Bulvár

Ani můj manžel se mu nevyrovná

Smysl pro humor nechybí tátovi naši čtenářky s nickem Januše, ketrá nám poslala další příspěvek, za který jí děkujeme. Přečtěte si, jakým způsobem ji zbavil dotěrného opilce.

Můj tatínek Jan (po němž mám i jméno) je ten nejbáječnější chlap pod sluncem. Upřímně řečeno ani můj manžel se mu nevyrovná, a to jsme s manželem přes 30 let. Narodila jsem se z velké lásky rodičů a taťkovi bylo v té době málo přes 19 let.

Když jsem si s ním vyšla na procházku, ten,  kdo nás neznal, si myslel, že je to můj starší bráška. Nejvíce si na něm do dneška kromě  jiného vážím jeho smyslu pro humor.  Ten dokázal třeba na maturitním plese mé o 7 let mladší sestry. Báječně jsem se bavila až do té doby, kdy mě začal obtěžovat podnapilý sestřin spolužák. Už jsem nevěděla, jak se ho zbavit a kam uniknout. Šla jsem se nadýchat čerstvého vzduchu, když onen mladík mi byl zase za zády.

Začal mě tahat za ruku, abych si s ním šla zatancovat. V tom k nám přišel můj tati. Podíval se na mladíka, pak na mě a povídá: „Hele, miláčku, volala babička, že naše dvojčata začínají svůj noční rituál s nespaním. Bylo by dobré jít domů". Mladík se zarazil, otočil se na tátu a udiveně se zeptal: „Cože, vy jste manželé a máte děti?" Taťka na to: „A co sis myslel, že taková hezká holka bude sama?" A na důkaz, že k sobě patříme mi dal pusu do vlasů a něžně mě vzal za ruku a odcházeli jsme od udiveného mladíka.

A takových podobných humorných příhod jsem za celý život zažila s taťkou hodně. Však taky moje prvorozená dcera dostala jméno ne po mně, ale opět po něm.

Díky tati.

Januše.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

My děkujeme vám, Januše, za vtipný příspěvek. Ať tatínkovi Janovi ten smysl pro humor ještě dlouho vydrží.

A co vy, milé čtenářky, vzpomenete si na nějakou příhodu s tátou? Není pomínkou, aby byla humorná. Může být klidně dojemná, i takové přináší život.

Napište nám nebo pošlete fotografii na téma Otcové a dcery, a když budete mít štěstí, pošleme vám pěkný trojdílný dárek (kuchařku, kosmetiku a sladkost).

redakce@zena-in.cz

   
01.12.2009 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] z.treska [*]

  Akorát mě zarazilo "ani můj manžel se mu nevyrovná"... kdyby můj muž po třiceti letech manželství prohlásil, že se nevyrovnám jeho mamince, tak ho zatluču do země prvním co budu mít po ruce a balim kufr... Sml80  

  superkarma: 0 01.12.2009, 13:18:47
 2. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml30Sml59Sml59Sml59 úplně vidím údivný pohled mladíka Sml52, super nápad měl tvůj tatínek Sml67

  superkarma: 0 01.12.2009, 12:13:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme