v hrnecku

Nemáte rádi věnce? Nechcete jít s davem a baví vás spíš originalita? Nemáte čas, nejste manuálně zručná, a přesto byste si chtěla vyrobit jednoduchý a vtipný svícen? Pak jste na správném místě. Mám pro vás inspiraci

V těchto dnech najdeme jen málo domácností, kde by chyběl adventní věnec. Ať už vlastní výroby nebo z květinářství, kde nabízí stovky variant. Ale co když patříte mezi ty, kterým se věnce zrovna nelíbí a hledají nějakou jednoduchou alternativu? Nebo věnec máte, ale chcete něco jiného, třeba do další místnosti?  

Našla jsem vám pár nápadů na svícny, které možná splní vaše přání. Jsou vtipné, originální, velmi variabilní a většinu z nich si vyrobíte samy ze zdrojů, které vám nabízí vaše domácnost, nebo příroda. A pokud jste milovnicí mihotavých světýlek, a svíčky u vás hoří takřka celoročně, máte svícny nejen vánoční.

Jen tak mimochodem, já jsem strašná svíčková bába a byt bez svíček si nedokážu představit. Snad jen v parném létě dám na chvilku pokoj, ale jinak mám svícínky a kahánky s rozsvícenými svíčkami rozmístěné téměř po celém bytě. Na parapetu okna, na konferenčním stolku, a dokonce i v kuchyni. A tak vítám každý zajímavý nápad, do čeho svíčku postavit, nebo zapíchnout.

Jste na tom podobně?

Pak se vám mnohé nápady určitě budou líbit. Některé z nich vyrobíte během několika minut.

vintage

Co třeba vskřísit starý plechový držáček na svíčky? A máte svícen ve vinatge stylu...

Podívejte se na další jednoduché nápady do fotogalerie.

Jak se vám líbí?

Foto: Facebook Butlers, Facebook Bella Rose, Facebook Vintage Home

Čtěte také:

Reklama