Bulvár

Alicia ukázala Praze skvělou show

Jak už jsme vás už informovali, včera večer se českým fanouškům předvedla r'n'b a soulová zpěvačka a klavíristka Alicia Keysová, a ani my jsme na koncertě nemohli chybět. Slibovala opravdovou show, a jak slíbila, tak učinila. Devítinásobná držitelka cen Grammy, která včera vystoupila v pražské Tesla aréně, si s sebou přivezla nejen obří pódium, velkou projekci, ale také skvělou náladu a ty nejlepší hity!

Na rozdíl od mnoho svých kolegyň z hudební branže si snědá kráska vystačila během celého koncertu s jedním slušivým modelem, nešetřila úsměvy a české publikum přivítala jeho mateřštinou: „Jak se máte?“ Své publikum si nejspíš získala do jednoho.

Aliciin devadesátiminutový koncert, jenž se konal v rámci celosvětového turné As I am, se skládal hlavně z písní stejnojmenného alba. Zazněly ovšem i starší hity jako nikdy nestárnoucí Fallin´, A Woman´s Worth, My Boo nebo Karma. S velkým ohlasem se setkal i singl No one, který ještě nedávno lámal nejen naše hitparády.

Filmoví fanoušci budou americkou hvězdičku znát také díky bondovskému duetu s Jackem Whitem. Nová píseň Another Way to Die se stane ústřední melodií snímku Quantum of Solace, ve kterém ztvární hlavní roli stejně jako minule pohledný Daniel Craig.

Líbí se vám Alicia? Byla jste na koncertě?

   
15.10.2008 - Kultura - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] MEK [*]

    NEBYLA,ALE LÍBÍ SE MÍ JEJÍ ZPĚV,MÁ KRÁSNÝ HLAS

    superkarma: 0 15.10.2008, 12:20:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme