Styl

Alpine Pro uvádí na trh revoluční bundu

Letošní kolekce značky Alpine Prona podzim a zimu představuje širokou škálu produktů, které oceníte při výletech do přírody i sportovních outdoorových aktivitách. Největším hitem je dlouho očekávaná novinka - bunda s membránou PTX Nanomax.

Alpinepro

Revoluční membránovou nanotechnologii navrhla společnost Alpine Pro pro pohodlí fanoušků vrcholových outdoorových aktivit. Tento materiál spolehlivě ochrání před extrémními teplotami, ostrým větrem, prachem, deštěm i sněhem. Membrána Nanomax má ultra vysoký odpor proti hydrostatickému tlaku, vysokou propustnost vodní páry a vynikající prodyšnost. Bundy s touto technologií mají také výjimečně dlouhou životnost.

Jedním z vrcholových sportovců, kteří bundu s membránou Nanomax testovali a velice si ji oblíbili, je populární cyklista Josef Dressler: „Při svém sportování používám kvalitní funkční oblečení. Díky němu si pak můžu užít víc zážitky a emoce. Na horách a na kole nevíte, jaké počasí vás překvapí. Říká se, že není špatného počasí, ale špatně oblečených cyklistů… Pro mě je Nanomax cesta k zážitkům!“ říká dvojnásobný mistr světa, mistr Evropy a několikanásobný mistr republiky v biketrialu.

Alpinepro

Membránu PTX Nanomax najdete u dámské bundy FALZAREGO a u pánské bundy ALPE DI SIUSI. K dostání jsou v několika barvách a stojí 5 999,-.  

Více informací na www.alpinepro.cz

   
09.09.2013 - Sportem ke kráse - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme