Nejen české ženy, ale i čeští muži jsou krásní! Důkaz? Náš Muž roku Antonín Beránek se stal šestým nejkrásnější Mužem světa a nejkrásnějším Mužem Evropy!

Soutěž Mister International se konala v Jakartě v Indonésii. Zúčastnilo se jí 38 mužů z různých států. Českou republiku reprezentoval Antonín Beránek, který vyhrál v srpnu v Náchodě Muže roku.

ddd

Antonín odjel do Jakarty před dvěma týdny. Během této doby měli vítězové národních soutěží řadu povinností: například navštívili dětské sociálního zařízení, kam nakonec putoval výtěžek z dražby předmětů, které do Jakarty finalisté přivezli. Tonda přivezl do Jakarty servis z českého křišťálu.

Antonín Beránek získal v Jakartě hned dvě ceny - Indonesian Pageans a The Stunning Angel. Jednu od indonéských médií a druhou od fanoušků. Čeští Muži roku mají ve světě zkrátka úspěch. Před dvěma lety byl na Mister International druhý Martin Gardavský. Na Mister International zabodoval i slovenský uchazeč Michal Gajdošech, který se umístil v první desítce finalistů.

Vítězem se stal José Anmer z Venezuely, druhý byl Albern Sultan z Indonésie a třetí se umístil Jhonatan Marko z Brazílie.

Finalisté soutěže. Fešáci, že? :)

dddd

 

Čtěte také:

 

Reklama