Jedna z nejčastějších otázek, kterou si, my ženy, klademe. V těchto dnech, kdy nás trápí rozmary počasí,  je to otázka zcela na místě. Co si obléct, aby nám nebyla zima ani horko a (samozřejmě), aby nám to slušelo? Každou hodinu vám přineseme jednu inspiraci na podzimním outfit

1- Křivák

b

Křivák je bunda, která je a ještě dlouho bude in. Pokud po ní toužíte, investujte do kůže. Chcete-li si jen doplnit do šatníku sezonní kousek, pořiďte si klidně syntetiku.

Křivák nejlépe vynikne s legínami nebo skinny džínami, ale ani milovnice sukní a šatů se ho nemusí vzdávat. Naopak. Čím romantičtější a rozevlátější, tím lepší.

Ale přiznejme si, že v těchto sychravých dnech dáme přednost spíš kalhotám. A na co byste neměla zapomenout? Top nebo košile pod bundou by měla být rozhodně delší a vykukovat. Někomu se to může zdát nesmyslné, ale právě tento detail je úžasně stylový. A navíc. Zakryje širší boky a stehna.

Když už je tady řeč o tom stáří a vhodnosti křiváku. Já bych se neunáhlovala. Této dámě už dávno není -cet a přesto je neuvěřitelně šarmantní i v křiváku.

n

Tak co, šla byste do toho? Napište mi svůj názor do diskuze pod tuto novinku

Foto: facebook Street Style

 

Reklama