zřejmě je vám jasné, co se naší čtenářce s nickem makahi nelíbí. Dnes je přece řeč o opalování bez horního dílu plavek. Téma kontroverzní, které vás rozdělilo na dva tábory. Více o názoru makahi se dočtete v této novince

Milé ženy-in, dnešní téma mě donutilo přemýšlet o tom, jaký postoj k němu vlastně zaujímám. Má úvaha však byla poměrně krátká a jejím jednoznačným výsledkem bylo: nahoře S! Tento názor je zapříčiněný pravděpodobně mou stydlivou povahou.

Bez jakéhokoli oblečení jsem se opalovala pouze jednou, a to doma na balkoně, kam nikdo nevidí, přesto jsem si nejprve lehla a teprve poté sundala podprsenku. Dlouho jsme ovšem takto ležet nevydržela a pro svůj lepší pocit jsem se brzy zase oblékla. Nedovedu si tedy představit, že bych někdy měla odložit oblečení na veřejném místě. Nestydím se za své „přednosti“ (s tím už jsem se během posledního roku vyrovnala:-)), ale podle mého názoru nemá právo je vidět nikdo jiný kromě mého přítele a on by se mnou jistě souhlasil:-).

Ani u druhých lidí se mi opalování nahoře bez nelíbí, a to ze dvou důvodů. První z nich se shoduje s mým důvodem, tedy s nevhodností ukazování takovéto důvěrné části těla cizím lidem. Druhý důvod spočívá v tom, že není tolik žen, jejichž poprsí by zasluhovalo obdivu, proto je občas pohled na obnaženou vrchní část těla až odpuzující. Na druhou stranu je však zapotřebí vzít v úvahu, že ženy, jež mají dostatečnou odvahu na odkrytí svých nepříliš přitažlivých partií, si zaslouží obdiv. Jsou-li se svým vzhledem spokojeny ony, namísto odsouzení je možné je obdivovat. Druhý důvod tedy není důvodem v pravém slova smyslu, avšak nemění nic na mém názoru: nahoře bez mě nikdy neuvidíte:-)

makahi

Milá makahi a my samozřejmě vás názor respektujeme

Text nebyl redakčně upraven

Reklama