.

Aktivní dovolená? Proč ne!

Cestování

Aktivní dovolená? Proč ne!


Někdo si představuje dovolenou jako klasickou „válečku“ a „opalovačku“ , ale mnoho z nás chce na dovolené zažít zajímavé věci a chce do nich zapojit i svou rodinu, děti. Není dnes nic neobvyklého vzít si na dovolenou kolo, prožít volný čas v peřejích divoké vody či poznáváním zajímavých míst putováním z místa na místo a trávit noci pod stanem. Nebo lezením po horách, na kole či v lodi…

Pokud by i vás zajímala takováto aktivní dovolená, pak vás chceme informovat o nabídce letní dovolené naší spřátelené cestovní kanceláře SMART travel.
V jejich nabídce jsou místa pro dobrodružný rafting či kaňoning, cyklistické zájezdy a in-line bruslení. Pokud chcete poznávací zájezd, určitě si také vyberete a pokud milujete hory v létě, pak nabídka SMART travel uspokojí plně i vás!

TO NEJLEPŠÍ Z HOLANDSKA  (Severní Holandsko a Frísko)
Cyklistika je typicky holandským způsobem dopravy i trávení volného času. Máte-li rádi nenáročný rovinatý terén, je tento zájezd pro vás jako stvořený. Máte-li však k rovinám averzi, zapomeňte na ni. Konejšivý klid a dosud živý folklór holandského venkova, písečné duny a oceány tulipánů, větrné mlýny, moři „ukradené“ poldry, tichá zákoutí i nezkrotným větrem zmítaný příboj - to vše vám na averzi k rovinám dá lehce zapomenout
Více o zájezdu ZDE.


ZE SV. MOŘICE DO MERANA (Cyklostezka podél řek Inn a Adige)
Krásná horská příroda, romantika hradů a působivá atmosféra středověkých městeček a cyklistická lahůdka – trasa vede podél dvou řek v jejich nejzajímavějších horních úsecích, přičemž podél švýcarského Innu sjedete na cca 120 km z nadm. výšky 1.815 m na 1.054 m a podél italské Adiže při téže vzdálenosti z 1.500 m na 325 m.
Více o zájezdu ZDE.

ZE ŠVÝCARSKÉHO GRAND KAŇONU K RÝNSKÝM VODOPÁDŮM
Rýn je jednou z nejdelších evropských řek. Pramení pod zaledněnými vrcholky švýcarských Alp, zpěněnými peřejemi uhání skalními soutěskami, postupně mohutní a zklidňuje svůj tok. Krásná příroda, malebná města, perfektní stezka podél břehu – co víc by si cyklista či bruslař mohl jenom přát?
Více o zájezdu ZDE.

 

 

PODÉL DUNAJE Z PASSAU DO THULLNU (Dunajská cyklostezka)
Putování  z Pasova - města ležícího na soutoku tří řek – podél největší rakouské řeky mezi lesnatými kopci a kolem romantických skal, vonnými lukami i pohádkově čistými vesničkami a městy až do městečka Thulln před Vídní.
Více o zájezdu ZDE.

Z CORTINY DO VILLACHU (Drávská cyklostezka)
Jedna z nejkrásnějších rakouských cyklostezek, která začíná na italském území a pokračuje rakouskými zeměmi Východní Tyrolsko a Korutany. Vede podél nádherných skalnatých hřebenů Sextenských a Lienzských Dolomitů, podél mohutných středověkých hradů i románských památek, podél třpytivých korutanských jezer i historickými městy Lienz, Spittal a Villach. Zveme vás do kraje, který vám udělá dobře na duši.

Více o zájezdu ZDE.

Další tipy najdete na
http://www.smarttravel.cz/last-minute

   
19.07.2006 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [8] paviocko [*]

  Ťapina, Kayty: to je přesně moje řeč, žádný cestovky, žádný kempy, prostě batůžek a jedeeeeem!!!!

  Kayty: Ukrajinu jsme letos zvládli taky bez cestovky a báječně jsme si to užili. "Karosářů" tam byla spousta, všude český autobusy :o))

  superkarma: 0 19.07.2006, 13:33:10
 2. avatar
  [7] Lostris [*]

  Jooo, taky jezdíme na vlastní pěst..

  superkarma: 0 19.07.2006, 11:52:40
 3. avatar
  [6] Kayty [*]

  Ťapina: přesně tak
  Sbalit baťoh, brašny na kolo, atd., vzít dovolenou a někam vyrazit. Kempů je všude dost, přespat se dá kdekoli. Nikdo není vázaný na daný program, jede / jde kam chce.
  Nicméně letos jedem na Ukrajinu s cestovkou, tak uvidíme.

  superkarma: 0 19.07.2006, 11:49:02
 4. avatar
  [5] Clerenc [*]

  HOlandsko na kole je krasa:-)

  superkarma: 0 19.07.2006, 11:21:53
 5. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Pod pojmem "aktivní dovolená" si představuju hlavně to, že se vykašlu na všechny cestovky, zbalím bágl a jedu si po vlastní ose

  superkarma: 0 19.07.2006, 10:13:49
 6. [2] Jasmína [*]

  superkarma: 0 19.07.2006, 09:53:47
 7. avatar
  [1] Lostris [*]

  Aktivní dovolená, to je moje

  superkarma: 0 19.07.2006, 07:45:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme