Od konce května do začátku července se měli lidé možnost zúčastnit soutěže se značkou got2b - got2b mluví česky. Tato soutěž byla uspořádána z několika důvodů, ale hlavní důvod byt ten, že značka got2b hledala 12 nových jmen pro produkty got2b.

Soutěžící se tak mohli zamyslet nad tím, k čemu přesně přípravek slouží a dát svému oblíbenému produktu jméno. Za vtipné názvy, které korespondovaly s účinkem přípravku mohli vyhrát skvělé ceny v podobě sedacího pytle fatboy, skákacích bot, či notebooku. Během celé soutěže bylo navrhnuto 2400 nových názvů pro got2b produkty, z kterých odborná porota ve spolupráci s hlasujícími vybrala finálních 12 názvů, které se v současnosti objevují pomocí samolepek got2b na produktech got2b.

Na jednotlivé názvy se můžete podívat na stránkách www.got2b.cz/mluvicesky. Jen pro příklad soutěžící vyhráli za názvy: Antivlnič, Lepič, Pušapka, Žárubránič a další...

got

Jaký název byste dali svému přípravku na vlasy, který pravidelně používáte, vy?

Napište nám tyto názvy pod tento článek, můžete vyhrát jeden ze tří balíčků s vlasovou kosmetikou got2b! (Název se může vztahovat k vašemu oblíbenému přípravku, chápeme, že nepoužíváte jen značku got2b.)

Reklama