Přeji všem pěkné i když upršené ráno.Náš poslední prázdninový víkend je stejný už několik let protože dcera má zrovna dnes své 11 narozeniny a syn bude mít narozeniny za 10 dní takže víkend bude ve znamení oslav.

Letos to bude opět zpestřené akcí města kdy v přilehlém okolí a dle počasí i u nás v domě ,bydlíme nad tělocvičnou, bude sportovní den s partnerským městem. 

Dnes mě čeká chystání a pečení a výroba dortu a zítra a v neděli slavíme.

Nový začátek po prázdninách bude mít letos nejenom syn který jde poprvé do školky a zatím se tam ještě těší,tak doufám že mu to nadšení dlouho vydrží, ale i já protože se vracím po rodičovské do práce.

Nákupy školních a školkových potřeb už máme za sebou,peněženka je už provětraná a to velký nápor bude hned v září za poplatky.

Když jsem četla Míšin ranní úvodník tak jsem se musela smát protože dcera má přístup k přípravě do školy velice podobný-zatím má na vše čas,ale něco málo už jsem ji donutila mít hotové.

Taky se teď ještě  snažíme projít kontroly u lékařů dokud máme ještě volno.Přeji všem pěkný posední prázdninový víkend 
alena5

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Pane jo, Aleno, takových změn a novinek! Ale zase budeš mít co psát do příspěvků, takže pro nás jednoznačně pozitivní zprávy. M.

A jak strávíte poslední víkend prázdnin vy? Nejste náhodou někdo kantor?

Pište na redakce@zena-in.cz a pokuste se za příspěvek vyhrát knihu „Jak se modlí čarodějky“.

Reklama