Domácnost

Andrea Petráková: U ROSSMANNA pracuji i nakupuji


Široká nabídka dekorativní kosmetiky, parfémů i kompletní šíře drogistického sortimentu a skvělé ceny v kombinaci s vysokou kvalitou výrobků. To je drogerie – parfumerie ROSSMANN. Její marketing má na starosti Andrea Petráková na pozici senior marketing specialistka.

 

Jak jste se k této práci dostala?

V minulosti jsem pracovala pro velkou nadnárodní firmu, která provozuje maloobchodní řetězce hypermarketů a supermarketů. Měla jsem několikaleté zkušenosti z obchodního oddělení, category managementu a také marketingu. Proto jsem nastoupila později k firmě ROSSMANN do oddělení marketingu, který mě jako obor velmi zajímá a ráda bych v něm i nadále pracovala a zdokonalovala se. V rámci marketingu mám na starosti inzerci, PR, webové stránky společnosti, instore marketing, rádiové spoty v instore rádiu v prodejnách, všechny akce k otevření nových prodejen, sledování nákladů tohoto oddělení a spoustu dalších úkolů.

 

Kolik let již u Rossmanna pracujete?

U ROSSMANNA pracuji nyní přesně jeden rok.

 

Jaký je podíl žen v manažerských pozicích ve vaší společnosti?

V tuto chvíli minimální.

 

Máte rodinu? Jak se vám daří skloubit vaši jistě velmi náročnou práci s rodinou?

Lehké to určitě není, to ví každá žena, která chodí do zaměstnání a zároveň se musí postarat o rodinu. Já mám jednoho syna, který studuje momentálně v 1. ročníku na gymnáziu. Dříve, když byl menší, bylo samozřejmě vše složitější – vyzvedávání ze školní družiny, stíhání všech zájmových kroužků atd. Nyní to mám jednodušší, protože syn je již velký, samostatný, všude se dopraví sám a vše obstará. Pochopitelně jako každý teenager potřebuje pravidelný dohled, a na to nám musí stačit pozdní společné večery.

 

Myslíte si, že do marketingu může žena vnést jakýsi „ženský prvek“? Nebo je to svět mužů, kde se ženy přizpůsobují mužskému myšlení a chování?

Myslím si, že marketing určitě není svět mužů. Žena přináší do marketingu kreativní nápady, osvěžení, praktické zkušenosti a spoustu dalších důležitých prvků.

 

Vy sama nakupujete u Rossmanna? S kterými výrobky máte dobrou zkušenost?

Samozřejmě u ROSSMANNA pravidelně nakupuji a zkušenosti mám se spoustou výrobků. Především mám ráda tělovou kosmetiku naší vlastní značky Isana. Ta nabízí vše od šamponů přes sprchové gely po tělová mléka. Také mám velmi dobré zkušenosti s úklidovými prostředky Domol, které zahrnují celou řadu čisticích prostředků pro domácnost, jsou velmi účinné a mají výhodné ceny. Potom je to dekorativní kosmetika Essence, která nabízí spoustu úžasných kosmetických výrobků a je k dostání exkluzivně v drogeriích ROSSMANN, a to ve výborné kvalitě a za neuvěřitelně nízké ceny.

 

   
21.04.2008 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [10] ifulinkaa [*]

  když potřebuji drogerii,zajdu do té,kterou zrovna míjím;;myslím,že akční ceny mají podobné a svou značku levných výrobků má již každý obchod

  superkarma: 0 22.04.2008, 12:55:31
 2. avatar
  [9] narciska [*]

  Ale jo, Essence je dobra...

  superkarma: 0 21.04.2008, 21:13:05
 3. avatar
  [8] átéčko [*]

  wich: Vypadá to, že na kosmetice ušetří

  superkarma: 0 21.04.2008, 17:42:06
 4. avatar
  [7] Vivian [*]

  tak místo paní vedoucí se teď říká paní seniorko, nebo jak?

  superkarma: 0 21.04.2008, 16:17:33
 5. avatar
  [6] wich [*]

  Ale paní sama kosmetiku moc nepoužívá, že?

  superkarma: 0 21.04.2008, 16:06:06
 6. [5] Bellana [*]

  "senior marketing specialistka" - to tedy je angločeština, tfujtajfl. Proti tomu mi rudoarmějec přijde jako krásné české slovo

  superkarma: 0 21.04.2008, 15:11:50
 7. avatar
  [4] Solei [*]

  senior marketing specialista je co? Představuji si vedoucí prodavačku. Za honosným titulem asistent prodeje se skrývá ta poslední co rovná zboží do regálů.

  superkarma: 0 21.04.2008, 13:34:22
 8. avatar
  [3] RenataP [*]

  mimochodem, rozhovor jako PR článek, to je docela dobrý maso

  superkarma: 0 21.04.2008, 12:24:48
 9. avatar
  [2] RenataP [*]

  kdybych tam pracovala, tak taky nebudu chodit do dm, když budu mít všechno u nosu...a co zaměstnanecké slevy?

  superkarma: 0 21.04.2008, 12:24:19
 10. avatar
  [1] átéčko [*]

  Já u Rossmanna nepracuji ani nenakupuji. Raději si připlatím a jdu do jiné firmyy, neboť u nás jsou v tomto obchodě tak neochotné prodavačky, že mě již několikrát odradiy k návštěvě této prodejny!!!!!

  superkarma: 0 21.04.2008, 11:07:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme