Bulvár

Anděl v montérkách

S ďáblem na krku. By možná byl trefnější titulek pro příspěvek, který nám poslala čtenářka s nickem Dimsy, za který děkujeme. Přečtěte si, jak to dopadne, když vám chlap nezištně pomůže a uvidí to jeho manželka.

Je to už mnoho let. Jednoho krásného dne jsem jela s malou dcerou a psem na dovolenou. Za Vlkovem pod Oškobrhem jsem na cosi najela, jen to tak cinklo, a protože jsem jela stále devadesát, nic jsem nepozorovala. Teprve když mně zkřížila cestu vesnice Dlouhopolsko, snížila jsem rychlost na padesát a auto začalo podivně drnčet. Zajela jsem ke kraji, zastavila a šla se podívat, co že tomu schází. Zadní levé kolo bylo prázdné. Představte si vesnici, neděle tři odpoledne, nikde ani živáčka. Jen já, nebohá ženská s dítětem, psem a prázdným kolem.

„Máte to píchlý, co!?" ozvalo se za mnou. Stál tam. Anděl, už převlečený v montérkách, snad spadl z nebe, protože jsem ho odnikud neviděla přicházet. „Máte rezervu?"„Ano, mám" špitla jsem v úžasu. Vyházela jsem rychle z kufru tašky, aby si to náhodou nerozmyslel a ukázala mu, kde má hledat.

Byl moc šikovný, kolo měl vyměněné za chvíli, a když dotahoval předposlední šroub, vyletěla z nedaleké branky satorie a ječela: „Kde zase seš! Už před půl hodinou jsi měl bejt pro kluka na hřišti..." "Vidíš, že měním kolo" řekl naprosto klidně.„To mě nezajímá, kluk na tebe čeká, už dvakrát volal, kde seš!" „Mu řekni, že už jedu, ať počká..."

„Tos moh říct rovnou, že pro něj mám dojet, když se ti nechce!" začala demonstrativně otvírat bránu, za kterou stálo auto a chrastila klíčkama.

„Šak už du" dotáhl poslední matku, hodil hever do kufru „Už si to uklidíte, že?" celou tu dobu, co na něj ta ženská ječela, byl naprosto klidný. Snažila jsem se mu vnutit nějakou tu korunu, ale nepřijal ji. Když sedal do svého auta, byla jeho paní, myslím, zrovna u toho, že si ho neměla brát, že ji to maminka říkala.

Vyjel z brány ven a zmizel. Naložila jsem věci zpátky do auta, nasedli jsme a já povídám: „Ta na něj ječela na chudáka." Dcera se na mě podívala a říká: „Ty se ji divíš, se na sebe podívej" Podívala jsem se. Jak jsem vyndávala věci z kufru, rozepnula se mi blůza pomalu až do pasu a v té hrůze jsem si toho vůbec nevšimla.

Tímto ještě jednou onomu pánovi děkuji a jeho paní se omlouvám. Fakt to nebylo schválně.

Dimsy

Já myslím, že si té rozepnuté halenky nevšiml ani ten chlap. A jeho manželka by ho sepsula, i kdybyste byla v teplákové soupravě a ošklivá jak noc. Jako bych viděla Hanzlíkovu filmovou manželku ve Slavnostech sněženek.

Napíše nám ještě někdo nějakou příhodu z cest? Téma ještě nekončí a času máte dost.

Tak nastartujte vzpomínky a jedéééém, cílová stanice redakce@zena-in čeká

Písmenka došla, zbývá poslední:

Stát č. 2: N

   
16.02.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [5] samsonek11 [*]

  Jednou jsem šla k jednomu staršímu pánovi dát připustit samici.Měla jsem jí v tašce která nešla zapnout.Samici se to nelíbilo,mlela se,tak jsem tašku s ní držela oběma rukama na hrudi.Taky se jí nějak povedlo rozepnout mi knoflíky na košili.Všimla jsem si toho až když na mě přilítla pánova manželka.Ječela ,že jsem kurva a že jí svádím muže.Mazala jsem odtamtud jak namydlenej blesk.

  superkarma: 0 16.02.2010, 21:19:02
 2. avatar
  [4] mio [*]

  ale zabralo toSml57

  superkarma: 0 16.02.2010, 14:08:20
 3. avatar
  [3] enka1 [*]

  Sml30jen nepovídej!Sml57

  superkarma: 0 16.02.2010, 13:49:46
 4. avatar
  [2] Juana [*]

  Chudák pán. Mám nedávnou zkušenost s píchlou pneumatikou a taky se mi zjevila záchrana v podobě mladého muže s voříškem. Naštěstí na něj nevyjela žádná saň. Bylo to nedávno, jak napadl sníh, jela jsem do školy pro dceru a když jsme přišly k autu, pneumatika byla úplně prázdná. Zkoušela jsem ji natlakovat, ale marně. Kolemjdoucí pán mne přesvědčil, že mi vymění kolo, já bych asi nezvládla povolit matky. Byla jsem v tu chvíli rozhodnutá auto nechat v Praze a domů dojet autobusem. Dcera se mezitím vozila po zadku po sněhu a byla příšerně promočená, takže pánovi ještě jednou děkuji za pomoc. Ještě jsme to pak zvládly do pneuservisu, kde jsem chytila pána před odchodem a díru v pneumatice mi zacelil a od té doby drží.

  superkarma: 0 16.02.2010, 13:45:35
 5. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml52Sml52Sml52 zřejmě to byla fúrie, která by si našla něco vždy Sml52, ale ta blůzka neměla chybu Sml52Sml52Sml52

  superkarma: 0 16.02.2010, 13:41:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme