Vztahy

AlenaK: Snaha se cení

Další příspěvek k dnešnímu tématu přišel od čtenářky s nickem AlenaK. Popisuje v něm, jak to funguje v jejich domácnosti.

Milá redakce

Chvilku jsem váhala, jestli mám napsat k dnešnímu tématu, protože můj manžel na vaše stránky občas zabrousí a kdyby si tento můj příspěvek přečetl, tak by už asi neudělal nic z toho, co dělá.

Ale risknu to a pokusím se ho dnes zabavit jinak.Co se týká domácích prací, můj manžel s klidem umyje nádobí, vytře podlahu, také si vyžehlí košile, kterých má opravdu nespočetné množství, protože jsou součástí jeho pracovního oblečení. Ovšem, a to s velký „O“, stejně to po něm musím vždycky ještě dodělat. Při mytí nádobí neuznává dřez, ten už jakoby k tomuto procesu nepatří. Když byly  děti malé, používali jsme myčku, po pár letech se pokazila a novou už jsme nepořizovali, protože se pro nás dva moc nevyplatí, ty dva talířky i hrnky opláchneme i pod tekoucí vodou. Podlahu manžel vytírá rád, ale jen středem, rohy už k nám opět nepatří, ty čekají na mě. A co se týká žehlení, ano, on začne , ale za chvilku volá: „mamko, pojď to prosímtě dožehlit, já nevím jak u toho krku“. A je mu úplně jedno, že se mi třeba právě do žehlení vůbec nechce. Ale tváří se u toho tak něžně, vůbec ne asexuálně, naopak roztomile, že jdu a dožehlíme to „spolu“.

K čemu bych ho ale nikdy nepustila, to je věšení záclon, párkrát jsem to zkusila, protože máme hodně vysoké stropy, jenže on se u toho vždycky tak vzteká a také má strach, „že ho u toho někdo uvidí“, takže to neskutečně rychle odbyde a pak to i podle toho vypadá, tak to si raději pověsím sama.

Jinak je to ale moc hodný manžel, a co je důležité, snaha se cení.

AlenaK

Pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

________________

Tak to rozhodně. A ať si to manžel klidně přečte, vždyť o něm píšete hezky :)

Pěkný den

Saša

Téma dnešního dne: 27. září 2011: U čeho si nedokážu svého manžela (přítele) absolutně představit

 • A nebo, co mu naopak sluší
 • Co dělá lépe než vy
 • Co byste mu nesvěřila, ani kdybyste měla duši vypustit
 • Kuriozní historku, co kdy udělal
 • Nebo třeba někdo z vašeho okolí
 • Co byste ho nechala dělat za trest
 • Co za odměnu

Téma je to lehké, doufám, že se pobavíme.
Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu hospodyňku odměním takovým hodně namíchaným dárkem, ale opět hodícím se k tématu.

Takže, ať už váš partner dělá doma cokoliv, až skončí, upravte se pro něj, třeba pomocí vlasového tužidla Taft, nebo kondicionéru Pantene - a společně si dejte kafíčko, posílám i čtvrt kila kávy Douwe Egberts. :)

darek

   
27.09.2011 - Příběhy - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. avatar
  [1] malinke-kote [*]

  pěkný příběh a jde vidět že se najde více mužů, které domácí práce baví i když ten váš to nedodělá až do konce. Co se týká věšení záclon, to je u nás opak. Já jsem malá a nedošáhla bych nahoru, na schůdky by mě nikdo nedostal a tak je věší on sám. Sice mu to trvá dlouho, protože to musí udělat pečlivě a aby to přesně vyšlo, ale aspoň nemusím ty záclony pověšovat sama. Dokonce ani okna nemusím umýt, ty udělá také sám a já mu jen u toho asistuju Sml52

  superkarma: 0 27.09.2011, 12:42:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme