.

Andrea Verešová: „Snažím se děti vychovávat k slušnosti a pokoře, která bohužel dnes lidem chybí...“

Bulvár

Andrea Verešová: „Snažím se děti vychovávat k slušnosti a pokoře, která bohužel dnes lidem chybí...“

Její zelené oči připomínají pohled šelmy, její bujnou hřívu bychom jí mohly všechny závidět stejně jako postavu, která se zdá dokonalá. Řeč je o modelce, jež se již několik dlouhých let stále drží mezi elitou modelingu - Andrea Verešová.

Andrea je rodilou Slovenkou, ale díky svému půvabu, temperamentu a ambicím si dokázala podmanit nejen rodné Slovensko, ale i v České republice je velmi vyhledávanou modelkou. Není pouhým ramínkem na šaty, jak se často modelkám přezdívá; řadí se mezi ty ženy, které nejenže jsou velmi krásné, ale jsou i chytré. A co Andrea plánuje do budoucnosti, jakmile skončí s kariérou modelky? Umí tato dvojnásobná maminka a manželka uvařit knedlo-vepřo-zelo? Tak právě na tyto a mnohé další otázky nám Andrea odpověděla.

sdf
Foto: Stanislava Hricová, pro IEM
, https://www.facebook.com/pages/Andrea-Vere%C5%A1ov%C3%A1/306030739448048

Andreo, o tom, že jste skvělou modelkou, není pochyb, ale jaká jste maminka? Jak byste se ohodnotila?
Snažím se být tou nejlepší maminkou, samozřejmě. :-) Ono je to pro maminky tak nějak přirozené, postarat se co nejlépe o své děti. Myslím si, že lásky není nikdy dost. Věřím, že pro dítě jsou taky důležitá přesná pravidla a hranice, stejně jako pravidelný režim, jinak má dítě ve všem zmatek. Pomáhám dětem rozvíjet jejich talenty, zdravé sebevědomí a učím je samostatnosti. Snažím se děti vychovávat k slušnosti a pokoře, která bohužel v současné době lidem jaksi chybí...

S dětmi se mi absolutně změnily priority, hlavně mě mé děti strašně pozitivně nabíjejí. Můj domov je pro mě takovou oázou klidu, místem čisté a upřímné lásky, takže i když se cítím po náročném pracovním dni totálně vyčerpaná, jakmile přijdu domu, mám opět energie na rozdávání. Miluji svoji rodinu a vážim si kouzla rodinného krbu a pohody.

Vy máte stále hodně pracovních závazků, zvládáte výchovu dětí zcela sama, nebo máte chůvu?
Snažím se být s dětmi, co nejvíce to jde, věnovat se jim naplno. Samozřejmě se stane, že mám někdy více práce, nebo večer musím na nějakou pracovní akci, i přesto, že se je snažím omezovat, pokud ale nemůžu, tak zaskakuje manžel nebo babička. Výpomoc od profesionální chůvy hledám jen výjimečně.

Jak vidíte kariéru svých dětí do budoucna? Kdyby Vanesska chtěla být modelkou jako maminka, dovolila byste jí to?
Já nic nezakazuju, protože si myslím, že zakázané ovoce nejlépe chutná. Nechávám tomu volný průběh, hlavně časem se to bude ještě měnit, hlavně asi v pubertě. :-) Vanesska má teď období, že by chtěla být lékařka, ale pokud se rozhodne někdy dělat modelku, i když momentálně je dost proti tomu být modelkou, :-) tak jí rozhodně nebudu nic zakazovat. Nejdůležitější pro mě je to, aby nalezla své životní naplnění a aby byla šťastná, to pak i já budu spokojená.

sd
https://www.facebook.com/pages/Andrea-Vere%C5%A1ov%C3%A1/306030739448048

Jak reagují vaše děti, když vás, svou maminku, vidí v časopise nebo v televizi?
Myslím, že za ta léta si už děti zvykly, berou to jako součást mého života a mé profese. Občas je sice zaskočí, že mě na ulici nebo v nákupním centru někdo osloví, chce se vyfotit, ale zase příliš často se to nestává a lidé jsou všeobecně slušní a milí, takže s tím nemám žádný problém. :-) Snažím se, aby má práce nějak zásadně neovlivnila jejich životy, a neberu je třeba na velké společenské akce. Tím, že žijeme v malém městečku, nejsou děti vystaveny žádnému mediálnímu tlaku ani stresu velkoměsta a žijeme klidný rodinný život jako každá obyčejná rodina.

Váš manžel má z předchozího vztahu dvě dcery, jak s nimi vycházíte?
Úžasně. S holkami mám od samého začátku velice hezký, kamarádsky vztah. Děvčata jsou opravdu velice chytré a milé holky. Od malička se věnují vrcholovému lyžování a přitom se výborně učí. Mají talent snad na všechno, do čeho se pustí, to jim jde skvěle. :-) Obdivuji jejich vůli a vytrvalost. Nikdy mezi námi nefungovala žádná konkurence, ba naopak. Pomáháme si, radíme, dokonce jsem si všimla, že mě holky hájí, když třeba někdo napíše něco ošklivého. Vždy se mě zastanou, že to není pravda, že mě ti lidé neznají atd. Holky jsou vážně moc fajn.

Máte s manželem oba jiné příjmení, proč jste nepřijala to manželovo?
Nevidím na tom nic zvláštního. Většina známých osobností si nechává po sňatku své rodné jméno, které je již jakousi obchodní značkou. Byla by škoda ho ztratit. Je to mnohem jednodušší pro média i širokou veřejnost.  Všichni mě znají jako Andreu Verešovou a já si myslím, že je to standard i v zahraničí.

Vy jste vystudovanou právničkou, kdybyste tedy skončila dráhu modelky, je to obor, ve kterém byste chtěla pracovat?
Já se již nyní věnuji právu, minimálně dvakrát týdně docházím do kanceláře a dělám skoro všechno, co běžný koncipient. Baví mě to, rozhodně se tomu ráda budu věnovat i v budoucnu. Myslím si, že je to velká výhoda, alespoň se nemusím bát, co bude, až skončím s kariérou modelky. Bude to zase něco jiného, více kancelářské činnosti a méně cestování, než tomu je doposud. Co jsem mohla, to jsem poznala, teď beru modeling spíše jako koníček, rutinu, něco, co mě baví, a právo je pro mě novou výzvou.

sd
Foto Jiří Hurt, https://www.facebook.com/pages/Andrea-Vere%C5%A1ov%C3%A1/306030739448048

Slýcháte to jistě pořád, určitě se vás každý ptá, jak to, že máte i po dětech tak nádhernou postavu, prozradíte nám vaše tajemství krásné figury?
Hodně dělá genetika a za mnohé vděčím i přírodě. Je tedy fakt, že po třicítce se snažím pro sebe dělat více. Velkou výhodou je, že jsme hodně aktivní rodina, stále něco děláme, rádi jezdíme na kolech, na lyže, plaveme, hrajeme tenis atd. Snažím se i zdravě vařit, ale nechci, aby to vypadlo, že vařím jen zdravou výživu, nemám problém ani s klasickou českou nebo slovenskou kuchyní. 

Takže knedlo-vepřo-zelo umíme?
No jistě. :-) Včera jsem dokonce dělala i svíčkovou. :-)

Moje zásada je všeho s mírou, nepřejídat se, nejíst hodně sladkého atd. Jak říkám, nemám čas na diety, snažím se však vařit a jíst zdravě, co nejvíc racionálně. Mimo toho ráda cvičím pilates, kalanetiku a na Power Plate. Zbožnuji jógu, která zlepšuje fyzické i duševní zdraví. Je to ucelený systém fyzických a duševních technik, které harmonizují celkový tělesný systém. Nejdůležitější je vážit si svého těla a dělat pro něj to nejlepší, ono se vám to pak vrátí, věřte mi.

Jídelníček podle Andrey Verešové:

Snídaně – Čerstvá ovocná šťáva, ovesná kaše s Acai, banány a jahody s lněnými, slunečnicovými a dýňovými semínky, nebo omeleta se šunkou a celozrnný chlebík
Svačina  – Jogurt s ovocem, müsli tyčinka bez polevy
Oběd – Dýňovo-mrkvová polévka se zázvorem, vývar, zeleninová polévka, brokolicová apod.
Pražma Královská s olivami a cherry rajčátky pečená na bramborových plátcích /medailoncích/ nebo hovězí roštěná dušená na hříbcích s rýží
Svačina –  Zelený čaj , jablečný štrúdl /bez cukru/, mrkvový koláč s mákem nebo müsli tyčinka a jablko
Večeře – Silný hovězí vývar s játrovými knedlíčky
Rukolový salát s rajčátky a parmazánem, nebo plátky červené řepy na rukole s cottage sýrem posypané piniovými a vlašskými oříšky, pokapané balzamikovým octem, či zeleninový kuskus s bio kuřátkem

sd
https://www.facebook.com/pages/Andrea-Vere%C5%A1ov%C3%A1/306030739448048

Čtěte také:

   
10.02.2015 - Rozhovory - autor: Markéta Škaldová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [42] datura [*]

  Mně naopak na té poslední fotce připadá jako holka od vedle, vizážisti z ní umí udělat kočku Sml58

  superkarma: 0 12.02.2015, 18:26:15
 2. avatar
  [41] gerda [*]

  MaVy — #38ale jasně, mně je to fuk taky, ale není mi jedno, když mi tady redakce valí klíny do hlavy a dělá z ní Matku TerezuSml52

  superkarma: 1 11.02.2015, 06:11:23
 3. avatar
  [40] gerda [*]

  peetrax — #39 Sml67

  superkarma: 0 11.02.2015, 06:10:37
 4. avatar
  [39] peetrax [*]

  Klára Křížová — #29 a co jiného chcete v bulvárním magazínu než povrchnost? Sml14 Nebo už nejste bulvár?

  1. na komentář reaguje gerda — #40
  superkarma: 1 10.02.2015, 22:14:33
 5. [38] MaVy [*]

  Její studium a práce u manžela je mi fuk, její ostré lokty možná lehce obdivuji, děti i manžel vypadají spokojeně a jako modelka je úžasná, je krásná a to je u někoho kdo předvádí šaty důležitější než, zda je oblíbená mezi kolegyněmi

  a ano ta poslední fotka je nádherná Sml67

  já ekonomii nikdy nestudovala, ale živím se jí a rozumím timu možná víc, než někdo, kdo jí studoval, jelikož mě to baví, asi tak Sml24

  1. na komentář reaguje gerda — #41
  superkarma: 1 10.02.2015, 21:15:52
 6. avatar
  [37] kareta [*]

  Dudlajlama — #33vypadá tam na 16Sml16Sml67

  superkarma: 0 10.02.2015, 21:06:37
 7. [36] Klára Křížová [*]

  Dudlajlama — #33Ano, tam je krásná a přirozená Sml67

  superkarma: 0 10.02.2015, 20:24:19
 8. avatar
  [35] Linde [*]

  nebudu posuzovat, jaká je či není a případně zdá má korektní školu či jen koupený diplom. Jako modelka se mi líbí a tím spíše, že je po dvou dětech tak stále atraktivní, ne jako mnohé matky, co se roztečou a už je nikdo nedá dohromady. Má můj obdiv - je krásná, úspěšná a přirozená. A má jméno, které je její značkou, ne jak tuny bezejmených modelek, co se střídají v bulváru a v postelích.

  superkarma: 1 10.02.2015, 20:15:38
 9. avatar
  [34] gerda [*]

  Dudlajlama — #33Souhlasím, ona je výrazný kočičí typ a musí makat, dokud ji někdo chce, tak jede co to dá. A taky - fotí se hlavně pro chlapy, ne? Čili jí naše posudky můžou ....Sml30

  superkarma: 0 10.02.2015, 18:46:21
 10. avatar
  [33] Dudlajlama [*]

  Mimochodem, ta posledni fotka dole s minimalnim nalicenim a pihovatym nosem je snad nejhezci, jakou jsem u ni videla. Daleko krasnejsi nez ty vytunene atelierovky.

  1. na komentář reaguje gerda — #34
  2. na komentář reaguje Klára Křížová — #36
  3. na komentář reaguje kareta — #37
  superkarma: 1 10.02.2015, 18:28:28
 11. avatar
  [32] Dudlajlama [*]

  Je krasna, to urcite. O jejich studiich se vypraveji legendy, stejne se na tom ale nic nezmeni, takze co uzSml80. Od znamych z umelecke branze vim, ze oblibena neni. Vychazelo se hlavne z nekolikamesicniho nataceni spolecenskeho poradu. Krecovka, sebestredna, afektovana a za modelinu snad i na zachode. Je to zvlastni, ale na Slovensku je snad jeste min oblibena nez v CR. Ve sve profesi(tim nemyslim pravnicinuSml57)byt oblibena nemusi a dela ji dobre, je na ni skutecne pekne pokoukani.

  superkarma: 2 10.02.2015, 18:25:58
 12. avatar
  [31] Suzanne [*]

  Je krásná a šikovná. Děti s ní nemám, takže nemám potřebu ji posuzovat jako člověka. Svoji profesi modelky dělá skvěle. A vzhledem k tomu, že mám syna sportovce s individuálem na vysoké, se nebudu vyjadřovat k tomu, jestli ji spolužáci na škole viděli či neviděli.

  kareta — #27Souhlas.

  superkarma: 2 10.02.2015, 17:01:37

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] gerda [*]

  Klára Křížová — #29jenže já mám dojem, že se ozvali právě ti lidé, kteří detailní znalost prostředí majíSml80

  superkarma: 2 10.02.2015, 16:05:32
 2. [29] Klára Křížová [*]

  Májík — #19Já jsem chodila na gymnázium, kde třídy A a B byly sportovní pro vrcholové sportovce ( a tím myslím opravdu takové co byli v Repre) Všichni měli individuální plán a museli se učit mimo lavice. Občas někdo z nich ve škole byl, ale každý čtvrtletí měli zkoušky z učiva, který měli umět. Označit takové lidi za ty, co nikam nechodí a přesto vystudují mi přijde bez znalosti detailů a studijních podmínek dost povrchní...

  1. na komentář reaguje gerda — #30
  2. na komentář reaguje peetrax — #39
  superkarma: 3 10.02.2015, 13:15:44
 3. avatar
  [28] gerda [*]

  kareta — #27A ještě jedna pěkná pohádka je, jmenuje se Jak Jaromil k štěstí přišelSml52Sml52Sml52

  superkarma: 5 10.02.2015, 12:05:35
 4. avatar
  [27] kareta [*]

  peetrax — #22 Může být otřesná studentka a v praxi pak eso...takových jsem už viděla dostSml16. Rozhodně to nebude pasivní líná buchta, stíhá rodinu, práci i společenské povinnosti a zábavu. A při tom všem je stále upravená...to není málo.

  1. na komentář reaguje gerda — #28
  2. na komentář reaguje Suzanne — #31
  superkarma: 3 10.02.2015, 11:48:14
 5. avatar
  [26] gerda [*]

  peetrax — #23no jo, položit vhodnou otázku, je docela kumštSml24

  superkarma: 1 10.02.2015, 10:58:04
 6. avatar
  [25] gerda [*]

  peetrax — #24 Sml67Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52

  superkarma: 1 10.02.2015, 10:57:20
 7. avatar
  [24] peetrax [*]

  gerda — #18 no, často se ukáže, že škola, kam chodí plno "hvězd", nakonec nedostane akreditaci nebo se sama jinak znemožní... Místo, aby to byla ostuda, tak se nad tím mávne rukou a jede se dál.

  Jinak díky všem za objasnění individuálních plánů, rozmanitých způsobů studia atd. Pro osobu, která se tolik let pohybuje ve školství jako já, jsou to nepostradatelné a zcela nové informace. Sml57 Sml58 Sml53

  1. na komentář reaguje gerda — #25
  superkarma: 5 10.02.2015, 10:51:17
 8. avatar
  [23] peetrax [*]

  gerda — #21 za chvíli tu možná budu nařčena ze závisti, ale fakt si myslím, že je to svým specifickým způsobem hezká žena, má roztomilé děti a zřejmě i spokojené manželství, tuhle na plese v Opeře, či co to bylo, jí to moc slušelo... Jen bych v jejím případě zdůrazňovala jiné aspekty svého života než kariéru a vzdělání. Sml32

  1. na komentář reaguje gerda — #26
  superkarma: 1 10.02.2015, 10:48:12
 9. avatar
  [22] peetrax [*]

  kareta — #17 v Praze je nedokončila, až v Plzni. Já osobně bych se někým takovým zastupovat nenechala - ale jak říkáš - o co jde? Sml54

  Májík — #19 co vím, modelka A. Verešová v době studia na UK nerodila, ani nebyla vrcholovým sportovcem, ale vystudovala specifickým způsobem, který nespočíval jen neúčastí ve výuce. Jediné, s čím souhlasím, je "všechno jde, když se chce". To ano. Sml22

  Klidně můžeš paní Verešovou dál obhajovat, ale já už tímto životně důležitým a závažným tématem čas ztrácet nebudu. Sml53

  1. na komentář reaguje kareta — #27
  superkarma: 4 10.02.2015, 10:44:01
 10. avatar
  [21] gerda [*]

  kareta — #17ale no tak....papír na to má, a jak k němu došla, je jasné. Po večerech má jinou práci, než ležet v knížkách a cpát si do hlavy paragrafy. Má zkrátka na to, aby si to zařídila. Není přece jediná u nás, kdo takhle studuje.Sml30 Já se nepohoršuju, tak to u nás chodí. Mně pouze vadí přikrašlování skutečnosti.Sml58 A děti má velmi pěkné, těm se bude dařit taky, mají krásný start do života. Ale možná, že i samy vystudují.

  1. na komentář reaguje peetrax — #23
  superkarma: 0 10.02.2015, 10:39:30
 11. avatar
  [20] kareta [*]

  Májík — #19na to stačí individuální studijní plánSml22.popravdě, některé VŠ by šly při snaze vystudovat za rokSml54.

  superkarma: 1 10.02.2015, 10:38:34
 12. avatar
  [19] Májík [*]

  kareta — #17presne,muj exmanzel studoval VS s lyzarem Lukášem Bauerem. Ve škole jo za 3 roky videl jednou,u statnic vůbec a presto se Bauer chlubi tim,ze pri vrcholovem sportu vystudoval. Oni vsichni ti sportovci a spol.,kteri maji VS,vetsinou do te skoly moc nechodili. Se mnou na VS chodila kolegyne,ktera v posledním semestru porodila a my ji pul roku nevideli ani na jedne přednášce a presto zdarne odstatnicovala. Vsechno jde,kdyz se chce.

  1. na komentář reaguje kareta — #20
  2. na komentář reaguje peetrax — #22
  3. na komentář reaguje Klára Křížová — #29
  superkarma: 3 10.02.2015, 10:31:33
 13. avatar
  [18] gerda [*]

  peetrax — #16ano, na její studium mám stejný názor. A jen hodně naivní člověk věří tomu, že tito VIP studují a pracují tak, jako běžný jedinec. To je jiný svět...každopádně mě překvapí, až se její jméno objeví v jiné souvislosti, než s módnímí rubrikamiSml57 Třeba, že využije své právnické vzdělání a vystoupí s odborným názorem v nějakém zapeklitém případuSml52.

  1. na komentář reaguje peetrax — #24
  superkarma: 2 10.02.2015, 10:23:54
 14. avatar
  [17] kareta [*]

  Krásná je, blbá nebude a i kdyby titul získala po haluzi, tak červenej diplom není vše...až praxe ukáže, jestli je v právu dobrá nebo neSml80..Jídelníčkem se inspiruju, zní velmi lákavěSml67.

  gerda — #6není jediná, kdo takto dělal VŠ. Dost spolužáků jsme viděla pouze na zkouškách. Pokud je udělala, tak o co jde..? Kdyby to byla medicína, tak bojim bojim, ale to právo je stejně furt v pohybuSml57

  1. na komentář reaguje Májík — #19
  2. na komentář reaguje gerda — #21
  3. na komentář reaguje peetrax — #22
  superkarma: 1 10.02.2015, 10:22:08
 15. avatar
  [16] peetrax [*]

  Májík — #15 já a paní Verešová jsme měly společnou spolužačku. Tedy, měly bychom, kdyby A. V. na ta práva na UK na přednášky a semináře tehdy chodila jako ostatní studenti a "nestudovala" úplně jiným způsobem. Tož asi tak a raději to nebudu dál rozmazávat. Sml24

  1. na komentář reaguje gerda — #18
  superkarma: 0 10.02.2015, 10:16:48
 16. avatar
  [15] Májík [*]

  Protoze ji ještě pořád zivi jeji tělo, budu se vyjadrovat jen k tomu. Je to neskutecne nadherna baba,postava,oci,vlasy...vsechno super. A nemyslim si,ze to je nejaka blbka,at uz studovala jakymkoliv zpusobem. Do skoly jsem s ni nechodila, tak nemohu soudit jako nektere ze zde pritomnych dam,asi jejich spoluzacek,kdyz tak dobře vedi

  1. na komentář reaguje peetrax — #16
  superkarma: 1 10.02.2015, 10:11:51
 17. avatar
  [14] ToraToraTora [*]

  Doufám, že už má zažádáno ve Vatikánu o svatozář. Sml52

  superkarma: 8 10.02.2015, 09:27:09
 18. avatar
  [13] gerda [*]

  pajda — #11Svět chce být klamán. Má kliku, že je fotogenická, opravdu zdobná, všecko jí sluší. Jen by se měla brzdit v hovorech o pokoře a práci, to soudného člověka leda tak namíchne. Jinak je mi skutečně ukradená, ať si svého pracně vydřeného Sml30Sml30Sml30přepychu užívá. Rozhodně bych na jejím místě být nechtěla. A udělala dobře, když vyměnila Jágra za Volopicha. Hokej se taky donekonečná hrát nedá.

  superkarma: 6 10.02.2015, 09:22:16
 19. [12] Markéta Škaldová [*]

  Mickey Mouse — #8Já jsem měla možnost Andreu poznat i během několika focení a musím říct, že vždy byla neskutečně milá, profesionálka a nic není problém, mám s ní opravdu jen dobré zkušenosti... Hlavně je opravdu neskutečně krásná Sml58

  superkarma: 0 10.02.2015, 09:21:47
 20. avatar
  [11] pajda [*]

  Mickey Mouse — #8 klidně věř. Ten rozhovor totiž je od člověka vypočítavého, ostrých loktů a bez jakýchkoliv morálních zábran. Není tam jediné slovo upřímné. Je tam přesně to, co chce publikum slyšet a co se bude líbit. Sml57

  1. na komentář reaguje gerda — #13
  superkarma: 7 10.02.2015, 09:06:25
 21. [10] prototype [*]

  Žena vamp Sml16

  superkarma: 0 10.02.2015, 08:39:37
 22. avatar
  [9] margot [*]

  No na právech v Plzni se neobjevovala možno zjistit u spolužactvaSml80 co se týká spolupráce cca před deseti lety, není to zrovna příklad pokorného člověka. Pěkná, toť vše.

  superkarma: 3 10.02.2015, 08:39:05
 23. avatar
  [8] Mickey Mouse [*]

  Tento rozhovor ve mně vzbudil velkou zvědavost. Andreu bych chtěl osobně poznat, abych tomu přišel na kloub.

  Podle rozhovoru vychází až neuvěřitelně pozitivně, skromná, pečující, pracovitá. Naopak ve vzpomínkách kolegyň z modelingu a show-businessu má málokdo tak jednoznačně negativní obraz jako Andrea. Líčí ji jako člověka hvězdných manýr, ostrých loktů a vypočítavého.

  Tak ostrý rozpor v obou prezentacích je zvláštní. Oba ty obrazy jsou příliš jednobarevné, ani jednomu nemohu jednoduše uvěřit. Sml80

  1. na komentář reaguje pajda — #11
  2. na komentář reaguje Markéta Škaldová — #12
  superkarma: 2 10.02.2015, 08:33:00
 24. [7] Nikar [*]

  gerda — #6 o.k. hádat se nebudu, takové info nemám. A pokud je to tedy pravda, tak je škoda, že se prezentuje tak, jak se prezentuje, když jiní o ní ví něco jiného Sml15

  superkarma: 0 10.02.2015, 08:31:40
 25. avatar
  [6] gerda [*]

  Nikar — #4ještě jeden, poslední, to opravdu nemá cenu komentovat

  Vím, že Andrea právnickou fakultu v Plzni nenavštívila ani jednou... Diplomovou práci sice má, ale tuto práci psaly zaměstnankyně JUDr. Volopicha. Andrea je navíc zapsaná jako koncipient u JUDr. Vargy, ovšem spolužačka, která je u něj zaměstnána také, tam nikdy Andreu neviděla... Co dodat?

  1. na komentář reaguje Nikar — #7
  2. na komentář reaguje kareta — #17
  superkarma: 6 10.02.2015, 08:23:01
 26. avatar
  [5] gerda [*]

  Nikar — #4kopíruju

  Paní Verešová pracuje jako advokátní koncipientka u JUDr. Vargy, jehož kancelář má stejnou adresu jako kancelář jejího manžela, náhodička, že ano. Tříletá advokátní praxe je podmínkou pro advokátní zkoušky. Počítá se jen praxe na plný úvazek. A ona podle webstránek na plný úvazek údajně maká. Akorát, že všude vykládá, jak je doma spokojená s dětmi. Je to podvodnice a lhářka.

  superkarma: 5 10.02.2015, 08:22:23
 27. [4] Nikar [*]

  gerda — #3 a proč? Jenom proto, že je známá a navíc modelka, tak nemohla dostudovat poctivě? Copak atraktivní žena znamená automaticky, že všechno získala nepoctivě, zadarmo, či dokonce přes postel? Sml15 Vždyť nevíme, třeba jí studium práva bavilo a učila se ho ráda. Navíc, právo není o tom se něco nabiflovat a pak to přeříkat, vím o čem mluvím. Takže pokud vystudovala práva, tak se tomu musela docela věnovat. Neříkám, že jí vzhled a to, že je známá, nepomohlo třeba k lepší známce, ale nemyslím si, že by studium odflákla. A proč by nemohla skutečně pracovat? Zřejmě není úplně blbá a myslí i na zadní kolečka......jinak musím uznat, že je atraktivní. A navíc její tělo po dvou dětech vypadá opravdu skvěle. Klobouk dolů.

  1. na komentář reaguje gerda — #5
  2. na komentář reaguje gerda — #6
  superkarma: 5 10.02.2015, 08:21:02
 28. avatar
  [3] gerda [*]

  Je opravdu atraktivníSml67, však se tím živí. A pasáž o vzdělání a zaměstnání jste opravdu mohli raději vypustit. Tomu snad nikdo neuvěří, že poctivě studovala a skutečně pracuje.Sml30

  1. na komentář reaguje Nikar — #4
  superkarma: 5 10.02.2015, 08:12:26
 29. [2] theplana [*]

  Pořád vypadá úžasně. Málokterá se ji vizuálně může rovnat. Sml67

  superkarma: 0 10.02.2015, 07:56:23
 30. avatar
  [1] vladka321 [*]

  Andrea je krásná žena. Mě se rozhovor moc líbil. Osobně, pokud ji slyším hovořit "na živo" mám trochu problém s její barvou hlasu, ale to je asi tak také pro mě, jediné její negativum.

  superkarma: 0 10.02.2015, 06:45:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme