.

AKCE vysvědčení: chytré děti s ALEXEM k moři letí!

Cestování

AKCE vysvědčení: chytré děti s ALEXEM k moři letí!

AlexMáte chytré dítě ve věku od 7 do 15 let, které letos na vysvědčení přineslo domů více jak polovinu jedniček a žádnou trojku či horší známku? Výborně! Máme pro vás tip na skvělý dárek. Vezměte jej na zájezd k moři jen za „jedničku“, tedy za 1 Kč :-) . Akce „VYSVĚDČENÍ“ se vztahuje na vybrané LAST MOMENTY s odletem nejméně 2 týdny od objednání zájezdu! Stačí k tomu doplatit jen povinné příplatky a prázdniny pro vašeho „premianta“ za neuvěřitelně výhodnou cenu jsou vaše!

Každé první dítě v rámci jedné cestovní smlouvy ve věku od 7 do 15 let, které mělo na letošním červnovém vysvědčení více jedniček než jiných známek a zároveň nedostalo žádnou trojku nebo horší známku, může využít naší jedinečné akce „VYSVĚDČENÍ“. Ubytovací zařízení, jež byla do této akce zařazena, mají v cenících věkové rozmezí pro dětské klienty různé. Proto zájezd vybírejte nejen podle destinace a ceny, ale též podle toho, zda vámi vybraný hotel či studio odpovídá věku vašeho dítěte. Celou částku za zájezd je pak nutné uhradit (hotově nebo převodem) nejpozději následující den od rezervace.

Pokud vás tato nabídka zaujala, stačí, když na pobočky CK ALEX nebo našich obchodních zástupců po celé ČR přineste ukázat vysvědčení vaší ratolesti (nebo jej zašlete spolu s cestovní smlouvou faxem či naskenovanou e-mailem), abychom vám mohli tuto jedinečnou odměnu pro vaše chytré dítě uznat. Akce „VYSVĚDČENÍ“ platí jen na vybrané hotely a studia v rámci aktuální nabídky last moment, ovšem pouze na takové zájezdy, které byly zakoupené v období mezi 1. a 22. červencem 2011, navíc nejméně 14 dní před odletem. Vašemu dítěti v době návratu zpět do ČR ještě nesmí být 15 let. Tato akce nesmí být kombinována s žádnou jinou aktuální slevou a vztahuje se vždy maximálně na jedno dítě ubytované na jednom pokoji společně s rodiči. Za 1. dítě v této akci zaplatíte pouze 1,- Kč + povinné poplatky dle vámi vybrané destinace. Tak neváhejte a vezměte své dítě za jedničku k moři!

ZDE najdete kompletní seznam zájezdů, na které můžete tuto akci uplatnit (stačí kliknout).

   
01.07.2011 - Tipy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Barbucháč [*]

  Blami — #1 Sml67 souhlas Sml22

  superkarma: 0 09.07.2011, 12:17:38
 2. avatar
  [1] blami [*]

  Hmmm, je zajímavé, že každý odměňuje jedničkáře, ,,chytré" děti, které se mnohdy ani nemusí snažit, aby tu jedničku dostaly, jde jim to samo, ale kdo odměňuje , kromě rodičů, děti, kterým nebylo dáno, aby měli samé jedničky. Které se musí sakra snažit, aby měly aspoň dvojky, trojky a musí se ,,opravdu" učit a v knížkách sedět.  Sml15 Takhle se děcka učí, že pokud nemají jedničky, nejsou nic. Ž e se uznávají jen a pouze jedničkáři. Ž e jsou třeba šikovné v jiných oblastech se nebere.

  1. na komentář reaguje Barbucháč — #2
  superkarma: 0 07.07.2011, 14:41:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme