alacriaAlacria TwoTone z dílny Carl F. Bucherera představují nové fascinující  hodinky se sofistikovaným dvoubarevným vzhledem pro dokonalou ženu. Originální kombinace stříbrošedé leštěné nerezové oceli a růžového zlata přináší pro svou majitelku elegantní a stylový doplněk, který upoutá na první pohled. Alacria TwoTone symbolizují ženskost a dokonalou krásu. Pozoruhodný design, výběr kvalitních materiálů a špičková kvalita zpracování reprezentují kvalitu nejen na povrchu.

Dvoubarevný plášť hodinek má obdélníkový tvar, který je ve středu ladně zúžený.

Elegantní vzhled vlastního těla hodinek zůstává věrný luxusní dámské kolekci Alacria. Nadčasový design kombinuje ostré rysy s jemnými detaily, které tak tvoří harmonický celek. Ciferník dělí tři podélné pruhy - dva užší stříbrné a jeden široký tmavý - vše v dokonalé souhře.

Jednotlivé hodiny jsou označeny jemnými proužky růžového zlata. Římské číslice označující 6. a 12. hodinu jsou vkusně orámovány tmavým středním pruhem.

Samotná hodinová a minutová ručička taktéž vyrobená z růžového zlata vkusně umocňuje celkový dojem z tohoto klenotu.

Dvoubarevnost obratně pokračuje i v náramku a těle hodinek o velikosti 26,5 mm x 38 mm a sílou 7,4 mm. Vybrat si můžete ze dvou verzí - s diamanty osázeného pláště nebo bez nich. Srdce obou verzí ale bije stejné - uvnitř Alacria TwoTone, pracuje se švýcarskou přesností kvalitní CFB 1850 quartzový strojek.

Celkový dojem hodinek Alacria TwoTone se vyznačuje estetickou kompaktností, která se nachází v každém malém detailu a odráží přesně to, co Alacria TwoTone znamená - ideál ženské krásy.

Alacria TwoTone - dva tóny, které se ve spojení s elegantní a úspěšnou ženou stanou dokonalým akordem.

Více inspirace najdete na stránkách http://www.carl-f-bucherer.com

Cena hodinek – 122 200 CZK, verze s brilianty 174 200 CZK

 

Reklama