Zdraví

Ano nebo ne v sexu


Také míváte v sexuálních věcech občas dilema? Sex s kolegou vám přijde rajcovní, orální sex je pro vás tabu? Nebo žhavá noc s bývalým vám nedělá problémy, i když kamarádkám připadá úděsný a v tomto směru vás nechápou?

 

Ptáte se někdy: „Mám to udělat, nebo ne?“ Všechno má svá pro a proti, a my jsme pro vás sesbírali s trochou nadsázky argumenty, kdy co udělat, aniž byste toho pak litovali.

 

Orální sex

 

Udělejte to!

Je to vzrušující, více než příjemné. Navíc se muž rád dívá na ženu, jak mu „to“ dělá. Má pocit, že ho přijímáte celého, a bude vás za to opravdu milovat. Pokud muž ženu při orálním sexu dokáže uspokojit, zvyšuje se tím jeho ego. Orální sex je velmi intimní a sbližující akt, tak proč si ho pořádně neužít.

 

Nedělejte to!

Lízat tam, kde ten druhý močí? Ani náhodou! Příroda to zařídila takhle, s tím už nic nenaděláme. Většinu erotogenních spouštěčů slasti umístila bohužel u močové trubice a k naší nelibosti ne na čele. Nemůžete se přes to přenést? Pak se na to vykašlete. Vyvarujete se tak alespoň případného trapasu, když se vám při pokusu o něco, co je vám odporné, v intimní chvilce zvedne žaludek.

 

Sex s expřítelem

 

Udělejte to!

Vidět se znovu potěší. Tedy pokud jste po sobě neházeli při rozchodu talíře. Pokud vám to v posteli klapalo, proč si nezavzpomínat na staré časy. Znáte se, víte, co na koho platí, tak proč si to pořádně neužít? Vzpomeňte si ale na přísloví, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Pokud si budete chtít užít jen sex a nebudete si od vášnivé noci hned slibovat něco víc, klidně to udělejte. 

 

Nedělejte to!

Nikdo nemá rád vyprchané šampaňské. Kdo by chtěl číst po dvacáté stejnou knížku nebo poslouchat stejné cédéčko? Ano, byly i hezké chvíle, ale... Vzpomeňte na věci, které vás vytáčely do běla. Stále zvednuté prkénko, nemožní kamarádi, nebo na to, jaký byl v posteli nešika a jak s ním byl sex nudný. Proč se k tomu vracet, když to zase takové terno nebylo?

 

Sex na první schůzce

 

Udělejte to!

První schůzka, dokonalý chlap, krásné tělo. Jiskří to mezi vámi, chce vás, a to hned teď. Ale vám vrtá hlavou, když mu hned dám to, co chce, bude si myslet, že jsem nějaká hej nebo počkej, co dá každému. A to přece slušné holky nedělají. A proč vlastně ne? Má smysl pro humor? Bere vážně vaše potřeby a naslouchá, co se vám líbí? Alespoň poznáte  rovnou, jestli je v posteli dřevo. Pozor ale, pokud si od toho slibujete něco víc, budete asi zklamaná. Pravděpodobně totiž zůstane jen u té jedné noci... ale co, alespoň si užijete dobrý sex.

 

Nedělejte to!

Ten, kdo i přes jiskření a vzájemnou přitažlivost odmítne sex na první schůzce, působí často nudně a upjatě. Ale pozor, opak bývá pravdou. Tito lidé bývají hotoví požitkáři. Sexu na první schůzce se vyvarujte hlavně tehdy, pokud si od vztahu slibujete něco více. Pokud se sexem chvilku počkáte a nevrhnete se na sebe hned, co se poprvé uvidíte, vůbec to nebude na škodu. Budete se na to víc těšit, a navíc pozor! Sex na prvním rande bývá často také posledním. 

 

Anální sex

 

Udělejte to!

Už se vám stalo, že jste vjeli autem do jednosměrky? Nejdříve jste se strašně polekali, ale nakonec si užili kouzlo zakázaného? Podobně je to i s análním sexem, Máte v hlavě trochu blok, může to bolet a především, dozadu si to nechávají dělat jen pornoherečky. Přitom praxe je celkem jiná. Při dobré přípravě to vůbec nebolí a je to vzrušující. Proč ignorovat některé erotogenní zóny nebo jimi přímo opovrhovat? Objevte nové možnosti. Miliony gayů nemají vagínu a žijí naprosto skvělým sexuálním životem. 

 

Nedělejte to!

Máte neprolomitelný blok. Nechcete o tom ani slyšet, připadá vám to nečisté, trpíte na hemeroidy nebo vás k tomu přítel i přes váš odpor stále nutí? Pak se do toho rozhodně nepouštějte. Dohoda, co vyzkoušet a co ne, musí být mezi oběma partnery. Pokud to jeden výslovně nechce, je potřeba, aby to ten druhý respektoval.

 

Sex s kolegou

 

Udělejte to!

Nikdy vás práce nebavila víc než teď? Nudné porady jsou teď mnohem zábavnější, když ho pod stolem svádíte? Pro něj je každá cesta ke kopírce vzpomínkou na včerejší večer, když jste zůstali v práci déle a pak si to tam vášnivě rozdali? Sex s kolegou je tajemství, které okoření váš běžný pracovní den. Navíc je vědecky podloženo, že to zvyšuje pracovní morálku a posiluje týmovou práci.

 

Nedělejte to!

Jste přepracovaná, nálada je na bodu mrazu. Člověk někdy dělá věci, za které by si později radši nafackoval. Například při firemních večírcích. I když je tu ten roztomilý kolega, pro kterého máte slabost. Ruce pryč! Raději kvůli němu další měsíc nespěte, než abyste museli druhý den chodit téměř kanálem. To proto, že se bude celá firma bavit na váš účet, že nosíte hezká tanga, máte prsa jako Dolly Buster nebo piercing na intimních místech. O vašich sexuálních schopnostech ani nemluvě.

   
05.09.2008 - Zdraví - autor: Pavel Miškovský

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [106] Nowalie [*]

  Bavím se o intimních věcech otevřeně a ráda ale nesnáším nějaké ty hodně vulgární debaty.Třeba když je babinec tak tam proberem kde co ale před cizíma se nevyjadřuju a když se mě zeptají tak dám neutrální odpověď.
  Teď jsem si na něco vzpomněla Potkala jsem po letech spolužažku ze základky a tak se tak bavíme o životě a co její dítko.Ona že opustila přítele ale začla si se sousedem,jako jen taková kamarádská pomoc.A pak mě dodělala větou:Víš co,von bezvadně m... .No,to mi sklapla čelist

  superkarma: 0 08.09.2008, 00:05:57
 2. avatar
  [105] punh [*]

  micinka.juli:

  superkarma: 0 07.09.2008, 19:41:15
 3. avatar
  [104] micinka.juli [*]

  Já se bavím o hodně věcech...ale jak s kým. S cizími neutrálně, ale nebaví mě, když je "pohoršuje", že jsem několik let sama, případně mám nějakého milence...je jim po tom houby. Tohle ví moje velmi dobré kamarádky a s těmi klidně - když vím, že nám to navzájem nevadí - proberu i intimnější detaily. Jedna kamarádka se se mnou normálně radí, jestli jí něco doporučím či ne. A já říkám, že, když to nevadí mně, neznamená to, že to nebude vadit jí, potažmo jejímu partnerovi.
  Cizím řeknu, že mám dospívajícího syna a to snad stačí.

  superkarma: 0 07.09.2008, 14:47:43
 4. avatar
  [103] Mánička [*]

  Na tuto debatu jsem si vzpomněla včera večer, kdy jsme s kamarády probírali tento "projekt" http://www.msnbc.msn.com/id/25073531/ a bylo to poprvé, kdy jsem se do takové debaty přinachomýtla

  superkarma: 0 07.09.2008, 12:47:27
 5. avatar
  [102] kareta [*]

  a to my s kamoškama probereme všechno

  superkarma: 0 06.09.2008, 17:33:40
 6. avatar
  [101] fialinka [*]

  no, taky nejsem zvyklá se o tom s někým bavit, a když už, tak spíš obecně nebo v případě problému, který potřebuju vyřešit...

  rybulka: proč provozovat orál, když člověku vyhovuje líp něco jiného? Je spousta lidí, kterým vyhovuje jedna, dvě polohy, a nic moc víc nezkouší, a je jim dobře...

  superkarma: 0 06.09.2008, 17:09:16
 7. avatar
  [100] punh [*]

  *Kotě*: Máš pravdu. Mám kolegyni, která na sebe vykecá všechno a říká, že je upřímná. A taky chce, aby se i druzí svěřovali, jak je to u nich doma a nelíbilo se jí, když jsem řekla, že po mým soukromí je druhým houby. Já to spíš vidím jako neomalenost vůči druhým. Ona je vzdělaná a dalo by se říct i chytrá, ale nedostává se jí sociální inteligence Každýmu řekne na "plnou hubu", co si myslí a diví se, že není moc oblíbená

  superkarma: 0 06.09.2008, 12:30:29
 8. avatar
  [99] evelyn [*]

  *Kotě*: spis s inteligenci a ta ne vzdy musi byt primoumerna vzdelani

  superkarma: 0 06.09.2008, 12:08:11
 9. avatar
  [98] *Kotě* [*]

  punh: svěřování možná se vzděláním nesouvisí, způsob podání zcela určitě

  superkarma: 0 06.09.2008, 11:43:51
 10. avatar
  [97] punh [*]

  *Kotě*: nevím, jestli tohle úplně souvisí se vzděláním. V práci je skoro babinec a je fakt, že se tam probere všechno možný. Některé kolegyně a kolegové na sebe skutečně vyžvaní podrobnosti za svého soukromí, aniž by se je na to někdo ptal. Je otázka, jestli to je pravda. Takže se nikdo nemusí pozastavovat nad tím, že někdo ví o druhém, jak to má v posteli. Já se radši v práci nesvěřuju s ničím podstatným ze svýho soukromí

  superkarma: 0 06.09.2008, 11:26:44

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [96] risina [*]

  Kadla 90: Býval to věk 35 a 3 děti - a pak se snad ani nežáddalo vedenínemocnice, prostě ses domluvila se svým gynekologem a on ti napsal doporučení ke sterilizaci..

  superkarma: 0 06.09.2008, 11:09:18
 2. avatar
  [95] RenataP [*]

  Kotě: by ses divila. Sepsat to do knihy, možná by to byl trhák

  superkarma: 0 06.09.2008, 10:43:12
 3. avatar
  [94] *Kotě* [*]

  K té debatě o tom, zda člověk ví něco o sexuálním životě svých známých - se svými přáteli se o tom skutečně nebavím. Ale coby hodně mladá holka, v 17 letech, jsem strávila léto na brigádě v pekařství. Moje spolupracovnice (pracovaly tam jen ženy) byly tak ve věku 25-45 let, vzhledem k práci na plný úvazek v pekařství nevalného vzdělání a mnohdy i inteligence. No a při pracovní pauze na oběd bylo nejčastějším a nejoblíbenějším tématem "jak mi to můj starej včera (ne)udělal". A to jsem se panečku dozvěděla věcí! Podaných velmi detailně a velmi vulgární formou. Vzhledem k tomu, že jsem v té době byla ještě nesmělá panna, musím říct, že to fakt nebyla pěkná zkušenost a že než jsem nabyla vlastních zkušeností, dost mi to zkazilo mínění o ženách, mužích i sexu. Dodneška jsem nepochopila, jak někdo může mít tak nulové zábrany a tak otevřeně - a hnusně - mluvit o něčem tak intimním

  superkarma: 0 05.09.2008, 22:51:44
 4. avatar
  [93] malenina [*]

  Manx: add. 34 - To jsem psala já. Ono to vyhovovalo jen jednomu z manželů. Už 2 roky jsou rozvedení, manžel si našel jinou. Jemu to evidentně nevyhovovalo.

  superkarma: 0 05.09.2008, 21:22:23
 5. avatar
  [92] sanvean [*]

  Kadla: Julianna to určitě myslela tak, že je hnusné poslouchat intimní záležitosti cizí ženské, která ti zrovna myje hlavu

  superkarma: 0 05.09.2008, 17:33:38
 6. avatar
  [91] V.Nováková [*]

  sex ano, vždy a všude a za každých okolnostíííí, nejlíp se šéfem a na všechny způsoby.... a co je na to ? je to lidský a není to vždycky.....

  superkarma: 0 05.09.2008, 17:23:21
 7. avatar
  [90] Kadla [*]

  Julianna: To by mě fakt zajímalo, co je hnusného na sterilizaci? Já totiž o ní v současné době velmi vážně uvažuji... Pokud ona dáma podstoupila sterilizaci, tak jen kvůli tomu, aby si mohla užívat to nebylo. Ono se totiž o sterilizaci musí žádat a tu žádost schvaluje vedení nemocnice. A člověk musí splňovat spoustu podmínek (určitý věk, že už má alespoň dvě děti, že nemůže brát HA, že by vadilo nitroděložní tělísko, případně musí prokázat, že sterilizace je nutná ze zdravotních důvodů, které je nutno doložit)... Takže to v žádném případě není o tom, že si dáma řekne: "Nechci dítě, dám si podvázat vaječníky.."

  superkarma: 0 05.09.2008, 17:18:23
 8. [89] mindulinka [*]

  Tak je fakt, že jsou lidi, který ze svýho soukromý vykecají absolutně všechno, i to co se děje pod peřinou. Já jsem prostě s mužem spokojená a doufám, že on se mnou zrovna tak a tím to končí. Naopak, když kolikrát vidím lidi, jak vypráví podrobnosti tak si spíš zakrývám uši, aby mi to neskazili.

  superkarma: 0 05.09.2008, 15:38:04
 9. avatar
  [88] Julianna [*]

  Meander: 43, taky se se svými kamarádkami a známými nebavím o sexu, přijde mi to hloupé, je to moje věc, stejně tak jejich, a je to intimní záležitost, tak nevím, proč to s někým řešit a co mám ráda s partnerem je fakt jen naše věc, naprosto netuším, co pod peřinou dělaj jiní.
  gentiana: 47 taky jsem jednu takovou znala, byla to má kadeřnice, každé tři čtyři měsíce měla nového chlapa a všechny nás oblažovala informacemi o svém sex. životě, dokonce to došlo tak daleko, že si kvůli sexu nechala podvázat vaj., další dítě už nechce a sexuje prý ráda, bylo to dost hnusný. Vyměnila jsem ji.
  Vivian: 49 představuji si to taky a je to teda nářez, ale možná že bychom se divili
  carmi: 54 neber si to osobně, myslím, že tím Viv nenarážela na všechny tohohle věku, manžovi je taky 57 a stále ho to baví, tílka nenosí, pivo nepije....
  Ale to mě to tu dneska pobavilo, takový prázdný článek a tolik zajímavých reakcí, mám celý týden dost bídnou náladu, jsem unavená a ospalá, ale todle tady mě fakt probralo

  superkarma: 0 05.09.2008, 15:03:11
 10. avatar
  [87] kareta [*]

  Pavla_b: ano, dlouhodobě nemocní lidé se baví skoro výhradně o nemocech

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:30:28
 11. [86] soofii [*]

  Midsummer: myslím, že nemusí ani moc hulákat

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:28:33
 12. [85] Pavla_b [*]

  soofii: myslíš, že nemocní lidé nedělají pro své tělo vše pro to, aby bylo v pořádku? a že se baví jen o nemocech?
  to je trochu zjednodušené, ne?

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:28:01
 13. [84] soofii [*]

  gerda: jestli to nebude tím, že se cítí na světě tak fajn, že pro tělesnou a duševní schránku dělají všechno proto, aby jim dlouho vydržela...na rozdíl do těch co na všechno rezignovali a baví se jen o nemocech a trápeních spojených s věkem...

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:26:30
 14. avatar
  [83] Midsummer [*]

  Lexik: "sehnat někoho na sex" . Madonna normálně vletí do nejbližší putyky a zahuláká "Chlapi sháním někoho na sex, nemáte někdo zájem?"

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:24:00
 15. [82] Pavla_b [*]

  soofii: to ano..a někdo dokonce píše celé články, pod kterými je prostor pro diskusi

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:22:06
 16. avatar
  [81] gerda [*]

  a zapomněli na lesbické hry!

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:20:04
 17. avatar
  [80] Lexik [*]

  Tak mne tak napadlo jeste k tomu veku .. Madonna je dnes uz take "padesatnice" ... a fakt nepredpokladam, ze mela problem sehnat KOHOKOLIV na sex

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:19:36
 18. avatar
  [79] gerda [*]

  gerda: slovo všechny prosím škrtnout!

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:19:21
 19. avatar
  [78] kareta [*]

  Midsummer: a do Prahy BAHNO VELKOMĚSTA

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:19:12
 20. avatar
  [77] gerda [*]

  soofii: naopak, člověk jen tiše závidí, jak jim všechny někomu všecko funguje i v tomto věku, žádná inkontinence, žádné hemeroidy, erekce jak hrom...

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:18:17
 21. [76] soofii [*]

  Pavla_b: no jo, lidi jsou různí...někdo čte a reaguje na příspěvky a někdo ty příspěvky, aby bylo na co reagovat, prostě píše....

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:16:57
 22. [75] Pavla_b [*]

  Midsummer: tak jsem asi slepá, ale žádné zvracení tu nikde nevidím

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:15:42
 23. avatar
  [74] Midsummer [*]

  Pavla_b: co by né, když tady můžou ty co znají jenom "mamka dole, taťka nahoře" zvracet

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:13:49
 24. [73] Pavla_b [*]

  potřebu....

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:11:06
 25. [72] Tini [*]

  kareta: Chlapi umi byt horsi drbny nez zenske

  carmi:

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:10:52
 26. [71] Pavla_b [*]

  soofii: tady nejde o věk, ale o to, že má někdo vůbec potřebuje to o sobě někde psát

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:08:51
 27. avatar
  [70] Midsummer [*]

  kareta: do kosmeťáku, jo? No nekcej...

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:05:40
 28. avatar
  [69] Kelly [*]

  kareta 61: něco na tom je

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:04:10
 29. avatar
  [68] kareta [*]

  a....: náhodou, chlapi drbny práskli kamaráda, že na orál chodí do salonu

  superkarma: 0 05.09.2008, 14:02:43
 30. [67] a.... [*]

  soofii: Mladá ještě může být blbá... stáří by mělo znamenat jisté zmoudření Utopie...vím

  superkarma: 0 05.09.2008, 13:59:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme