Domácnost

Ani Terunka zatím nevyhrála!

Ahoj Radku,

štěstí je pro mne, jako jistě pro každého, jedna z nejdůležitějších věcí v životě. Je jím moje rodina a také můj první a doufám i poslední přítel, se kterým trávím již pátý rok svého života. S nimi jsem vždy šťastná a věřím, že vždy budu.

Další štěstí jsem objevila na internetu, a to Žena-in. Každé ráno se moc těším, až zapnu počítač a budu pročítat nové a nové příspěvky, soutěžit a někdy i vyhrávat :).
Jelikož navštěvuji Pedagogickou fakultu UK, která sídlí nedaleko Žena-in a můj přítel pracuje na Karlově náměstí, procházím okolo redakce Žena-in velice často a vždy si vzpomenu na krásné příspěvky, které (i s pomocí věrných čtenářek) připravujete a děláte tak nás, ženy-in :), šťastnými.

Dalším štěstím je pro mě náš řadový domeček, který bude během týdne dokončen. Budu v něm v budoucnu bydlet se svým přítelem a doufám, že i tam budu šťastná. Přikládám malou ukázku.Hezký den
Terunka


Ahoj Terunko, moc děkuji za tvůj příspěvek. A omlouvám se, ani tobě dáreček nepošlu. Já vám nevím, co to se mnou je. Jak tak sleduju ta vaše štěstí, říkám si, že vlastně mít štěstí ještě na www.zena-in.cz nepotřebujete.

Vlastně jsem se teď přistihl při přízemní myšlence, že "Nic neudělá člověka šťastnějšího než cizí neštěstí"

Ale to je vlastně blbost, nebo ne? Když tak sleduju koláče sledovanosti reality show...

Stále vyzývám - posílejte mi své příspěvky o štěstí a možná budu vaše štěstí. A myslím to vážně. Když budu parafrázovat výroky některých otrapů z vlády "Dárečky tu jsou, ne že ne!"

Ale chce to možná trošku víc, než se jen chlubit :)

   
24.08.2005 - Dům a byt - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Terunka [*]

  catcat: Světla je tam dost, akorát v chodbách a na schodech dolů je ho méně-domek má totiž ještě jedno spodní patro, kde je garáž a vstup je z druhé strany. Do garáže jde světlo bohužel jen když se otevře nebo z trochu prosklených vstupních dveří. Jinak 2 patra jsou opravdu krásně .
  díky za přání!

  superkarma: 0 24.08.2005, 12:30:40
 2. avatar
  [5] catcat [*]

  Není v tom domečku málo světla?Je to čistě profidotaz, jinak samozřejmě užívejte domek ve štěstí a lásce...

  superkarma: 0 24.08.2005, 11:41:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme