesco, Peny, Albert, Aldi, Liedl, Edeka, Netto a mnoho dalších obchodů k nákupům potravin apod.

V blízkém okolí apartmánů Javor (200 -1500 m) se nalézá 7 pěkných restaurací. V sousedním Klingenthalu je v docházkové vzdálenosti (část Aschberg) 6 stylových restaurací s krajovou vogtlandskou kuchyní.

Javor

Můžete vyrazit za zábavou a welness odpočinkem!

V okolí Apartmánů Javor  můžete navštívit řadu zajímavých míst, která vám zpestří vaší dovolenou. V Schonecku (9 km od apartmánů Javor-15 min autem) je krásný akvapark s bazény, tobogány, umělým vlnobitím, jacuzzi, 4 různými saunami a párou.

V Bad Elster (14 km od apartmánů Javor 25 min. autem) je vynikající akvapark s termální vodou - Elsterado s podobným vybavením.

V Eibenstocku (27 km od apartmánů Javor 40 min.autem) je zařízení BadeGarten, v němž je m.j. bazén s mořskou vodou a 16 národních saun (karelská, ruská, finská, japonská, apod)., každá v jiném objektu.

Apartmány Javor je ideální volba pro aktivní zimní dovolenou pro rodiny, sportovce i skupiny.
Navštivte naši stránku, těšíme se na vás www.apartmany-javor.cz  
e-mail: info@apartmany-javor.cz  tel:. 721 485 085

Javor

Proč jet do Krušných hor?

Západní Krušné hory jsou jedním z nejvíce souvisle zalesněných území v Evropě. Krásné smíšené lesy pokrývají západní Krušnohoří ve výškách od 550 do 1200 m/n/m. Území je charakterizováno jak zalesněnými svahy hor a hlubokými údolími, tak vřesovišti, tabulí-parovinou v nadmořské výšce kolem 1.000 m/n/m.

Lesy jsou protkány hustou sítí kvalitních stezek, které se v zimě strojově upravují pro běh na lyžích (VSC Klingenthal má v současné době v členské základně 83 medailistů z OH a MS v běhu a skoku na lyžích a severské kombinaci) a v době vegetace slouží turistům a cyklistům. Na území 40 km2 je cca 2.000 km stezek.

Západní Krušné hory jsou „vylidněné“ a v turistických sezónách nejsou zaplaveny davy turistů.

Reklama