Bulvár

Anička se přece nepropadla!

ACelá republika žije případem nepochopitelného zmizení Aničky Janatkové z Prahy 8. Stovky psovodů, dokonce až ze Slovenska, stejné množství policistů a stále nic. Jak to? Podívejte se, kudy děvčátko chodilo a kde zmizelo. Karty nabízí profil člověka, který za jejím zmizením stojí.

Snad žádný případ se mě osobně tak nedotkl jako osud a zmizení Aničky. A nejsem jediná.

Na místě, kde děvčátko zmizelo, jsem byla už čtyřikrát a pořád mě to tam táhne. A nejen mě.

Když jsme tam naposledy v neděli byli, potkali jsme vedle policistů se psy i obrovskou spoustu lidí. Někteří přijeli až z druhého konce Prahy pátrat na vlastní pěst v neprostupném a hodně členitém terénu. Lidi to nutí pomoci, nechápou, kam se dívenka poděla.

Miliony nikdo nechce!

Otec malé Aničky nabídl o víkendu tři a milionu korun tomu, kdo případně drží Aničku, výměnou za její svobodu. Jeho vystoupení vzbudilo hodně otázek. Tady je VÝZVA

Celý národ byl napnutý, zda se někdo ozve. Na výzvu nikdo nereagoval.

Je to proto, že Aničku neunesl nikdo kvůli penězům?

To místo je energetický upír!

Prvně jsem se vypravila na Šutku hned ve středu večer. Pak jsem tu byla ve čtvrtek, v pátek a v neděli. V pátek se mnou jela dcera Míša. Chtěla se podívat na školu, kam Anička chodila, i na místo, kde se dívenka rozloučila se spolužáky a měla pokračovat dolů do Tróji, kde bydlí.

Vyjížděly jsme něco po šesté večer.

Vzala jsem to kolem divadla. U školy Na Šutce jsem přibrzdila.

„Míšo, tohle je škola, kam Anička chodila. A teď pojedeme pomalu tou cestou, kudy denně chodila, až na místo, kde se rozdělila s kamarády.“

Míša byla v pohodě, jen smutná. Logicky, vždyť kousek od místa chodí do jiné školy naše Johanka, a dokud se to nevyšetří, není v bezpečí žádná malá holčička.

Jely jsme pomalu a povídaly si.

V těchto místech, přesně tady, se stalo něco, co mě vyděsilo jako nikdy.

B

Míša se začala dusit. Sípala a vykřikovala „Nemůžu dýchat!“ a skutečně viditelně nemohla dýchat… ona netušila, kde jsme.

Byly jsme právě na místě, kde Anička osaměla. Nestihla jsem jí to říct.

Musela jsem odjet.

Napřed jsem chtěla jet do nemocnice. Strašně jsem se lekla. Míše se ale udělalo lépe a sama se tam chtěla vrátit. Nešlo jí do hlavy, co se jí dělo. Tvrdila, že se jí sevřel krk a brněla jí hlava na temeni.

Podruhé už jí bylo lépe, ale viditelně byla nervózní. Na místě je bouda a neudržovaná zahrada. Hned vedle bytovka. Když jsem tam byla prvně ve středu, viděla jsem z boudy vycházet dva staré muže. Nevěnovala jsem jim pozornost. Říkám to proto, že je zřejmé, že to tam někomu patří. Prolezly jsme, co se dalo. Šly jsme dolů cestou, kde měla jít i Anička. Nic jsme necítily.

Když jsme se vracely nahoru, stalo se zase něco divného. Jak jsem říkala, na vlastní pěst hledá Aničku hodně lidí, a nejen z Prahy 8. Viděly jsme mladou dvojici. Míjela místo u boudy, kde se Mišce udělalo špatně. Viděli jsme je z dálky. Ta slečna se najdnou zastavila přesně ve stejném místě, předklonila se a cosi říkala mladíkovi, který ji doprovázel.

„To není možný, jí snad taky není dobře,“ povídá Míša.

Míša je akční, a tak je dohnala.

„Najednou mám takový divný pocit, svíravý, nevím, co to je,“ svěřila se ta dívka. „Je mi tady prostě blbě.“ Mladík ji ponechal s námi a udělal to stejné, co my. Začal to tam prolézat. Nenašli jsme nikdo nic.

Vysvětluji si to tak, že je to prostě místo, kde Anička zůstala sama. Je klíčové. Od té chvíle o ní vlastně nikdo nic neví. Hodně lidí popisuje špatný pocit na více místech té lokality. Je to takový energetický upír.

Strávila jsem s Aničkou celou noc

V sobotu večer jsem se rozhodla, že udělám ještě něco navíc. Hodně lidí v tuto dobu dělá věci nad rámec svých běžných aktivit. Není se co divit. Chtějí pomoci.

Vzala jsem její obrázek a před usnutím ji požádala o jméno toho, kdo stojí za jejím zmizením. Přemýšlela jsem totiž tak, že kdybych chtěla obličej, nebylo by to nic platné. Přece na světě je hodně tváří, ale kdyby se povedlo jméno…

Jméno mám, ale nevím, jestli je pravé!

Logicky to nevím, protože tohle nikdo nemůže s jistotou vědět, je to jenom sen. Strávila jsem s ní celou noc.

Řeknu vám, co jsem viděla

Viděla jsem dvě trubky. Jednu malou a nad ní velikou, skrz kterou bylo vidět na druhou stranu. Bylo tam šero. Uprostřed trubky jsem viděla bordel, nějaké hadry a předměty, ale bylo to černé. Chtěla jsem tam vlézt, ale bylo mi zle, a tak jsem odešla. Cítila jsem smrad.

Pak jsem byla u vchodu do jakéhosi domu, který je jakoby panelákový. Je růžovo hnědý a jsou tam trojité prosklené dveře. A pak jsem viděla to jméno!

Bylo napsané, jako by to byla třeba sms zpráva. Bez diakritiky.

Tak mě to překvapilo, že jsem ho zařvala nahlas. Slyšely to i moje holky. Bály se mě probudit. To jméno jsem si napsala do mobilu. Není obvyklé. Samozřejmě to nemusí vůbec nic znamenat, jde o sen a já si přece jméno přála.

V neděli jsem celý den strávila objížděním zvonků a okolních domů a hledáním toho jména. Hledala jsem trubky a vláčela rodinu po svazích Tróji, kde jsme potkávali desítky lidí, někteří byli až z Bráníka. Všichni přijeli pomoct hledat Aničku,nebo stopu.

b

Nenašla jsem ani ten vchod, ani jméno, ani trubky. Moc jsem chtěla.

Večer jsem se věnovala žákyňkám na škole Tarotu a všechno jsem jim vyprávěla. Dlouho jsme vykládaly na toho člověka a snažily se ponejvíc o něm zjistit.

Vedle toho, co jsem si vyložila už v pátek a co jsem vám již řekla, nám vyšlo tohle:

Neměl by to být žádný tulák. Je to člověk společensky činný a všeobecně oblíbený. Patrně je ženatý a možná má syna, nebo se pohybuje hodně mezi muži. Není to nikdo, kdo by byl podezřelý. Naopak. Pořád nám vycházel jako někdo, kdo cosi hodnotí nebo říká, co je správné a co není. (pravda – lež). Napadal nás právník a podobně. Měl dva hlavní vztahy. Cestoval, nebo cestuje. Změnil způsob života. Anička ho znala. A ještě drobnosti.

Co mě ale hodně překvapilo, bylo, že mi večer jedna z žákyněk napsala zprávu, že to jméno, jen s vynecháním prvního písmenka v příjmení, patří člověku, který se školou, kam Anička chodí, skutečně má cosi společného!

Může to být pitomá náhoda, ale tedy hodně pitomá. Úplně pro sebe jsem si to nenechala.

   
19.10.2010 - Společnost - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [134] lucija3 [*]

  zena — #127 podla mna tatinek bol na videu na praskach, aby vobec bol schopny nieoc povedat, pripadal mi ako tesne pred zrutenim, ale ze sa snazi byt statocny najviac ako sa da. Bolo to citit v hlase, aj v tvari, ze aj ked sa drzi, ze ma na male. Muzi vedia aj v tazkych chvilach naopak svoje emocie zakryt/potlacit, aj ked vo vnutri velmi trpia. Ked som si to video pozrela, bolo mi velmi tazko.

  superkarma: 0 22.10.2010, 17:27:53
 2. [133] lucija3 [*]

  ako to dopadlo s tym menom a clovekom ktory ma nieoc spolocne zo skolou?? povedali ste to policii nech to preveri?.. boli ste na otm mieste kde vam prislo zle este viac krat? citili ste nieco?

  superkarma: 0 22.10.2010, 17:22:50
 3. avatar
  [132] mandzarik [*]

  zena — #130 Taky doufám. Já naopak toho pána ohromně obdivuju. Možná byl pod sedativy, vždyť je to strašný tlak, zmizení dítěte, média, mně přišel, že se navzdory tomu vyčerpání a strachu ohromně ovládá, to trápení mu bylo ve tváři vidět, ale dokázal říct jasně, co chce. Stejně tak jsem smekala a smekám před vysoce postaveným důstojníkem, který před nějakou dobou přišel o synka a posléze o manželku. V soudní síni se dokázal tomu vrahovi dívat do tváře a nezabít ho. Já bych to nedokázala.

  superkarma: 0 21.10.2010, 15:23:35
 4. avatar
  [131] mandzarik [*]

  Francaise — #123 někde jsem zahlédla, že se Anička měla vrátit ze školy v jednu hodinu. a už ve tři rodiče ohlásili její zmizení ... ti nezanedbali absolutně nic

  superkarma: 1 21.10.2010, 15:20:08
 5. avatar
  [130] zena [*]

  OK. Tak mě neodsuzujte. Já tady taky neodsuzuje něčí názory. Doufám, že se malá najde už brzy ...

  1. na komentář reaguje mandzarik — #132
  superkarma: 0 21.10.2010, 15:11:35
 6. [129] jastura [*]

  zena — #127 Myslím, že je blbost předpokládat, že každý člověk se chová podle toho, jak si představuji, že by se v dané situaci chovat měl. Někdo dokáže své emoce udržet na uzdě, někdo ne. Někdo je v kritických situacích až ledově klidný a jiný je tak mimo, že stejně ničemu nepomůže, co je lepší? Navíc, kdyby se tam hystericky hroutil, težko by mohl sdělit svou nabídku tak aby to někdo pochopil..Sml80

  superkarma: 0 21.10.2010, 12:28:29
 7. avatar
  [128] Lilinka [*]

  zena — #127 Myslím, že to, co píšeš je blbost.

  Nikdo z nás neví, jak by se v dané situaci choval. Co měl jako podle tebe dělat? Hroutit se? Hystericky plakat? Rvát si žíly? On už je člověk po určité době tak vyčerpaný, že mu nejde vůbec nic. Sml80 Osobně mi připadal, jako by byl pod sedativy. Ale to jsou jen naše domněnky, které jsou úplně k ničemu.

  superkarma: 2 21.10.2010, 12:21:00
 8. avatar
  [127] zena [*]

  Francaise — #123 Já to tady pročítám a ani nedýchám. Moc přeju, aby se Anička našla.

  Ale chtěla bych dodat k životnímu stylu rodičů - nevím co jsou zač a jak žijou, přesto, když jsem viděla tatínka v televizi nabízet obr sumu za milovanou dcerku - nepřišlo mi, že by byl až tak nějak mimo. Chci říct, že kdyby se nám něco podobného stalo, určitě by to na nás bylo poznat, jak se cítíme ..... co vy na to???

  1. na komentář reaguje Lilinka — #128
  2. na komentář reaguje jastura — #129
  3. na komentář reaguje lucija3 — #134
  superkarma: 0 21.10.2010, 10:48:44
 9. avatar
  [126] OlgaMarie [*]

  wich — #125 Bohužel to vidím už špatně...

  Znám poměrně dost bohatých nebo s velmi nadprůměrnými příjmy a věř mi, že pokud bys je potkala, tak to na nich nepoznáš. Dcera, když zde ještě pracovala, tak tam u nich brigádovala dcera miliardáře a naší holce cvaklo jméno, až když jí holčina řekla, kde bydlí.

  superkarma: 0 20.10.2010, 13:14:34
 10. avatar
  [125] wich [*]

  lenoška — #113 channah007 — #108 My jsme jako holky s kámoškama taky u sebe přespávaly. Jestli rodičům toho kamaráda děti řekly, že o tom rodiče té dívenky ví, tak nic neřešili a mohli zjistit až z médií, že rodiče holky nic netuší Sml80

  Francaise — #123 Tady každej, kdo vydělává trochu víc peněz automaticky musí podle médií a klepen kašlat na děti Sml28 Tohle bych vůbec nebrala vážně Sml33

  Eliana — #97 Nejsme v amerických filmech, zas tak horký to v těchto končinách nebude...

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #126
  superkarma: 0 20.10.2010, 07:47:12
 11. avatar
  [124] wich [*]

  Holky, vy pořád s těmi dědky a dnes mi jeden hnusák starý vlezl do snu Sml30

  Ať už to dopadne jakkoli, hlavně, ať se děvčátko najde, živé nebo mrtvé. Pro rodiče musí být šílené, když neví, kde je, jestli někde volá o pomoc a nemůže se dovolat Sml15 To potom lépe žijí s pocitem, že našla věčný klid Sml15

  Já teda moc kartám apod. nevěřím, jsem spíše racionálně zaměřená, ale ono to logicky ústí k tomu, že buď ji unesl někdo za účelem pornografie/prostituce, nebo prostě zneužil a usmrtil nějaký výchylák.

  superkarma: 0 20.10.2010, 07:40:47
 12. avatar
  [123] Francaise [*]

  Objevilo se tady, že Anička je obětí životního stylu rodičů. Jaký je jejich životní styl? Lidi z okolí to asi vědí, my zdaleka ne.

  1. na komentář reaguje wich — #125
  2. na komentář reaguje zena — #127
  3. na komentář reaguje mandzarik — #131
  superkarma: 0 20.10.2010, 07:28:44
 13. [122] Lea11 [*]

  http://www.esoterikweb.cz/clanky-nahled.php?id=2092

  superkarma: 0 20.10.2010, 02:03:27
 14. [121] KateřinaH. [*]

  A ještě dodávám,pokud jsem zapoměla napsat,jeho tvář byla oholena,takže mi to na bezdomovce neodpovídalo,ač to tam jimi bylo,,cítit,,na sto honů. K.

  superkarma: 0 19.10.2010, 23:21:57

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [120] KateřinaH. [*]

  Dobrý den,od prvé chvíle mi něco říkalo,že je to starší muž,vidim vrásky,ale né zase úplně starý,věřila mu,neviděla ho poprvé,měl ji vyhlídnutou..a pokud si vybavíte cestu dolu,po které měla jít Anička již sama?Je tam takový výklenek,nebo jak bych to nazvala,hned po kousku cesty,kde se dívčiny rozloučily,a tak jsem cítila to co vaše dcera,a řekla bych,že ji tam několikrát odtamtut pozoroval,tam to cítím nejsilněji..ale pak po cestě dál dolu?Nic..jakoby tam již dál nepokračovala?něco mi říkalo,,muž bez jména,,nevím proč..něco to asi znamená..viděla jsem tmavé oblečení,tmavou delší bundu,a jako by ji říkal,,neboj se nic ti neudělám,,a též mi něco říká,jakoby byl opuštěný,cítil se sám,bez chuti do života,ona mu ji dodává,jako by ji chtěl mít jako vlastní..hýčkat ji..jestli mi rozumíte?Též jakoby byl labilní?Něco není úplně v pořádku..také mě to táhne..vrať se tam,vrať,,jakoby něco mělo být poblíž,nevím..třeba se mýlím,ale prostě jakobych toto vše cítila...vy jste zkušenější,vy jistě budete vědět,cítila jsem,že to musim napsat.Jinak jsem též prozkoumávali terén a obsáhle..též jsem se dívala do všech chatrčí kam jsem se jen mohla dostat,i tu louku,či co to bylo nahoře?samé křoví,ale nic..jen stopy po bezdomovcích,a všude kolem,ale stopa,pocit ,vjem?Nic víc než toto..Prosím,snažme se dál,a modleme se,ať se vrátí zdravá domu k rodičům

  superkarma: 0 19.10.2010, 23:18:58
 2. avatar
  [119] channah007 [*]

  já chci taky umět vykládat karty Sml27

  superkarma: 0 19.10.2010, 20:28:55
 3. avatar
  [118] jazuzinka [*]

  ve zprávách v tv říkali, že policie přijímá pomoc od soukromníků s cvičenými psy, psychotroniků i věštců. tak se mínili i o Míše Sml22

  superkarma: 0 19.10.2010, 20:04:35
 4. avatar
  [117] jazuzinka [*]

  Nestyda — #116 ale nejsi, jen nemáš takovou praxi jako Míša Sml79

  superkarma: 0 19.10.2010, 20:02:50
 5. [116] Nestyda [*]

  Michaela Kudláčková — #76 Je to zoufale trapný a možná nepochopitelný, ale přesně tyhle karty mi vyšly v neděli... jen je nedovedu číst, protože jsem kripl a neuměla jsem si to vysvětlit...

  1. na komentář reaguje jazuzinka — #117
  superkarma: 0 19.10.2010, 19:26:53
 6. avatar
  [115] Eva_CZ [*]

  Ac jsem ted daleko, jsem s vami zajedno, ten pripad se me hodne dotkl, prestoze ( jak jsem uz kdesi psala ) denne vidim nastenky v obchodech a na nich tvare desitek ci stovek ztracenych deti. Jenze - TAM jsem bydlela, tam chodili moji kluci do skoly, tam to mam procourany a je mi to porad hodne blizky.

  Muj pocit je bohuzel bez nadeje, vidim tu malickou mrtvou a strasne si preju, abych se mylila. Mam z toho, co pisu, husi kuzi, ale tak to citim a je mi z toho uzko a ..... hrozne.

  superkarma: 0 19.10.2010, 19:09:05
 7. avatar
  [114] Motiva [*]

  učitel, ředitel, lékař apod., nebo známý rodiny, třeba z podnikatelské činnosti otce, ty trubky, to může být teplovodní kanál, jméno by se dalo dohledat, pokud máte někoho známého, kdo má přístup do rejstříku obyvatel (nemusí to být nutně policajt, třeba registrátorky na fin. úřadě apod.), přiznávám, že já bych se bála, vykládat si na tohle karty, abych se nedozvěděla něco hodně zlého, nevím, jak bych pak s takovou informací naložilaSml80

  superkarma: 0 19.10.2010, 18:04:07
 8. avatar
  [113] lenoška [*]

  channah007 — #108 přesně tak, taky jsem nechápala

  1. na komentář reaguje wich — #125
  superkarma: 0 19.10.2010, 15:46:18
 9. avatar
  [112] Michaela Kudláčková [*]

  martina.ji — #110 ...to je prima přání - hlavně to já přeji rodičům děvčátka.

  superkarma: 0 19.10.2010, 15:23:55
 10. avatar
  [111] Michaela Kudláčková [*]

  Ellucy — #109 ..moc děkuji za přání. Nechci s ohledem na etické mantinely na tohle odpovědět. Nikdy nevíme, čí oči právě čtou veřejný server.

  Byla bych nesmírně šťastná, kdyby se Anička našla zdravá a živá.

  Žádný psycholog rodiče do pohody nedostane a tohle musí být strašné.

  Hlavně bych si také přála, aby se co nejdřív to všechno objasnilo a našel se viník.

  Všude chodí malé hočičky, které v tuhle nejsou v bezpečí.

  superkarma: 0 19.10.2010, 15:23:23
 11. avatar
  [110] martina.ji [*]

  Milá Míšo, přeju Ti k svátku, aby ji našli. Živou...

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #112
  superkarma: 0 19.10.2010, 15:20:28
 12. [109] Ellucy [*]

  Milá Míšo, po přečtení Vašeho článku mi úplně běhal mráz po zádech. Tohle by dávalo smysl. Myslíte, že Anička je stále naživu? Kéž by se už našla, sleduju to od minulého týdne a je mi z toho moc úzko, pořád na to musím myslet Sml15  A přeji Vám vše nejlepší k dnešnímu svátku!

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #111
  superkarma: 0 19.10.2010, 15:05:30
 13. avatar
  [108] channah007 [*]

  Nepřijde mi normální, aby spala u kamaráda a navíc je divné, že i rodičům kamaráda to bylo jedno, co je tohle za rodiny?Sml80

  1. na komentář reaguje lenoška — #113
  2. na komentář reaguje wich — #125
  superkarma: 0 19.10.2010, 14:49:29
 14. avatar
  [107] lenoška [*]

  Clerenc — #77 tu malou našli, spala u kamaráda

  superkarma: 0 19.10.2010, 13:56:54
 15. avatar
  [106] lenoška [*]

  kuzle — #65 nás když loni na vánoce vykradli, tak vyšetřovatel řekl,že jelikož bylo vlhko,tak stopy prý za pár hodin zmizí    Sml22Sml68

  superkarma: 0 19.10.2010, 13:54:06
 16. avatar
  [105] Michaela Kudláčková [*]

  átéčko — #104 ...chybí tam hodina jejího narození, patrně je obecná ..to se tak dělá, že se dá poledne.

  Pro nalezení je to dobrá konstelace. Má tam ale jen den zmizení...spíš by se hodil tranzit.

  superkarma: 0 19.10.2010, 13:51:47
 17. avatar
  [104] átéčko [*]

  Michaela Kudláčková — #102 a z horoskopu?

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #105
  superkarma: 0 19.10.2010, 13:46:57
 18. avatar
  [103] leny2607 [*]

  úplně mě mrazí,hlavně ať se brzy najde

  superkarma: 0 19.10.2010, 13:37:09
 19. avatar
  [102] Michaela Kudláčková [*]

  Dante Alighieri — #98 ..ne to se z karet těžko dá poznat. Neznají čas a model "brzy" - to je můj pocit.

  1. na komentář reaguje átéčko — #104
  superkarma: 0 19.10.2010, 13:37:07
 20. avatar
  [101] Lenki [*]

  teda, teď jsem to dočetla a úplně mě mrazí Sml15

  superkarma: 0 19.10.2010, 13:19:39
 21. avatar
  [100] Eliana [*]

  nehodicka — #99 No něco na tom je...

  superkarma: 0 19.10.2010, 13:10:07
 22. avatar
  [99] nehodicka [*]

  Eliana — #97 Nevím jaký, ale když se dříve ztratilo dítě tak to po pár dnech vyšumělo. Tohle se drží už "dlouho" oproti jiným připadům. Prostě jen pocit, nic víc ..... Asi to tak mělo a má být ..........

  1. na komentář reaguje Eliana — #100
  superkarma: 0 19.10.2010, 13:04:59
 23. avatar
  [98] Dante Alighieri [*]

  Michaela Kudláčková — #91 To, že se brzy najde, je taky v kartách?

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #102
  superkarma: 0 19.10.2010, 13:04:04
 24. avatar
  [97] Eliana [*]

  nehodicka — #96 ...program na ochranu svědků?

  1. na komentář reaguje nehodicka — #99
  2. na komentář reaguje wich — #125
  superkarma: 0 19.10.2010, 13:01:00
 25. avatar
  [96] nehodicka [*]

  Eliana — #95 Myslím si, že to že je to takhle mediální oproti jiným připadům má nějaký důvod. Že to není náhoda .....

  1. na komentář reaguje Eliana — #97
  superkarma: 0 19.10.2010, 12:58:41
 26. avatar
  [95] Eliana [*]

  Michaela Kudláčková — #91 Nějak se nepočítalo, že to bude tak mediálně veřejně známý případ...14 dní předtím se ztratila 14-ti letá dívka a proběhlo to jen lehce ve zprávách a nic.. a kolik lidí už nikdo nehledá, tak z toho je mi celkem smutno a jak lze snadno se někoho zbavit :-(((

  1. na komentář reaguje nehodicka — #96
  superkarma: 0 19.10.2010, 12:50:13
 27. avatar
  [94] rusalka2008 [*]

  Je to hrůza, ty rodiče musejí prožívat neskutečná muka Sml13

  superkarma: 0 19.10.2010, 12:49:19
 28. avatar
  [93] Lukáš Čejka [*]

  OlgaMarie — #90 ted nerozumim, co budou pocitat?

  superkarma: 0 19.10.2010, 12:48:35
 29. avatar
  [92] ToraToraTora [*]

  Já nemám sny, s kartami umím jen prší  a  lupáním v kloubech nezjistím ani jak bude zítra...jedno vím, ona se najde, bude to brzo a nebude daleko.

  superkarma: 1 19.10.2010, 12:47:46
 30. avatar
  [91] Michaela Kudláčková [*]

  Eliana — #89 ...Já o tom pochybuji Eli. On je mimo - asi páteá v paměti, ale nic konkrétního myslím neví.

  Ona se brzy najde.

  1. na komentář reaguje Eliana — #95
  2. na komentář reaguje Dante Alighieri — #98
  superkarma: 0 19.10.2010, 12:44:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme