Bulvár

Angelina chce být filmovým vzorem svých dětí


Jedna z nejžádanějších hollywoodských hvězd Angelina Jolieová (33), která zazářila v akčních thrillerech jako Lara Croft: Tombraider, Mr. and Mrs. Smith nebo Wanted, přiznala, že natáčí akční filmy především pro svých šest dětí. Chce, aby na ni, až vyrostou, byly pyšné a aby si vzaly příklad z jejích filmových hrdinských činů i ve svém reálném životě.

 

 

„Chtěla bych, aby na mě děti byly pyšné. Proto si ve svých filmech dělám všechny nebezpečné kaskadérské kousky sama. Děti si ze mě musí vzít příklad a pochopit, že dobro vždycky překoná zlo,“ nechala se slyšet diva. K natáčení stále divočejších akčních scén ji žene představa, jak jednoho dne zasednou všechny její ratolesti k televizoru a kritickým okem budou hodnotit její výkony.

 

„Budu natáčet akční thrillery, dokud mi postačí dech, protože děti potřebují reálné hrdiny. Batmanové nebo Spidermanové u nás doma nemají místo. Děti se musí naučit, že svět je zlý a že je třeba postarat se o sebe a o své bližní,“  vysvětlila Angelina. Jak dodala, s tím jí pomůžou právě filmy, kde její hrdinky zastupují dobro a spravedlnost. O honorářích, které za natáčení pobírá, se kráska nezmínila.

   
18.09.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Solei [*]

  no, stejně to s tou svou sbírkou nožů, lesbickými scenkami a kérkama nezachrání

  superkarma: 0 18.09.2008, 15:23:40
 2. avatar
  [2] Solei [*]

  asi se jí někdo zeptal jestli ji není blbé točit akčňáky když má tolik dětí a navíc brojí proti válečným konfliktům. No a protože nemohla odpovědět, že to dělá pro prachy a do jiného filmu by ji nevzali tak to musela nějak zdůvodnit néééé a když si dělá část kaskadeřiny sama tak z ní je jistojistě hrdina.
  To bude čubrnět až jí děcko vyčte že se místo toho aby ho doma opečovávala snazila přerazit .

  superkarma: 0 18.09.2008, 15:22:26
 3. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  Děti potřebují reálné hrdiny. Tak proč jim hned nezačít pouštět, jak se maminka snažila zabít tatínka a naopak jako Mr &Mrs Smith?
  To budou robátka čubrnět

  superkarma: 0 18.09.2008, 11:10:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme