Styl

Ani jedno ani druhé, píše čtenářka Tana M

Co přimělo naši čtenářku s nickem TanaM k tak radikálnímu stanovisku? To se dočtete v jejím příspěvku, za který děkujeme

Dobrý den, při dnešním ožehavém tématu..... bych jednohlasně řekla. Ani jedno ani druhé. Nevím proč , ale ani jedna varianta nestojí za nic. Když jsou děti malé, staráte se to, aby měly co jíst, aby chodily do kroužků, sportovaly, učily se cizí jazyky, aby měly zázemí, spokojenou rodinu, aby jste děti naučila, co je správné a smysluplné.. No prostě, aby se měly dobře.

Kdysi mě moje kamarádka říkala, že když vychovávala své děti, neměly nouzi o nic, žily spokojeným životem, nezažily žádné hrůzy, tahanice před veřejnoprávní televizí..... ale i tou komerční televizí.

Když vidím jak rodiče bojují o své děti, tak chci brečet. I s těma harantíkama. Opravdu. Roním slzy velkého krokodýla, ale i ty opravdové slzy. Rozhodí mně to víc než je nutné.

Ale já chci psát o něčem jiném. Živit je nechci, už jen proto, že za posledních pár let jem splácela dluhy za mého nejmilejšího synáčka. V podstatě, jsem zaplatila za něho „raketu“ přímo kosmickou , kterou nechal v bance a tím, že dluh na studentské kartě nesplácel a dopísky nepřebíral, tak se mu navršilo spoustu dluhů. Když odcházel do světa, nějak pozapomněl, že :“dluhy se mají platit i o vánocích.“....

Takže výsledek, žádné živení se nekoná. Pokud se zamýšlím na téma šatit, tak zde je má odpověď , neééééééé.!!!!!! Už z jednoho prostého důvodů. Děti mají jiný vkus, než mám já, Chtějí zásadně značkové boty DC shoes, nike za 3 litry, mikiny od Tondy Hilfíka.....a podobné lahůdky.

Nedávno jsem brousila s kamarádkou po nakupím centru U Anděla a upadla jsem téměř do komatu. Jeansky, které by se líbily mému děťátku..... stály 7.500 kč. No i kdybych měla volně visících 8 litrů...... tak to stejně nekoupím. Znám totiž cenu peněz, jak se těžce vydělávají. V potu i v krvi , v buzeracích od manažérů a jiných žraloků.

Závěr.... Ani živit ani šatit.

Nedávno jsem navštívila své známé na vesnici poblíž Prahy. Starší galantní pán mi řekl. Mám dvě děti, už jim táhne na 50 a jsou to vlastně dvě netáhla. Musím je živit, šatit a starat se o ně jako o malé děti. Co jiného nám zbývá?

Hezký den pro čtenářky Ženy in. Pěkný den. Tana M.

To nebylo moc veselé, ale děkujeme za důvěru, se kterou jste se nám svěřila

Jak to vidíte vy, milé ženy-in? Živila šatila byste své děti-netáhla? Jak je vůbec možné, že to dojde tak daleko? Kde se stala chyba? Do jakého věku hodláte své děti živit a šatit vy? Jak to máte dnes? Jsou vaše děti ještě malé a podobné starosti jsou vám na hony vzdálené?

Napište nám svůj názor na dnešní téma.

redakce@zena-in.cz

Soutěž dne: Ponožky

   
13.04.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] enka1 [*]

  No ono je to taky trochu o výchověSml22

  superkarma: 0 13.04.2011, 13:54:17
 2. avatar
  [1] malvina [*]

  není to  moc  veselé, ale  je to ze  života. Z  toho  reálného na  modré planetě  ve 21.stoleti.Ted se už s nadhledem všemu směju , nebo   raději usmívám.

  superkarma: 0 13.04.2011, 12:48:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme