Paříž, fascinující město plné vůní, módy a neuvěřitelné atmosféry, město, pro nějž byla vytvořena kolekce keramických šperků kombinované se zlatem a brilianty a jako jediné mělo na ně doslova výsostné právo. Kolekce pařížské značky keramických šperků JEELL (původně Céramique K Diamant) spatřila světlo světa teprve na Vánoce v roce 2008. Původně Pařížanům určená značka se velmi rychle zalíbila a rozrostla. Kolekce JEELL tak dostala příležitost představit se o rok později v celé Francii a v roce 2008 se stala Česká republika druhým prodejním místem JEELL na světě. V našich zeměpisných šířkách si ji můžete prohlédnout v klenotnictví a hodinářství Altman na Václavském náměstí v Praze nebo v Plzni a Chebu.

ŠPERKŮM VÉVODÍ HAVRANÍ ČERNÁ

Keramické šperky se těší popularitě především díky svému materiálu, který je velmi odolný proti oděru a vypadá skvěle. Nejoblíbenější je právě černá keramika v kombinaci s brilianty. Výhody high-tech keramiky jsou dobře známy. Lehký, hypoalergenní materiál nabízí optimální komfort. Snadno se přizpůsobí teplotě vašeho těla.

altalt1alt3

Klenotnictví a hodinářství Altman - rodinná kvalita

alt3Rodinných firem je vždycky málo. Když se jedná o nákup něčeho tak intimního a hodnotného jako jsou snubní prstýnky, hodinky nebo šperky pro dámu, připadá nám tak nějak přirozenější a samozřejmější, když nenavštívíme pobočku mezinárodní korporace, ale rodinný podnik, který má dobré reference od lidí, které osobně známe. Po letech spolehlivého servisu a služeb není nic překvapivého, že společnost Altman byla oceněna Sdružením českých spotřebitelů cenou „Spokojený zákazník“ za Karlovarský kraj.

Jak už bylo řečeno - rodinné firmy jsou prostě zapotřebí. Dodávají naší společnosti ducha starých dob, kdy slovo platilo, věci měly svou hodnotu a to, co člověk postavil, zůstávalo stát. Tak je to i se společností Altman, která od svých začátků v Chebu urazila dlouhou cestu.

Reklama