Domácnost

Americká lednice, náhradní ruce a zvětšovalo prostoru

V této novince jsem sloučil hned čtyři vaše příspěvky, milé čtenářky. Zaslaly je čtenářky Beáta, Krokodýlice, Hana a Anime Otaku. Některé jsou na vtipnou nótu, ale například Anime Otaku žádá o radu s americkou lednicí...

Poradíte některé z následujících čtyř čtenářek? Prostor máte v diskuzi, protože jsem ale musel (pro množství příspěvků) začít slučovat, pište před svou radu vždy nick, pro koho je rada určena...


Krásný dobrý den,

když tak přemýšlím, co mi doma ještě chybí, tak jsou to především, ještě jedny náhradní ruce.
Jelikož mám 3 malé děti, tak by se nějaká pomocná síla, určitě hodila.
Ze spotřebičů, mám snad vše, ale jediné co mi chybí a po čem stále toužím a věřím,
že bych to pořádně uplatnila, je sušička na prádlo. Jelikož mám každý den plnou pračku, někdy i víc.
A v zimě mám velký problém se sušením prádla. Bydlíme v bytovce a nemáme moc velké prostory,
kam umístit sušák, tak jsme se sousedkou domluvily a sušíme to na patře na podlaží, i tak to schne 2 dny.
Sušička na prádlo by byla opravdu super!!!

Beáta


Dobrý den!

Děkuji za tohle téma. Poradí mi někdo?

V letácích je do sytosti
všelijakých výtvorů.
Mně však chybí v domácnosti
zvětšovadlo prostoru.

Jestlipak je někde k mání?
Jistě by šlo na odbyt.
Je to moje velké přání.
Může se mi vyplnit?

Hezký den s užitečnými spotřebiči přeje
Krokodýlice


Hned bych si dala říci s robotickým vysavačem. Ale praktický pan redaktor mi také nasadil červíka pochybnosti - co ty rohy místností?
Už bych také potřebovala novou pračku. Ta stará pomalu dosluhuje a navíc má určitě mnohem vyšší spotřebu.
Můj sen je myčka nádobí. To bych měla vystaráno. Problém by byl jen s umístěním.
A kávovar nějaké malé presíčko, by se také hodilo!
Jinak už mi ke štěstí nic neschází ...
Hana


Zdravím milé ženy-in.

Tohle téma je pro mě jak ušité, již nějakou dobu přemýšlím o několika domácích spotřebičích, co by se mi zamlouvaly a pořád nevím, jestli je to dobrý nápad či nikoli.

Jako první mě napadá váš názor na americké lednice, tj. ty co mají v jedné polovině vysoký mrazák s chladičem vody a v druhé je normální lednice. Až mě i mému příteli dojdou stavební spoření chceme přestavět kuchyň a tímhle si nejsme jistí. Jen víme že uspořádání naší současné lednice nám silně nevyhovuje (nedosáhnu u ní na horní police a šuplíky v mrazáku mi neumožní věci pořádně uspořádat).

Další na řadě je pro mě parní čistič. Taková ta věcička co z dlouhého nosu pouští páru. Moc by se mi to líbilo jen se bojím, že to nebude moc dobře fungovat. A vzhledem k tomu že nejsem zastáncem nejrůznějších drastických chemických čističů (zhoršuje se mi po tom alergie) tak se mi nápad o čištění párou moc líbí.

A jako poslední spotřebič o kterým uvažuji je taková ta fritéza co smaží hranolky jen s lžičkou oleje. Já moc smažené nemusím, ale když přijde na hranolky, tak přítel vyžaduje ty z fritézy a já ty z trouby, tohle mi přijde jako celkem dobrý kompromis. A taky by mě zajímalo jestli ten vynález umí i jiné věci než hranolky případně krokety jak například dopadne obalovaný květák, bude krásně křupavý nebo rozmašlovaný na hadry?

Díky moc za vaše rady a mějte krásný den

Anime Otaku

Pozn. red.: Texty neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 17. října 2011: Co vám doma chybí?

Toužíte po nějakém spotřebiči, kusu nábytku či třeba kuchyňském vybavení? Šetříte na něj, ale vlastně si ani nejste jistá, že o něj stojíte? Svěřte se ostatním čtenářkám magazínu a nechte si poradit od lidí, kteří tento kousek již mají!

Své přání a důvody proč po tomto kousku toužíte, napište jako příspěvek k tématu dne 17. 10. 2011. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na získání dárku (viz níže). Příspěvky posílejte nejpozději 17. 10. 2011 do 15.00 hodin. Čekám je v redakční e-mailové schránce. A jaký že dárek můžete za svůj příspěvek vyhrát? Luxusní termokonvici Tchibo.

A pokud po ničem netoužíte, přijďte alespoň ostatním čtenářkám poradit a předat jim své zkušenosti!

tchibo

konvice

   
17.10.2011 - Dům a byt - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Tulinka [*]

  Americká lednice-z venku vypadá jak není veliká,ale to hrozně klame.Taky to byl můj sen.Jenže já ji chtěla v nerezu a to byl tenkrát velký problém.Nakonec jsem ji sehnala.Nejhorší bylo stěhování do druhého patra.Má asi 90kg.Se sousedem jsme to nakonec zvládli Sml54

  superkarma: 0 17.10.2011, 16:23:09
 2. avatar
  [1] SStream [*]

  Anime Otaku: parní čistič vypadá sice hezky ale 2x moc to nezabírá. Moje maminka ho měla. Po cca asi čtyřech použitích leží v polici. Ono se dá vlastně všechno napařit v rámci domácích podmínek...pro ekologické čištění můžu doporučit klasický ocet. Fritéza, co smaží hranolky na lžíci oleje je neskutečný blaf, četla jsem na to spoustu recenzí a je to de facto k ničemu (ty hranolky smaží tuším 40 minut...) Přítele oblafneš jednoduše - hranolky před "smažením" v troubě postříkej olejem (mám na to běžný rozprašovač) na 100% rozdíl nepozná, oleje je tam maličko a jsou krásně křupavé.

  superkarma: 0 17.10.2011, 16:17:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme