Manželství herečky Alice Bendové a hokejisty Václava Bendy je v troskách. Informace o důvodu se různí. Je to kvůli nevěře Václava, či Alice? Právník herečky potvrdil, že důvodem je Václavovo ochladnutí.

alice bendovaHerečka Alice Bendová a hokejista Václav Benda na první pohled do nedávna vypadali jako ideální hvězdný pár.

Alice a Václav spolu mají dvě děti a Alice o Václavovi vždy tvrdila: „Je to nejlepší táta. Od začátku pomáhá, angažuje se. Pomáhá mi přebalovat, krmit, oblékat - umí všechno.“ Tenkrát mu vytýkala jen jedinou věc, totiž že jí vytýká, že nekupuje noviny, a chválila ho za všechno ostatní: „Za to, že ráno vstane a usmívá se na mě. Za to, že mě hladí. Že se nádherně stará o malého. Za to, že je pracovitý. Za to, že mě miluje... Prostě za všechno!“

Ve světle nových událostí už ale jejich manželství tak idylicky nevypadá. Asi před dvěma měsíci se na veřejnosti objevily informace, že manželství Bendových je v troskách. Jak na včerejší tiskové konferenci potvrdil právník Martin Grubner, manželé žijí odloučeně.

Co ještě Martin Grubner oznámil?
Na veřejnosti se ukázaly spekulace, že Alice má milence, jistého Michala Topola. „Hlavním důvodem svolání dnešní konference,“ přivítal novináře Grubner, „je vyvrácení toho, že má Alice Bendová nějakého milence. Manželé žijí v odluce, která trvá již delší dobu, ale neznamená to, že když se Alice objeví na veřejnosti s nějakým mužem, je to hned její milenec. Jako například zprávy o muži, se kterým se seznámila na večírku jistého autobazaru.“

Co ještě jsme se od právníka Grubnera dozvěděli?

  • Alice stále bydlí v domě rodičů manžela. Václav zde žije občas. Uvažuje o stěhovaní, ale není jasné, kdy k tomu dojde.
  • Ani jeden z manželů aktuálně neřeší rozvod, ale (dle názoru Martina Grubnera) situace k rozvodu směřuje.
  • Alice řeší hlavně děti.
  • Důvodem odluky je, že Václav s Alicí již delší dobu nežil a potvrdily se jí o něm jisté skutečnosti. Grubner připustil, že jsou to skutečnosti dvanáctileté nevěry. Manželé spolu nežijí intimně.
  • Společný majetek zatím manželé vůbec neřeší.
  • Alice pod vlivem situace zhubla 20 kilogramů. Fyzicky se ale cítí fit a je ráda, psychika, to je něco jiného.

Jak to tedy je s milencem ve skutečnosti? Jak dlouho již žijí Bendovi odloučeni? Kam se bude Alice stěhovat a kdy? Jak v takovém případě budou řešit péči o děti? Má jejich manželství šanci na záchranu? Požádá Alice nebo Václav o rozvod? To zatím nevíme, ale po tiskové konferenci, ze které se Alice omluvila, se nám podařilo herečce dovolat. Bohužel je nyní zaneprázdněna, ale slíbila, že si na nás udělá příští týden čas. Doufejme, že se tak skutečně stane.

Chtěly byste se, milé čtenářky, na něco Alice v její nezáviděníhodné situaci zeptat? Pokud ano, pište své otázky do diskuze pod tímto článkem...

Čtěte také...

Reklama