Letošní kolekce značky Alpine Prona podzim a zimu představuje širokou škálu produktů s příznivým poměrem mezi cenou, kvalitou a zajímavým designem. A myslí i na děti, které potřebují být v teple a suchu především.  

Na podzimních výletech do přírody nás dokáže počasí pořádně překvapit. A nejvíce náchylné jsou na jeho změny právě naše děti. Ty jsou také často venku nejaktivnější a tak je u nich funkční oblečení, které jim dlouhodobě zajistí sucho a teplo, snad ještě důležitější než u nás dospělých.Alpine

Základem funkčního oblékání je správné vrstvení. Jedině tak oblečení zajistí tepelný komfort, ochranu před vnější vlhkostí a odvod potu. No a právě tohle může být u dětí kámen úrazu. Sami dobře víte, kolik úsilí vás stojí přesvědčit vaši ratolest, že si má na sebe vzít vrstvu jednu nebo dvě. A co teprve tři! Skvělým řešením je zateplená softshellová bunda a kalhoty. Pod ty stačí dát jen teplé funkční prádlo a můžete bez obav vyrazit.

Softshellové bundy MARTIRE seženete pro tříleté děti i pro teenagery a to hned v několika barevných variantách. Softshellové kalhoty TISBE jsou k dostání v univerzální černé barvě. Pokud stačí vašemu dítěti kalhoty z vodoodpudivého a větru-odolného materiálu (do teplejšího počasí), zkuste model SESTO (nabízí se v růžové, modré a černé barvě).

Aktuální kolekce Alpine Pro nabízí zákazníkům celou řadu osvědčených produktů v novém zpracování. Všechny, kdo si oblíbili oblečení ze zatepleného softshellu, uvítají rozšířenou nabídku modelů, barevných kombinací a velikostí.

Populární česká outdoorová značka ovšem vsadila i na další osvědčené materiály. Bambus a v Čechách vyráběné Thermocool a Polartec tvoří základy spodních vrstev. Populární „beránek“ Supratherm a výborně prodyšný i teplo izolující Prostretch se nejčastěji objevují v druhých vrstvách. V třetích vrstvách mají zákazníci na výběr mezi cenově nejpřijatelnějšími bundami se zátěrem Aquacore i klasickými membránovými bundami. Ti opravdu nároční pak ocení dlouho očekávanou novinku – bundy s membránou PTX NanomaxTM.

Revoluční membránovou nanotechnologii navrhla společnost Alpine Pro pro pohodlí fanoušků vrcholových outdoorových aktivit. Tento materiál spolehlivě ochrání před extrémními teplotami, ostrým větrem, prachem, deštěm i sněhem. Membrána Nanomax má ultra vysoký odpor proti hydrostatickému tlaku, vysokou propustnost vodní páry a vynikající prodyšnost. Bundy s touto technologií mají také výjimečně dlouhou životnost.

Alpine„Při svém sportování používám kvalitní funkční oblečení. Díky němu si pak můžu užít víc zážitky a emoce. Na horách a na kole nevíte, jaké počasí vás překvapí. Říká se, že není špatného počasí, ale špatně oblečených cyklistů… Pro mě je Nanomax cesta k zážitkům!“ říká dvojnásobný mistr světa, mistr Evropy a několikanásobný mistr republiky v biketrialu Josef Dressler.

V zimní kolekci Alpine Pro samozřejmě nechybí oblečení na lyže. Nabízí jak funkční produkty na standardní lyžování, tak tzv. free ski řadu pro zákazníky, kteří mají rádi při pohybu volnější střih. Právě na navrhování free ski kolekce se podílela naše lyžařská hvězda Nikola Sudová.

„Na svoje profesionální sportovní aktivity potřebují oblečení, které je kvalitní, funkční a zároveň pohodlné. Jsem ráda, že můžu svoje zkušenosti s oblečením předávat díky Alpine Pro dál. V téhle spolupráci jsem sehrála roli konzultanta především ve volbě vhodných střihů, ale i designu. Přesně tyto barvy mám ráda a myslím si, že v nich bude každý fanda zimních sportů naprosto šik,“ vysvětluje majitelka stříbrné a bronzové medaile z mistrovství světa. 

Reklama