.

Aktuality z právě probíhajícícho veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA 2015 - Prodlužování řas

Novinky

Aktuality z právě probíhajícícho veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA 2015 - Prodlužování řas

Naše redaktorka Markéta vyrazila na World of Beauty & Spa a představuje vám pár novinek, které během návštěvy objevila. Uvažovali jste někdy o prodlužování řas metodou řasa na řasu? Máme pro vás pár odpovědí na otázky, které vás určitě zajímají.

Na veletrhu je rekordních 380 vystavovatelů prezentujících několik set značek profesionální pleťové, tělové, vlasové i nehtové kosmetiky, přípravky pro péči o nohy, wellness, spa, lázeňskou a hotelovou péči včetně profesionálního vybavení pracovišť v těchto oborech, výrobky pro obchody i konečné spotřebitele.

lepeni

Jak dlouho vydrží nalepené řasy metodou řasa na řasu?

Vždy záleží na tom, jak se o ně klientka stará. Přírodní řasa roste na oku 80 – 90 dní. Umělou řasu nelepím na tu pravou hned její první den, ale až povyroste. Může se tak stát, že ta řasa na kterou umělou lepím, už druhý denvypadne, a to i s řasou umělou. Každopádně doplnění je dobré za každé 3 – 4 týdny.

Jsou časté alergie? Jak k nim přistupujete?

Pokud je někdo alergik a přímo mě upozorní, že s něčím má problém, tak nalepíme pár řas do vnějšího koutku oka a necháme je nalepené 24 hodin. Stává se to ale velice ojediněle, že bych se setkala s alergickou reakcí.

Je léto období, kdy se řasy nalepují méně, nebo naopak více?

V létě mnohem více, protože se ženy nechtějí vůbec líčit a díky umělým řasám mají zvýrazněné oči. Každopádně tyto řasy jsou nositelné po celý rok a nezáleží na ročním období.

lepeni

Dají se řasy malovat řasenkou?

Vzhledem k tomu, že klientky jsou vždy po nalepení překvapené, jak jim to oči zvýrazní, tak to není ani potřeba. Rozhodně by se neměly používat klasické řasenky, které obsahují oleje. Jakýkoliv olej rozpouští lepidlo, a tím pádem řasy rychle vypadávají. Existují speciální řasenky, ale zatím neznám nikoho, kdo by je používal.

Hodí se umělé řasy i pro starší ženy?

Těm bych je rozhodně doporučila, jelikož s věkem řasy slábnou a řídnou, tudíž je prodloužení a zhuštění může moc hezky zvýraznit.  

Více o veletrhu najdete zde: www.worldofbeauty.cz

   
04.09.2015 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: intimní kosmetika
Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme