Někdo má rád jistotu, že najde věci na svém místě, že byt je pro něj oázou kliku, kde se nic nemění. Jiný by se ve stereotypu „udusil“ a stále potřebuje vzruch, který přináší změny. Ke kterému typu lidí patříte?
Anketa dne: Máte ráda změnu, nebo ji nesnášíte?
Doporučujeme
Komerční tipy
-
Tipy, jak vybrat čističku vzduchu Čistý vzduch potřebuje dýchat každý, nejen alergici. Doma máme často více znečištění než venku. Prach, bakterie, plísně, ale i roztoči a další nečistoty. Poradíme, jak vybrat čističku vzduchu, aby splnila vaše očekávání.
-
Růst dětských zubů - příznaky a řešení Když miminku rostou zoubky, bývá uplakané, nevrlé a nic ho nebaví. Noci tráví v bolestech, křiku a někdy i v horečkách.
-
Mixáno – staňte se psím šéfkuchařem „Dal by sis dnes raději zvěřinu nebo hovězí s mrkví? Nebo máš dnes žaludek trochu na vodě a dal bys přednost kuřecímu?“ Že takto se svým psem zatím nemluvíte? Věřte nám, že stačí pár nákupů u MIXÁNO a začnete.
-
Zdravý základ pro celý den: Snídejte smoothie kaše s bezlepkovým müsli Tesco Free From Maminky věděly, proč nám mají klást na srdce větu: „Nasnídej se, jinak ti bude špatně! Snídaně je základ dne!“ A měly pravdu. Pokud nejste vyrovnaní, jste více ve stresu, či jste přes den méně produktivnější vzhledem k únavě a menší koncentraci soustředění, důvodem může být to, že pravidelně nesnídáte.
-
Kulinářské čtenářské shledání: Testovali jsme kuchyňský robot Tefal Tématem našeho posledního kulinářského setkání v Tančící kuchyni byly slané a sladké recepty, které pro nás připravila naše kolegyně Elly Kolaříková alias Bohyně kuchyně. Chutné pokrmy jsme připravovali za pomoci nového šikovného kuchyňského robotu QB307538 Wizzo od společnosti Tefal.
-
Kolagenový gel nebo prášek? Pomůžeme vám si vybrat ten správný pro vás Na trhu najdete množství přípravků s obsahem kolagenu, od krému, gelu, pilulky po injekci. Kolagen může pocházet z různých zdrojů, nejčastěji se využívá vepřový kolagen.
-
Tajný návod, jak vyprat hromady prádla za poloviční čas Nemáte čas čekat dlouhé hodiny, až vaše pračka vypere prádlo v běžném režimu? Pomohou vám nové technologie, kterými jsou vybaveny nejnovější pračky. Dokážou prádlo vyprat až o 50 % rychleji.
Nový komentář
Komentáře
Mám ráda změny, ale pouze k lepšímu

Říká se sice, že změna je život, ale měnit byt nechávám rukám povolanějším.
Mnohokrat jde take o to o jakou zmenu jde, ale jinak je vseobecne vitam kladne.
Trefa:ne nemam.stacilo kdyz jsem se musela stehovat,kdyz manzel zemrel.
v anketě chybí jak kdy
... někdy
Sice se říká, že změna je život, ale nějakou dobu se bez změny obejdu
Otázky jsou moc kategorické. Já mám změnu ráda, ale nesmí to být zase často. Taky trochu klidu. A když se mi něco líbí, tak to nechci měnit vůbec
Sem tam uvítám něco nového
Změnu k lepšímu ano a potom už zažité pohodlí domova.
změna je život... a já mám ráda život...
jde o to jaké změny
změny,obzvlášť bytu, mám ráda-jen jde o to, ve zdraví ustát tu přechodnou dobu mezi začátkem a konečným vyýsledkem
Mám ráda změny, doma jsem stále obměňovala co se dalo.
Změny mám ráda jak kde, jak v čem. Když jsme dělali stavební úpravy v domě, byla jsem na prášky z toho nekončícího bince, nakonec jsem byla ráda, že jsme se do toho pustili
Mám ráda změny, teď zrovna předěláváme chajdu na zahradě a na podzim se zase vyřádíme v bytě.
Taky mám ráda změny, v bytě neustále něco měním a když už nic velkého, tak aspoň zpřeházím kytky a jiné maličkosti. A zrovna před 14 dny jsme dělali novou ložnici, původně červený koberec a žlutě vymalováno, nyní světle fialová výmalba a tmavě fialový koberec. A k tomu nový nábytek. Příští rok to čeká obývák. A minulý podzim jsme dělali koupelnu a WC. Asi díky tomu i ráda cestuji a to pokaždé jinam. Nechápu kolegu v práci, to je typický stereotyp, zařízení bytu 35 let stejné, stejný typ účesu a oblečení, žádná dovolená, pro mě hrůůůůůza.
Samozřejmě - změna je život!Manžel se mi směje,že kdyby byl nevidomý,že by se u nás v bytě přerazil,protože každých 1/4 roku hýbu s nábytkem.Mám ráda změnu,asi bych nevydržela v jednom bytovém uspořádání žít celý život.
mam rada zmenu ale jen nektere treba jako ze vymenim muze za jineho tak to ne ale zlepsovani bydlenicka tak to jo dokonce casto stridam ruzne ucesy
Mám ráda změny. Poslední změna je před cca 14 dny, kdy jsme částečně obměnili vybavení kuchyně. A aby to obýváku "nebylo líto", tak jsem si aspoň koupila nové záclony a závěsy. A nápadů na další změny mám dostatek, jen by to chtělo více financí. Protože většinou si vymyslím dost radikální zásah.