Bulvár

ANKETA: Obdarováváte domácí mazlíčky?

Hlasujte dnes v anonymní anketě k tématu, ve které se snažíme zjistit, jak se stavíte k obdarovávání němých tváří. Nesmyslná iniciativa protože zvíře nemůže pochopit, že je dnes svátek tu stojí oproti pocitu, při kterém berete mazlíčka jako člena rodiny.

Postavte se na jednu stranu dvou táborů!

Obdarováváte domácí mazlíčky o svátcích?

Možnost%
Ano.78,4
Ne.21,6

Téma dne: Dárek pro zvířátko

Čím obdarujete svého domácího mazlíčka?

Posílejte své tipy na dárky pro domácí mazlíčky! Je jedno, jestli máte pejska, kočičku, kanárka, nosála, želvičky či třeba krtka. Určitě se své malé miláčky chystáte něčím neobvyklým potěšit, anebo jim již několik let kupujete to samé a víte, že se jim to bude zaručeně líbit? Zajímají mě nejen tipy na dárky, ale i veselé historky s obdarovanými domácími mazlíčky. Zlikvidoval vám váš pejsek novým balónkem půlku obýváku? Svěřte se magazínu Žena-in v pondělním tématu. Vaše příspěvky zasílejte na redakční e-mail (viz adresa níže) a nechť jsou dlouhé minimálně jako tento odstavec textu, protože jinak nebudete mít šanci k získání skvělého dárku. Jakého? Jedna z přispěvatelek získá: kočičí krmení Purina ONE Natural Balance Adult Pollo con Avena a lidskou mlsku Orion Margot SNACK.

purina

   
08.11.2010 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [5] Rikina [*]

  Psi u nás dostávali dárky jen na vánoce, tedy myslím ozdobně zabalené a s patřičným divadlem okolo. Sml80 Jiná zvířata včetně koček měla a mají smůlu, neb si myslím, že z toho beztak nemají pojem a je jim to šumák. Takže od té doby, co jsem musela dát svého posledního psa z domu, zvířecí dárky se u mě nevedou. Akorát zrovna včera jsem doma našla zapomenutou psí vestičku, od loňské zimy, kdy jsem měla doma čerstvě štěně, a netušila, že za rok bude všechno jinak. Sml15 A jelikož je vesta jako nová a skoro neobnošená, zabalím a pošlu do útulku, ať se v ní zahřeje nějakej útulkovej pes...

  superkarma: 0 08.11.2010, 23:55:19
 2. avatar
  [4] mio [*]

  Eliana — #3 jsem četla Mapu z Anglie a NěmeckaSml52Sml52

  superkarma: 0 08.11.2010, 13:45:54
 3. avatar
  [3] Eliana [*]

  ....tak normálně, naši králíkodlaci mají papu z Anglie a Německa, aby tu s námi byli, co nejdéle a jako dárek...hm, nejvíce je potěší válecí deky a měkké pelíšky a každý měl a má svoje plyšáky, které si opečovávají :-).

  1. na komentář reaguje mio — #4
  superkarma: 0 08.11.2010, 09:58:01
 4. avatar
  [2] femme [*]

  svoje domácí mazlíky obdarovávám nejen o svátcích Sml24

  superkarma: 0 08.11.2010, 09:09:33
 5. avatar
  [1] enka1 [*]

  Nepřeháníme to.

  superkarma: 0 08.11.2010, 08:49:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme