Naše budoucí maminka Alena už příští týden porodí své druhé miminko, a my se konečně dozvíme, jestli je to holčička, nebo chlapeček. Ale pohlaví není nejdůležitější. Určitě i pro Alenu je prvotní, aby miminko bylo v pořádku. Držíme Aleně všechny palce, aby porod proběhl bez komplikací a dítě bylo zdravé

Tak a je tu 38. týden těhotenství. Pro mě již poslední jako 2 v 1. Na příští týden již máme naplánovaný císařský řez. Začínám být nervózní, snažím si nepřipouštět, že by se něco mohlo stát, ale někde vzadu v hlavě ty obavy jsou. Co když? Přes den se cítím dobře, ale večer je to horší, tak půl hodiny mě hodně  bolí v podbřišku. Je to tím, jak je miminko těžké a celý den poponáším dceru a taky si málokdy sednu.

Znáte to, prostě si myslím, že jsem nepostradatelná, a pokud to všechno neudělám, tak se něco stane. Také přítel má pánskou nemoc na sedm (rýmička), takže umírá, ale tentokrát se drží. Ale spíš hlídáme, abych to já a nebo dcera nedostala. Byla jsem poprvé a naposledy na monitoru srdeční akce miminka, a ta je naprosto v pořádku. Jen dceři se moc nelíbilo, že mi něco dělají, tak ze začátku trochu plakala, že mi ubližují, a protože nás tam bylo víc, tak jsem se všem omlouvala. Ale jedna maminka mi řekla, že se alespoň všechny miminka probudí a začnou něco dělat, a sestřička reagovala tím, že ať si maminky zvykají, že je to čeká taky. Tak jsme se všechny zasmály a dcera po chvíli přestala plakat.

Zabalenou tašku do porodnice již mám, jen jsem ještě musela dokoupit pár drobností jako punčochy k operaci, asi musím být sexy za každou cenu. V týdnu jsme koupily vánoční stromeček, už se těším, až ho ozdobíme a budeme čekat na ten náš největší dáreček, i když už jeden máme doma. Ale tenhle bude opravdu pod stromeček.

Teto týden mě ještě čeká předoperační vyšetření a vše bude komplet a můžeme jít na to. Při prvním těhotenství mi ten konec přišel takový rychlý, na nic jsem nečekala, neříkala jsem, kdy už... Teď je to jiné, odpočítávám každý den.

Jinak se u nás nic zajímavého neděje. Dárečky připraveny a zabaleny. Jen ještě nakoupit tentokrát se mnou půjde i přítel, je z toho nadšený. Nakupování přímo nesnáší.

Tak a tady poslední fotka, do jakých rozměrů  jsem to dopracovala. Tak nakonec jsem přibrala 12 kg.

alena

Přeji všem hezké svátky vánoční a bohatého Ježíška

Alena

Čtěte poslední týdeníčky „těhulky“ Aleny

Reklama