Domácnost

Ani v trezoru není tak bezpečno

Každoroční shon při nakupování vánočních dárků je pro většinu z nás stresujícím zážitkem. Pokud jste se tedy rozhodli prožít Vánoce naprosto v klidu, bez spěchu a napětí, je pro vás řešením internetové nakupování. Z pohodlí svého domova můžete dárky nejen vybrat, ale také nakoupit. V nejlepším případě k tomu můžete využít svou platební kartu. Během několika minut máte zaplaceno. Díky nejmodernějším technologiím proběhne tato platba tak bezpečně.

mastercard

Při nákupu přes internet věnuje většina z nás největší pozornost výběru toho správného zboží za nejlepší cenu. Placení za zboží už zvládáme automaticky, s jedním okem zavřeným. Chyba! Právě v momentě placení bychom totiž měli zbystřit. Že je nejrychlejší a nejpohodlnější platit kartou, o tom se snad přesvědčila už většina z nás. Důležité ale je postarat se i o bezpečnost této platby. Ale ani to není žádný oříšek. Stačí si ohlídat, že před zadáváním citlivých údajů o vaší kartě (číslo karty, datum platnosti a CVC kód) je na stránce obchodníka zobrazeno logo MasterCard® SecureCode™. Tento systém totiž garantuje, že se k citlivým údajům nedostane nikdo neoprávněný a platba je absolutně bezpečná. V praxi to vypadá tak, že údaje, které do systému zadáte, se neukládají na stránkách obchodníka, ale odcházejí zašifrované přímo do banky, která pak následně informuje obchodníka o schválení platby. Některé banky nyní nově propojily systém MasterCard SecureCode přímo s platební kartou. V tomto případě vám při nákupu přes internet přijde na mobilní telefon SMS zpráva s unikátním kódem, který zadáte do systému při nákupu v e-shopu. Díky tomuto rychlému řešení máte garantovánu bezpečnost platby a zároveň můžete využívat všechny výhody, které jsou s platbou kartou spojené.

mastercard

Tip odborníka

S cílem podpořit internetové nakupování a především online placení kartou spustili jsme v České republice speciální marketingovou kampaň. Ta běží od 1. listopadu do 15. prosince 2011. Pokud se držitelé karty MasterCard rozhodnou zaplatit kartou v online obchodech beinstyle.cz, bigbrands.cz, champagne-store.cz, dnesnebonikdy.cz nebo pelikan.cz, získávají automaticky zajímavé benefity a slevy.

Tereza Janková, marketingová manažerka MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko

Proč platit na internetu kartou?

 • jednoduché a pohodlné použití
 • bezpečné a transparentní placení
 • možnost využití výhod a dodatečných služeb (např. slevy, prodloužená záruka atd.)
 • důvěra v zabezpečení MasterCard SecureCode

Seznam e-schopů a jejich výhod

beinstyle.cz Luxusní vánoční balení
bigbrands.cz Poukaz na 200 Kč na další nákup
dnesnebonikdy.cz 10% sleva na nákup
champagne-store.cz Až 15% sleva na nákup
pelikan.cz Poukaz na 750 Kč na ubytování

 

   
02.11.2011 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Sluníčko sedmitečné [*]

  Znám i bezpečné půjčky. Ač se někdo domnívá, že je sms půjčka nějak pochybná, tak se mýlí. Dá se najít kvalitní bez přeplácení.

  superkarma: 0 03.08.2015, 10:45:50
 2. avatar
  [3] arminka [*]

  Také raději platím kartou než nosit hotovost...

  superkarma: 0 17.12.2011, 21:13:56
 3. [2] kajinek [*]

  Většinou sebou hotovost nenosím, někdy mám problém, když zjistím, že kertu neberou.

  superkarma: 0 03.12.2011, 11:43:28
 4. avatar
  [1] marcela-1 [*]

  platby kartou jsou velká výhoda,hlavně v předvánočním shonu,kdy mají zloději žně Sml22

  superkarma: 0 25.11.2011, 20:03:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme