Na každém období je něco krásného: shrnula ve svém příspěvku čtenářka s nickem Anime Otaku, tudíž se jí samozřejmě líbí i podzim. A co dalšího se jí ještě na podzimu líbí se dozvíte, když kliknete na následující příspěvek.

Zdravím všechny do krásného a slunečného podzimu.

Nejsem si jistá, jestli mám nějaké roční období radši než jiné. Na každém je něco krásného. Jaro se svou svěžestí, léto s nádhernou modrou oblohou a prudkými letními bouřkami, bílé ticho zimy to všechno mám moc ráda. Na podzimu mám nejraději krásné barevné listy a hromady kaštanů, zvířátka z nich nedělám ale moc ráda je držím v rukou, zvlášť pokud jsou čerstvě vyloupnuté z pichlavého obalu krásně studí a jsou dokonale hladké. Líbí se mi ty okamžiky, kdy na procházce se psem, se zastaví čas a já jen s úžasem mohu sledovat jak se kopce pomalu barví do hněda, oranžova a vůbec do mých oblíbených barev a potom hledání naší čtyřnohé potvory, která má stejnou barvu jako to napadané listí a protože je stará tak už neslyší na zavolání.

A co mám na podzimu nejraději? To že mi ulehčí na další půl rok život s podzimem a zimou mi mizí skoro všechny alergické potíže co mám a já vím, že když v tomto období chytím rýmu, tak je za 7 dní pryč a netrápí mě dva měsíce, že když mě začne škrábat v krku spraví to čaj a ne návštěva lékaře.
To jsem se zase jednou  zasnila, tak doufám, že si podzim užíváte stejně jako já

Vaše Anime Otaku

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

Milá Anime Otaku, já osobně si ho užívám a věřím, že je nás takových víc. Děkuji za milý příspěvek a přeji krásný, podzimní - ale přesto ještě slunečný víkend.

Saša

Téma prvního podzimního dne 23. září: Máte ráda podzim?

  • Proč máte ráda podzim?
  • A nebo naopak, proč ho ráda nemáte?
  • Narodil se vám také někdo blízký na podzim?
  • Máte ráda „brouzdání“ v padaném listí?
  • Zažila jste někdy pouštění draků?
  • Co se vám při vyslovení slova „podzim“ vybaví jako první?
  • Špatná nálada nebo radost?
  • A těšíte se vůbec na podzim?

Dnes nastal!

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz a můžete přiložit i nějakou pěknou, barevnou, podzimní fotografii.

Na vaše příspěvky se moc těším, a abyste na té procházce nenastydly, nabízím vám i hezký dárek.

Sadu šesti hrníčků a pár voňavých čajíčků do nich. Vodu už si musíte obstarat sami. :)

hrnkyyy

Reklama