Další příspěvek k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Katy. Není spokojená s jedním naším televizním kanálem, který se (dle ní) snaží vnutit lidem americký styl Vánoc.

S příspěvkem čtenářky Katy si můžete zanadávat na ¨Vánoce po americku...


Co mě štve?
V obchodech už v září začínají s výzdobou. To Vám začne v hlavě blikat panebože a co dárky. Jak všechno stihnu. V televizi je to to samé, ale letos snad ještě horší. Když jsem viděla upoutávku na Popelku s americkou písní málem jsem se pozvracela a můj manžel se zhrozil, která pitomá osoba to spískala. Mám v poslední době pocit, že na Nově se nám snaží vnutit americký způsob vánoc. To mě opravdu štve. A fronty v obchodech? Jako každý rok nedostatek pokladních ve všech obchodech. A usměvavou prodavačku? Tak jedna z dvaceti. Lidi se dnes honí za vším možným, ale rozhodně ne za klidnými vánocemi. Já si pamatuji na větu „Vánoce jsou svátky klidu“ to už dávno neplatí.
Jediné co si mohu přát být zdravá s celou svojí rodinou a to přeji všem čtenářkám i všem v redakci.

Katy

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 21. 12. 2011: Negativa Vánoc

  • Co vás štve na Vánocích?

Prostá otázka, na kterou by se dalo jistě odpovědět jen jednou prostou větou. Ale chcete-li mít šanci k získání jednoho odporně zeleného dárku od AVONU (schválně vám neprozradím, co to je), tak mi napište příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec. Pošlete ho na redakční e-mail uvedený níže a pamatujte, že pokud toužíte po jeho uveřejnění, měl by přistát v redakční e-mailové schránce nejpozději 21. 12. 2011 v 15.00 hodin odpoledne.

Dnes máte také poslední možnost sbírat body do naší Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun. Proto jsem se rozhodl, že k odporně zelenému dárku od AVONU rozdám ještě 2.540 prémiových bodů mezi dnešní přispěvatelky. Kolika přispěvatelkám je rozdám, to se rozhodnu v průběhu dne, podle kvality a zajímavosti příspěvků.

  • Šťastná vánoční soutěž: MVS 2011

avon

Reklama