Bulvár

Aneta Langerová zazpívá úředníkům v Bruselu


Zpěvačka Aneta Langerová bude po Danu Bártovi a jeho skupině Illustratosphere další hudebnicí, která vystoupí v rámci českého předsednictví v Radě Evropské unie. Koncert se koná 14. dubna v Théâtre Molière v Bruselu.

Koncert pořádá České centrum v Bruselu v rámci propagace české kultury v zahraničí. „Aneta Langerová bude mít v Bruselu samostatný koncert. Bude to klasické vystoupení, které potrvá zhruba 90 minut,“ sdělila produkční Kristina Horáčková. Zpěvačka nebude údajně měnit pro tuto akci svůj repertoár a tamní diváci se dočkají známých hitů, ale i písní z posledního alba Dotyk.

Langerová připravuje v současné době své nové album, které by se mělo na hudebním trhu objevit na podzim tohoto roku. Informace o žánru, hudební podobě, speciálních hostech a spolupracovnících na své třetí studiové desce drží zpěvačka zatím v tajnosti.

Kromě akce v Bruselu vystoupí Langerová v dubnu na narozeninovém koncertu Pavla Dobeše a v květnu ji čekají vystoupení ve Zlíně na finále Czechtalentu a v Týnci nad Sázavou v rámci projektu Čistá řeka Sázava. Naposledy jmenovaná akce vychází z nové aktivity Anety Langerové. Interpretka začala spolupracovat se společností Posázaví, která chce vyčistit řeku Sázavu od odpadků a nečistot.

Aneta Langerová zvítězila v roce 2004 v prvním ročníku pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. Téhož roku vydala své debutové album Spousta andělů, které ve své době patřilo k nejprodávanějším hudebním nahrávkám. Zpěvačka slaví pravidelně úspěchy v anketách TýTý nebo Český slavík. V roce 2007 vydala své druhé album s názvem Dotyk, na kterém se i autorsky podílela.

Fandíte Langerové, nebo je nic moc a už zapadla mezi tuctové zpěvačky?

   
02.04.2009 - Společnost - autor: Pavel Miškovský

Komentáře:

 1. [3] markiki [*]

  Anetě fandím,byla jsem na jejím koncertě v Akropoli-před vánoci a byl to skvělý zažitek.Rozhodně nezapadla mezi tuctové zpěvačky!

  superkarma: 0 10.04.2009, 08:10:09
 2. avatar
  [2] OlgaMarie [*]

  Byla jsem se podívat na její koncert a líbila se mi.

  superkarma: 0 02.04.2009, 20:51:06
 3. [1] Mischelinka.OK [*]

  Určitě fandím

  superkarma: 0 02.04.2009, 11:35:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme