Nákupní galerie Palác Flóra ve spolupráci s Domy dětí a mládeže Ulita a Hobby centrum, tradičními středisky volnočasových aktivit v Praze, pořádá akci pod názvem Tanec Flóra. Před obchodním centrem proběhne již druhá řada této zábavné události pro rodiny s dětmi, a to v sobotu 11. září letošního roku. V průběhu zábavného odpoledne vystoupí například tanečníci a skupiny z oblasti street dance, hip hop, orientální a scénické tance. Mezi hosty se objeví finalistka populární soutěže Česko hledá Superstar Gábina Partlová nebo hudební protagonista Ruda z Ostravy. Pro všechny návštěvníky jsou připraveny pohybové dílny a nejrůznější hry o hodnotné ceny. Tento odpolední program bude navíc propojen s akcí Back to school. V rámci této události proběhnou ve vybraných obchodech Paláce Flóra slevy. Pro všechny školáky je připraveno hravé odpoledne plné soutěží. Děti se mohou těšit na skákací hrad, na své si tak přijdou i ty nejmenší. Cílem akce je přilákat děti a ukázat nejen jim, ale i rodičům jak trávit volný čas v rámci školního roku. Ti často o volnočasových aktivitách neví, proto přicházejí Domy dětí a mládeže do míst, kde je možnost setkání s případnými zájemci o tyto kurzy.

flora„Akce ve spolupráci s Domy dětí a mládeže je, jak již název napovídá, zaměřena především na tanec. Návštěvníci, kteří toto příjemné aktivní odpoledne v době od 15:00 hodin stráví před Palácem Flóra, si budou moci vybrat ze široké nabídky pořádaných kurzů a kroužků a dokonce se do nich přímo na místě zapsat,“ říká Zuzana Trédlová, marketingová ředitelka Paláce Flóra. „Zábavné odpoledne bude navíc obohaceno o připravenou akci s názvem Back to school, v rámci níž je pro děti připraven zajímavý a pestrý program v podobě nejrůznějších her a soutěží o hodnotné ceny,“ dodává Zuzana Trédlová.

flora

Obě centra se zabývají zájmovým vzděláváním a aktivním trávením volného času. Tyto činnosti jsou pořádány pro různé věkové skupiny. Od předškolního věku, přes teenagery až po vybrané aktivity pro dospělé či seniory. Centra nabízejí široký výběr kvalitních kroužků a kurzů. Realizují tvůrčí dílny, semináře, zábavné akce, v průběhu prázdnin pak zajímavé výlety a tábory.

lupa

Reklama