Milá redakce, tento příspěvek by se lépe hodil do škatulky „Trapasy“, ale když jsem včera četla dnešní téma, nemohla jsem nevzpomenout na jednu tragikomickou a velice žinantní situaci, v níž jsem se před pár lety ocitla.

Můj syn byl tehdy už pár let zasnouben s dívkou z jednoho menšího města, dokonce v té rodině větší část roku bydlel, ale pořád se neměl k tomu, aby nás, rodiče, vzájemně seznámil, což paradoxně nejvíc vadilo mému příteli, který do toho pořád „rejpal“ a pořád to rozebíral, komentoval a protestoval.

Už mně to šlo na nervy a tak jsem se rozhodla to rozčísnout. Zavolala jsem synovi a uhodila na něj. Syn prohlásil: Víš, mami, nenuť nás, já fakt nechci: oni jsou takoví hrozně jiní, třeba by nepochopili, že máš mladšího partnera a vůbec, jiný životní styl, oni jsou prostě trošku BURANI….

A já, celá radostná, že mám konečně pro přítele „přijatelné“ vysvětlení, píšu sms z internetových stránek ve smyslu: „Pry jsou Klariny rodice burani, tak budme radi, ze se s nimi nemusime stykat“. Bohužel jsem klikla v nabídce o jedno číslo níž, takže sms neobdržel přítel, ale bohužel jeho snoubenka a dcera oněch „buranů“… V tu chvíli bych se raději zakopala tři metry pod zem, to hodné děvče a jeho jistě skvělí rodiče, si fakt tohle nezasloužili….

Anai

Text nebyl redakcí upraven.

Nepříjemné. Ale pořád lepší, než kdyby tahle smska dorazila právě rodičům.

Máte i vy zkušenosti s buranem? A kdo je vlastně buran? Pište na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama