Magie

Alminku děsí sousedka

Dobrý den,píšu Vám příspěvek na téma strašidla.

Naše město snad žádnou pověst se strašidlem nemá,dokonce ani náš dům,ale přesto o jednom vím. A toto strašidlo je dokonce živé,je jím moje stará sousedka. A proč? Všichni se jí totiž bojí,dokonce i "tak trochu" já. Když jde,tak si na chodbě ani nerosvítí světlo(ani když je absolutní tma) a je hrozně tichá.

Když se strachem a potichu proplouvám před jejími zavřenými domovními dveřmi,tak mnou jímá hrůza. Z jejich dveří se pořád ozývá nějaký vzlyk,křik,mňoukání koček,atd. Asi před 2 lety byla ještě normální,ale potom jí zemřel muž a ona se z toho docela "zcvokla". S nikým v domě nemluví (jenom sama se sebou),ale hned jak se dostane do bytu,tak začne ten povyk. Říká se,že sbírá venku opuštěné kočky a potom je jí,ale co je na tom pravdy,to nevím. Vím jen,že ty kočky tam opravdu má. Už jsem se s ním pokoušela bavit a pomoct jí,ale vždy když jsem na ní mluvila,tak se dívala slepě před sebe a ani mě neviděla,neodpovídala. Jednou jsem byla se smetím,dala jsem odpadky do popelnice a najednou se z jednoho temného rohu vynořila. To by ještě nebylo tak hrozné,ale ona u pusy měla něco červeného,jako by to byl kečup...nebo krev? Hrozně jsem se lekla a zařvala. Ona se jen pousmála a šla nahoru po schodech. Volala jsem za ní ještě: "Nestalo se Vám něco?"  Ale ona zase nic neřekla a belhala do svého bytu. Je hrozně divná a tajemná.

Rodinu žádnou nemá,takže žije sama,no a asi ještě s těma kočkama a bůhví co tam má  ještě.... Doufám,že někdy s tím svým podivným chováním přestane,protože je fakt srašidelná.

Hezký den,přeje alminka

Na rozloučenou Vám zasílám tajemné video ze seriálu Věřte-nevěřte. Trnula jsem u něho hrůzou a zakrývala si oči,jako malá :-)

Text nebyl redakcí upraven.

Bílá paní, ohniví psi, bezhlavý jezdec, mrtvý kostelník... Snad každé obec má nějakou tu svojí temnou legendu, tajemný příběh a vlastního strašáka. Napište nám, co straší u vás. Určitě nás bude pěkně mrazit v zádech. Věříte vyprávěním se strašidly, přízraky a duchy? Potkala jste už nějakého?

Svoje příběhy a zamyšlení můžete posílat na známou e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

   
18.02.2010 - Magie - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] jedle [*]

  Nemas moc bujnou fantazii??? Sml52Sml52Sml52

  Domovni dvere a chodba, kde nesviti. Sml80Tak bydli v panelaku  nebo v dome???

  superkarma: 0 18.02.2010, 11:44:38
 2. avatar
  [4] mishka76 [*]

  nahlásila bych to na veterinární zprávu!!!!

  superkarma: 0 18.02.2010, 10:48:02
 3. avatar
  [3] Altamora [*]

  Třeba se o ty kočky stará, aby nebyla sama.

  superkarma: 0 18.02.2010, 10:05:57
 4. avatar
  [2] koryna [*]

  Třeba může kočka za smrt jejího manžela,tak je ted pojídá naschvál brrrrrrrr to je teda hrůza

  superkarma: 0 18.02.2010, 09:52:15
 5. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml15 z ní tedy musí jít strach Sml15

  superkarma: 0 18.02.2010, 09:42:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme